Страница 19 от 21 ПърваПърва ... 91718192021 ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 301
Like Tree41Одобрявам

SONY и HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    5
    #271
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Тези изкачащи прозорци ме накланят на мисълта, че май си инсталирал приложение, което не е свалено от Google Play Store. Тоест не е проверено от Google за вреден софтуер..

    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...tml#post959329

    https://www.apkmirror.com/apk/hbo-ho...5-9-3-release/

    https://apkpure.com/rotation-locker/...rotationlocker
    Привет,
    Никога не съм сваля нищо извън Google Play Store и HBO GO си е винаги сваляно от там. :-(
    Поздрави,
    Иван

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    HBO GO откъде го сваляш ? Деинсталирай твойто и си изтегли от магазина на телевизора оригиналното HBO GO.
    Привет,
    Никога не съм сваля нищо извън Google Play Store и HBO GO си е винаги сваляно от там. Безброй пъти, както съм написал съм преинсталирам приложението и TV-то, но без резултат.
    Поздрави,
    Иван

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #272

    Отговор: SONY и HBO GO

    Es File Explorer имаш ли? Съмнява ме ,че той ги вкарва тия глупости - имах преди години подобни.



    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-08-20 в 22:59.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #273

    Отговор: SONY и HBO GO

    Точно така, пробвай с деинсталиране на всяко приложение което си го инсталирал допълнително.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    5
    #274
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Es File Explorer имаш ли? Съмнява ме ,че той ги вкарва тия глупости - имах преди години подобни.
    Нямам такова приложение. Правих около 7 пъти пълно форматиране на телевизора, което трие абсолютно всичко, но инсталирам ли отново HBO GO, тръгват тези неща и то само на това приложение. Спомняте ли си, как решихте проблема?


    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Точно така, пробвай с деинсталиране на всяко приложение което си го инсталирал допълнително.
    Πpaвиx oĸoлo 7 пъти пълнo фopмaтиpaнe нa тeлeвизopa, ĸoeтo тpиe aбcoлютнo вcичĸo, нo инcтaлиpaм ли oтнoвo НВО GО, тpъгвaт тeзи нeщa и тo caмo нa тoвa пpилoжeниe.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-08-20 в 22:20.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #275

    Отговор: SONY и HBO GO

    IvanNikiforov1990
    Всички приложения в Google Play Store се проверяват предварително преди да бъдат качени в магазина.
    Може да е пробило операционната система....и възможните решения са две. двете се правят от сервиз. Изчистване на паметта и ново зареждане на работният софтуер., второто решение е смяна на Main board(основната платка - 300 лева)

    Другите производители на телевизори, като Panasonic, Samsung, LG имат затворени системи. Може да сваляш само от техният магазин, без външни източници.
    Всичко това се прави с цел защита на телевизора.
    За вграденият браузър, знам че Samsung имат инсталирана антивирусна McAfee..
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-08-20 в 22:56.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #276

    Отговор: SONY и HBO GO

    Човекът ясно написа, че не е свалял нищо извън Google Play.
    Сега не съм вкъщи и не мога да се сетя като на телефоните с Андроид можеш ли да блокираш всички нотификации на приложенията?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #277

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от IvanNikiforov1990 Виж публикацията
    Πpaвиx oĸoлo 7 пъти пълнo фopмaтиpaнe нa тeлeвизopa, ĸoeтo тpиe aбcoлютнo вcичĸo, нo инcтaлиpaм ли oтнoвo НВО GО, тpъгвaт тeзи нeщa и тo caмo нa тoвa пpилoжeниe.
    Пробвай с антивирусна програма https://play.google.com/store/apps/d...vs.gp&hl=en_IE
    Провери дали има ъпдейти в сайта на Сони за твоя модел телевизор.
    Направи хард ресет. Предполагам че само си връщал заводските.
    Този пост е редактиран от sony 1; 25-08-20 в 12:08.

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    5
    #278
    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Пробвай с антивирусна програма https://play.google.com/store/apps/d...vs.gp&hl=en_IE
    Провери дали има ъпдейти в сайта на Сони за твоя модел телевизор.
    Направи хард ресет. Предполагам че само си връщал заводските.
    Всичко изброено съм го правил безброй пъти, но уви без резултат :-(.

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #279

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от IvanNikiforov1990 Виж публикацията
    Всичко изброено съм го правил безброй пъти, но уви без резултат :-(.
    Направи тогава консултация със сервиз, както Христослав казва.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #280

    Отговор: SONY и HBO GO

    IvanNikiforov1990
    Ти (или член на семейството) да си отварял през браузъра сайтове с подобно съдържание ?
    Може така да е станала заразата...друго в момента не се сещам.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #281

    Отговор: SONY и HBO GO

    При хард ресет би трябвало всичко да се изчисти.

    В моят случай съм 90% сигурен, че беше от екс файл експлорерр-а и след деинсталирането му (и повече не съм го свалял/ползвал) и ресет + изключване от захранване повече не ми се е появявало .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #282

    Отговор: SONY и HBO GO

    Понякога с хард ресет не се чистят гадини, имал съм проблеми с таблет, гадинката е успяла да го руутне и се е загнездила във файловете, които се възстановяват след хард ресета (ака чисто новите) беше на мтк процесор и го бяха лепнали от aptoide. Преинсталиране помогна, само че, от сони ако сложиш файл на флашка по-стар от твоя или същата версия, ти казва, че вече си с актуална версия и не го преинсталира. Може и да има начин за преинсталиране, не съм търсил.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #283

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Понякога с хард ресет не се чистят гадини, имал съм проблеми с таблет, гадинката е успяла да го руутне и се е загнездила във файловете, които се възстановяват след хард ресета (ака чисто новите) беше на мтк процесор и го бяха лепнали от aptoide. Преинсталиране помогна, само че, от сони ако сложиш файл на флашка по-стар от твоя или същата версия, ти казва, че вече си с актуална версия и не го преинсталира. Може и да има начин за преинсталиране, не съм търсил.
    Е затова съм питал и нямам отговор. На други твта става с хватки, но на Сони

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #284

    Отговор: SONY и HBO GO

    Не ми се търси сега, но не съм го и пробвал, във форума на сони беше постнато. Връщане към стара версия и имаше линк към файл. Стъпките бяха да се изтегли файла за връщане към стара версия, по размер беше доста по-малък от ъпдейтите, та флашваше се този файл, след това и файла с ъпдейта (фърмуера) бях търсил за моя модел w807c, и го намерих. При мен не се наложи да връщам, понеже не бях с последна версия и само ъпдейтнах. Моя проблем беше, че след рестарт забиваше на въртящия гугъл надпис. От 5-10 рестарта палеше и тогава флашнах, хард ресет не помагаше, пак влизаше в буутлуп, но на няколко рестарта палеше, та след ъпдейта се оправи. Естествено беше след изтичане на гаранцията

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    80
    #285

    Отговор: SONY и HBO GO

    Здравейте, колеги! От снощи приложението на HBO Go не ми се отваря - като го цъкна и за секунди се появява сив екран и точно когато трябва да се появи home менюто на HBO и .. нищо, отново съм в на Сони home hub-а. Пробвах с принудително спиране, пробвах и да изтрия кеш-а, но нищо. Идеи как да оправя този странен проблем ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 21 ПърваПърва ... 91718192021 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  3. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе