Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 67 от общо 67

Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #61

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Благодаря, дано да е от полза за някой друг, аз вече си форматирах флашката за да я ползвам, не ми трябва за телевизора. и не мога да го пробвам. Изобщо не ми мина през акъла, че трябва да натискам някакъв съвсем друг бутон, който е невъзможно да уцеля, ако не погледна къде е. В тази връзка, масово дистанционните ги правят трудни за работа на тъмно. Толкова ли не могат да вложат малко мисъл, че някои го ползват на тъмно и да го направят да е така, че само с напипване да знаеш какво натискаш без грешка. Достатъчно е съвсем малко да ги разредят и да направят важните бутони с различна форма и големина.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #62

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от ogi28b Виж публикацията
    В тази връзка, масово дистанционните ги правят трудни за работа на тъмно. Толкова ли не могат да вложат малко мисъл, че някои го ползват на тъмно и да го направят да е така, че само с напипване да знаеш какво натискаш без грешка. Достатъчно е съвсем малко да ги разредят и да направят важните бутони с различна форма и големина.

    "Смарт" дистанционното на Самсунг е точно такова - за 5 мин. си свикнал и не ти трябва да гледаш какво натискаш и къде е бутона.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #63

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    аз затова много се издразних като смених светещо дистанционно на Панасоник с несветещо Сони
    но има още трески за дялане

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #64

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    То дистанционното на сони е много зле. Обхвата му слаб, все към тв трябва да е насочен. Кръглия бутон и при мене взе да заяжда, след 1м ползване. Това е недопостимо. Тв за толкова пари.. Тия от Сони направо се излагат.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #65

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Аз като някоя баба, си държа дистанционното в найлончето. .Да не би заради това да е слабо излъчването при някои от вас? Нямам представа доколко този найлон е прозрачен за светлината от дистанционното.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #66

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Моето не е в найлон.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #67

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    срам не срам признавам, че и моето е в найлон но нямам проблеми. даже тези дистанционни, които не съм слагал в защитна обвивка са ми правили проблеми и ми се е налагало да ги разглобявам и да ги почиствам

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. HBO GO за Андроид ТВ Philips
    От salisto във форум Philips телевизори
    Отговори: 41
    Последно: 15-04-20, 23:38
  2. Търси се програмист на Андроид
    От Lupus във форум Android
    Отговори: 3
    Последно: 31-05-18, 07:55
  3. андроид или уиндос8
    От diakovo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 38
    Последно: 14-02-14, 17:17
  4. прехвърляне контакти при Андроид
    От jojobix във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 14
    Последно: 02-12-13, 00:03
  5. TimeShift проблем с Булсатком
    От scratch във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 02-09-11, 15:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе