Страница 18 от 21 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 301

SONY и HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #256

    Отговор: SONY и HBO GO

    Колега, може би трябва да уточниш въпроса си - на какъв модел телевизор искаш да го гледаш, защото ние не знаем, а за Андроид - вече повече от 1 година работи приложението. Ако си с по-стар модел, който не е с Андроид - едва ли ще има някакво развитие някога.

    Ред.: Видях и нагоре, че питаш същото и си получил същия отговор - че приложение има и работи нормално. Ако не четеш какво ти се отговаря - няма смисъл и да питаш, защото едва ли някой ще ти отговори повече, докато не дадеш подробности какъв точно проблем имаш със стоковото приложение на Андроид ТВ за Сони.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #257

    Отговор: SONY и HBO GO

    Като гледам поддържат само 6 модела според сайта https://helpcenter.hbogo.eu/bg/ustro...-se-poddarzhat
    Иначе на поддръжката ми казаха че може да пробвам и на моя - KDL - 50W809C , но не е гарантирано качеството... На Sony PS4 и PS3 също можело (поддържали ги) но не ми се цака конзолата и за това.

    На пръв поглед добре върви, не лагва... (на безжична съм го пуснал)
    Ще видя как е така пък ще го мисля, може би само към кабел трябва да го вържа? Някой има ли опит с този модел ?


    По принцип скоростта ми е поне 50 (ако не и 100Мбтс) на А1 съм, но през Wi-Fi нямам спомен. Трябва ли да го вържа за LAN, понеже ми е на PS4-ката заради ъпдейтите (бавно е с wi fi) ли дам исля разклонение на LANa

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #258

    Отговор: SONY и HBO GO

    По-лесно е да видиш дали ти излиза приложението в магазина. Щом излиза значи се поддържа. Ако искаш някой да дойде да го сложи на твоя телевизор и да го пробва вместо теб малко ще е трудно. Иначе ние вече година си цъкаме хбо-то директно на телевизора. Също така работи добре и през хромкаста, браузъра на телевизора още не съм го пускал, въпреки че го имам вече 4 години...

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #259

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    По-лесно е да видиш дали ти излиза приложението в магазина. Щом излиза значи се поддържа. Ако искаш някой да дойде да го сложи на твоя телевизор и да го пробва вместо теб малко ще е трудно. Иначе ние вече година си цъкаме хбо-то директно на телевизора. Също така работи добре и през хромкаста, браузъра на телевизора още не съм го пускал, въпреки че го имам вече 4 години...
    Иначе звъннах на поддръжката на HBO и ми казаха, че може да пробвам и на моя - KDL - 50W809C , но не е гарантирано качеството... На Sony PS4 и PS3 също можело (поддържали ги) ...
    Как да го обясня по-добре, явно от телевизор до телевизор има разлика... а и както написах по-горе съм го свалил (от магазина) и засега работи.
    Не знам какво се има предвид под "поддържане/гарантирано качество" - някой ако знае нека напише.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #260

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Как да го обясня по-добре, явно от телевизор до телевизор има разлика... а и както написах по-горе съм го свалил (от магазина) и засега работи.
    Не знам какво се има предвид под "поддържане/гарантирано качество" - някой ако знае нека напише.
    Значи,че ако нета ти е смотан,качеството на HBO GO, също ще е такова.....най-образно казано...
    Откакто го пуснаха преди около година официално,качеството е съвсем прилично,да не кажа направо си е отлично...
    ,но си иска бърз и стабилен интернет...това е.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #261

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Като гледам поддържат само 6 модела според сайта https://helpcenter.hbogo.eu/bg/ustro...-se-poddarzhat
    Иначе на поддръжката ми казаха че може да пробвам и на моя - KDL - 50W809C , но не е гарантирано качеството... На Sony PS4 и PS3 също можело (поддържали ги) но не ми се цака конзолата и за това.

    На пръв поглед добре върви, не лагва... (на безжична съм го пуснал)
    Ще видя как е така пък ще го мисля, може би само към кабел трябва да го вържа? Някой има ли опит с този модел ?


    По принцип скоростта ми е поне 50 (ако не и 100Мбтс) на А1 съм, но през Wi-Fi нямам спомен. Трябва ли да го вържа за LAN, понеже ми е на PS4-ката заради ъпдейтите (бавно е с wi fi) ли дам исля разклонение на LANa
    Тези 6 модела според мен не са 6 модела телевизори, а 6 модела платформи, които може да ги има на повече модели телевизори. Сега проверих моята от HELP-а на приложението - тя е тази на първия ред: BRAVIA 4K GB. Предполагам че е същата на още много модели от XE-серията, които като мен - са останали на първоначалния Андроид 7, а не са обновили.

    Както и колегите писаха - щом го виждаш в магазина - значи е съвместимо с модела ти и теглиш спокойно. Едва ли ще го пуснат за телевизор, който не може да го показва гладко на висока резолюция. От там нататък качеството зависи изключително от скоростта на интернета ти. Разликата е, че при много по-бавна връзка (независимо дали във вътрешната мрежа или в скоростта от доставчика), приложението се самоадаптира и предава с по-ниска резолюция. Миналата година бях на 32-мегабитов интернет от доставчика и връзка по кабел към рутера. Като пусна филм - първите 5-6 секунди тръгва на ниска резолюция и след това минава на по-висока. Познава се много лесно по логото - на ниска резолюция стои размазано, а на висока - много ясни и отсечени са буквите "HBO". Сега смених доставичка и ползвам 75-мегабитов. Положението е същото - винаги тръгва няколко секунди на ниска резолюция и щом усети, че има мегдан за по-висока - сменя на нея.

    Някой път ако ми е прекъсвал нета, съм гледал и от хот-спот на телефона (72 мегабита връзка телефон-ТВ) през 4-Ж мрежа на Теленор - винаги си е било на високата резолюция.

    Ако имаш 50 мегабита доставчика, са напълно достатъчни за висока резолюция. Вече ако вътрешната мрежа не е наред и скоростта в нея пада - тогава решението е кабел. Зависи къде са ти рутерът, телевизорът, колко и какви стени има между тях. При ниска скорост обаче никога не ми е лагвало, а само сменя резолюцията на по-ниска и продължава така.

    --------

    Имам въпрос - някой знае ли колко време е продължителността на сесия за дадено устройство? Не бях ползвал 1 телевизор около месец и половина и ме подкани да го добавям наново, въпреки че си беше в списъка с устройства. Дали му е изтекла сесията?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #262

    Отговор: SONY и HBO GO

    По скоро се е ъпдейтнало приложението и го разпознава като ново устройство поради някаква причина. Ако беше от сесиите щеше да изчезва от настройките, а не да стои като дублирано.
    Колкото до секундите в началото, хбого изпозлва адаптивни стриймове, за които е нужно малко време да сработят. Приложението е направено така, че да няма надпис - Буфериране, както и черна картина. За целта, при ниска скорост слиза на мнооого ниско качество, но не спира. Същото е положението и с на а1 телевизията. Винаги ще тръгва лошо, защото е зададено да тръгва на най-ниската резолюция. При някои телевизори устройства отчита по-бързо високата скорост и не се усеща въобще , че тръгва на нисък битрейт.
    Приложението се поддържа от ВСИЧКИ СОНИТА с АНДРОИД. Това е.

    Хакими, твоя 809, моя 805 , както и 807 нямат разлика, така че преиложението си бачка супер на цялата платформа.

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #263

    Отговор: SONY и HBO GO


    Винаги тръгва с ниска резилюция,след 10-15 сек. "избистря картината".....с 200 мгб. интернет съм

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #264

    Отговор: SONY и HBO GO

    Наложи ми се да пускам филм от комп. браузър и забелязах, че излиза някакъв сив фон на надписите. Това дали е само на браузър-версията или е така и във версията на приложението за нашите телевизори? Проверих, че актуалната е 5.11, а аз съм с 5.10.

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #265

    Отговор: SONY и HBO GO

    Явно е само при браузара сивия фон. На приложението си е черен със версия 5.11

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #266

    Отговор: SONY и HBO GO

    T.e. има фон в обновлението, а не са без фон, както бяха до 5.10? Това ми беше същността на въпроса - има или няма, а не цвета му.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    5
    #267
    Здравейте!
    Използвам Sony Bravia KD-55XF8577S и в приложеното показвам, какъв ми е проблема - не мога да използвам HBO GO нормално от няколко месеца, заради тези тъпи 18+ поп ъп прозорци, в горният десен ъгъл. Преинсталирам го телевизора и приложението по всевъзможни начини и то безброй пъти, но проблема ми си остава, даже понякога и целият фон на HBO GO ми става в такива 18+ картинки.

    Моля за съдействие!
    Благодаря предварително!
    Поздрави,
    Иван
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-08-20 в 14:51.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #268

    Отговор: SONY и HBO GO

    Тези изкачащи прозорци ме накланят на мисълта, че май си инсталирал приложение, което не е свалено от Google Play Store. Тоест не е проверено от Google за вреден софтуер..

    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...tml#post959329

    https://www.apkmirror.com/apk/hbo-ho...5-9-3-release/

    https://apkpure.com/rotation-locker/...rotationlocker
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-08-20 в 14:49.

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #269

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от IvanNikiforov1990 Виж публикацията
    Здравейте!
    Използвам Sony Bravia KD-55XF8577S и в приложеното показвам, какъв ми е проблема - не мога да използвам HBO GO нормално от няколко месеца, заради тези тъпи 18+ поп ъп прозорци, в горният десен ъгъл. Преинсталирам го телевизора и приложението по всевъзможни начини и то безброй пъти, но проблема ми си остава, даже понякога и целият фон на HBO GO ми става в такива 18+ картинки.
    Моля за съдействие!
    Благодаря предварително!
    Поздрави,
    Иван
    HBO GO откъде го сваляш ? Деинсталирай твойто и си изтегли от магазина на телевизора оригиналното HBO GO.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #270

    Отговор: SONY и HBO GO

    Много са хубави рекламите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 21 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 12:37
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 14:37
  3. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 21:27
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 22:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе