Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 67
Like Tree5Одобрявам

Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    151
    #1

    Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Здравейте. Обмислям покупката на телевизор Сони с Андроид. Тъй като досега бяхме с LG сме много свикнали с функцията Timeshift, та има ли я при Сони. За който не знае таймшифъа при LG е когато има включен външен хард към телевизора и не се извършва някакъв запис с таймер, диска така или иначе записва каквото се гледа като прави буфер от 2 часа. За нас това означава че оставаме на някой канал, занимаваме се с нашите неща, връщаме се и ако сме изтървали началото на нещо го връщаме назад и го гледаме като прескачаме рекламите. В същото време телевизора продължава да си биферира така че нищо не се губи от следващото предаване.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    За съжаление функцията я няма за сега.....евентуално може да я активират със следващите ъпдейти...

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    151
    #3

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Благодаря. А относно подръжката на Google cast - това е все едно да съм включил устройството chromecast към телевизор който не я подържа тази функция или има някакви ограничения спрямо оригиналното устройство предлагано от Гугъл. В момента на това старо LG което ще сменям съм му включил един chromecast и пускаме клипове от ютюб и от plex сървъра от компа пускаме филми.

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #4

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Google cast работи без проблем,андроида си идва с инсталирано приложение,ако вземете по висок клас телевизор,който има гласово търсене,направо е върха....търсенето е в You tube и в Google едновременно....

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    151
    #5

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    55XD7005 - трябва ни голям телевизор, а само до там ще ни стигнат силите. Затова не е нищо особено. Въобще не съм гледал какви други функции има. Просто жена ми ме пита за таймшифтинга и за хромкаста защото пуска образователни клипиве, учат буквите и цифрите с децата

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #6

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Този модел поддържа гласови команди от дистанционното.....
    tx200e.jpg

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #7

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Е пауза не ви ли върши работа в случая ? Нали паузираше уж мисля го бях правил с ХДД..

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #8

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    там е работата , че паузата на текущо излъчване не работи - то точно това е и Timeshift
    аз когато си избирах моя телевизор хич не се замислих, че тази функция при SONY може да липсва - ако го знаех нямаше изобщо да поглеждам към тази марка

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #9

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    ВЯрно , че не работи. Снощи я пробвах..На андроид 6 който е ъпдейтнал да сподели бачка ли?
    Аз съм се заблудил с предния Филипс - там я ползвах..ама има - няма 1-2 пъти . Ами другия вариант е запис на текущо предаване - става за секудни и тва е. Явно ще я добавят тая функция ма не е знае в кой андроид..

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #10

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    и функцията за запис не е много интуитивно направена, а изтриването на някой запис е направо мъка - това е в сравнение със стария ми телевизор Панасоник .
    версията на Андроида не е от значение - Timeshift никъде не функционира

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #11

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Нормално е когато смените телевизора да срещнете нещо, което го е нямало при стария телевизор. Също така, предполагам сте намерили и поне нещичко, което го няма при стария телевизор ?!? Така се случва винаги, когато някой смени марката . Телефони, Коли, Телевизори, подхода на всеки производител е различен, къде поради патентни защити, къде поради финансови причини, къде поради различна визия за нещата. Винаго когато се смени марката има фундаментални различия с предишния уред. Ако не искате да се сблъсквате с такива работи, не сменяйте марката. Смените ли марката е неизбежно. И тук не говорим за това кой е по-добър или кой е с повече функции...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #12

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    освен 55' екран нищо друго няма хубаво в това Сони в сравнение със старата ми плазма
    в интерес на истината напоследък картината му взе значително да се подобрява - дали се разработи телевизора или сигнала се подобри не знам, но сега определено повече ми харесва . иначе в началото ми се стори ТВ-то пълна трагедия и направо ми идеше да го върна в магазина

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #13

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    Не се е разработил, свикваш с 'говното' аз така от ips като минах на VA исках да го върна, но свикнах.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #14

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    определено мога да кажа че не е от свикване - все още вярвам на очите и възприятията си
    или е от сигнала или е от разработване или от двете

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #15

    Отговор: Има ли Timeshift при Сони Андроид ТВ

    7 серия на Сони притежавах точно 22 часа. Щях да го върна и по-рано , но техното не беше отворило все още. Няма значение с колко голям екран. Пълен компромис на всичко, имам чувството , че се предлага само за да има нещо евтино от марката Сони. И 8 серия не е кой знае какво , но пък 9-те са върха.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HBO GO за Андроид ТВ Philips
    От salisto във форум Philips телевизори
    Отговори: 41
    Последно: 15-04-20, 22:38
  2. Търси се програмист на Андроид
    От Lupus във форум Android
    Отговори: 3
    Последно: 31-05-18, 06:55
  3. андроид или уиндос8
    От diakovo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 38
    Последно: 14-02-14, 16:17
  4. прехвърляне контакти при Андроид
    От jojobix във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 14
    Последно: 01-12-13, 23:03
  5. TimeShift проблем с Булсатком
    От scratch във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 02-09-11, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе