Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 49
Like Tree7Одобрявам

Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #31

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    А да не би оператора на който си да е барникал нещо и да е омазал каналите - на какъв източник е влошената картина? На външен (hdmi) , от вграденият плеър или в ютюб има ли промяна?
    shame одобрява това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #32

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    И аз нямам никакви проблеми с картината с последния софтуер.

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    6
    #33

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    С Булсат съм през HDMI1 ,нищо не съм бутал освен ъпдейта.На HD каналите преди им виждах бръчките и точиците по лицата, сега едни отблясъци и замазано като на анимационен филм а бе мазньоч.На тубата същата работа, като клипове с по ниска резолюция.Прилича на калпав кабел,но миналия път пак се излъгах да купя кабел и нямаше никакъв ефект.Нещо с резолюцията сякаш стана.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #34

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    Я виж да не са ти включени разните там шумопотискащи "екстри" ... А Булсат си е мазньоч по-принцип - ХД каналите долу-горе биват ама виж и на приемника им как са настройките и какъв сигнал ти подава.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    31
    #35

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    Потвърждавам че след последния ъпдейт до андроид 7,качеството на картината се срина и при W80- серията от 2015 година.Все едно гледам телевизия и филми от средата на миналия век,изображенията са все едно подчертани с молив,което придава и ретро визията,също така по екрана се виждат премигващи черни точици като при черно бял филм.Направо много се дразня като видя картината сега и се сетя каква бе при андроид 6.Надявам се всичко това да не се прави с цел ,за да изпъкват новите модели,защото като си мълчим не значи ,че пасем трева.После да не се чудят защо не им върви бизнеса с телевизорите.

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    6
    #36

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    При положение,че говорим за един и същ оператор и един и същ кабел, мисля че е доста лаишко обяснение за оператора, а за шумоподтискането като имаш качествен сигнал много малко хора могат да намерят някаква разлика.Тук говорим за тотално скапване на качеството,коеото никави настройки от нормалното меню могат да поправят.Както писах по-горе първото нещо което направих на предното ми Сони което бях вземал е да купя уж по-хубава кабел,но уви нямаше разлика.Сега пак ми мина през ума,но се сетих и се отказах. Пробвах иняколко RGB настройки от нета,но с тях още по-зле.Между друго на едно от менютата на настройки-екран-външни входове HDMI1 е сложено на стадарт аз го сложих на другото дето е за по-качествен сигнал за 4k ( макар че няма логика) и ми струва,че нещата се подобриха.Кой знае още колко настройки са са променени от новия андроид.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #37

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    Е , ти си знаеш, но точно разните там DNR и "шумопотискащи" екстри замазват картината и за мен е видимо (и първото нещо което изключвам), и точно същият оператор премести последния месец каналите си на новия спътник и примерно Хистори-то от ХД вече е СД (нищо, че пак си пише ХД), а 90% от каналите са си трудно гледаеми на тв от 40" нагоре...

    Не искам да ме разбираш погрешно - може наистина в твоя тв да има проблем , но е много малко вероятно да се дължи на ъпдейта - до тук сте двама , които съобщавате за подобен проблем, а сме доста народ с тв Сони от различни генерации и всички сме ъпдейтнали - освен разлика по менюта и бързодействие лично аз разлика не виждам - имам 3 устройства включени в HDMI - в ютюб също нямам промяна в картината .

    Ако на всички източници е влошена картината , то май ще да се обърнеш към сервиз ... за съжаление.
    shame одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #38

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    Аз ползвам SONY W805C от времето когато беше с андроид 5 минах и през 6 и сега е със последния ъпдейт на андроид 7 и влошаване на картината не съм забелязал. На андроид 5 и 6 съм го ползвал на виваком сателитна телевизия със модул, още докато бях с шестицата минах на blizoo пак със модул и после ъпдейгнах до андроид 7 и влошаване на картината не съм забелязал.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #39

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    Още си карам със 6-цата. Така и не съм го ъпдейтнал моя 43W805. ..
    Май ще изчакам още малко като гледам....

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    54
    #40

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    Android-а няма нищо общо с основните настройки по телевизора. Той просто разширява ефективността му.
    nassko1 одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #41

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    Аз съм с Андроид 7 на W807 и според мен даже е по бърз от 6.И забавяне при увеличаване намаляване на звука няма.Програми се сменят за 3.5 секунди.Единствено при първоначалнно включване минава време преди да заредят всички приложения.Как Андроида влошава картината не ми е ясно

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    31
    #42

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    Именно.Софтуерно "спъване" за увеличаване на производителността на системата.Всяко подобрение е за сметка на нещо друго(качеството) ,при положение че "желязото" е константна величина.След 3 години и 20-тина ъпдейта разбраха ,че с тези компоненти не може да се очакват чудеса.Най странното е ,че и собственици на моделите от 2017 година съобщават за влошаване на качеството на картината при прехода от 6-ца към 7-ца.Явно нещата са по заплетени от колкото се предполага.Друг е въпроса колко са се променили компонентите при по новите модели ,или си "пердашат" с едни и същи ,докато не "изреват"

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Veliko Tarnovo, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    98
    #43

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    От един ден съм с този телевизор ХЕ8077. Днес ми показа, че има налична актуализация, но аз я отложих. Това което на разбрах от всичко прочетено до момента по темата е, загубват ли се гласовите команди след актуализацията?
    Този пост е редактиран от choki_ip; 14-06-18 в 14:33.

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #44

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    При мен няма никакви проблеми.

  18. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    7
    #45

    Отговор: Впечатления от софтуерна версия v6.2858 на Android 7.0

    И аз от няколко дена съм с 43ХЕ8077. Още при включването ми даде да направя актуализациите и ги направих.За сега нямам никакъв проблем с андроида и картината.Всичко си е ОК .
    Искам само да попитам, има ли смисъл от Коди и всичките му добавки, при положение че тв е на 2 метра от компютъра и е вързан към него с HDMI кабел ? Компютъра ми е сравнително нов и предполагам че няма да имам проблем със стриимване ( ryzen5-1600,16gb ram, gtx 1050ti,256 gb M2 ssd )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Софтуерна промяна в работата на климатика
    От HukuT0 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 27
    Последно: 13-08-16, 09:21
  2. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 10:28
  3. Idol 2 - софтуерна драма
    От Мартина Ламбова във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 04-09-14, 12:12
  4. Отговори: 32
    Последно: 10-11-13, 22:29
  5. Софтуерна телефонна централа - как?
    От Araiz във форум Поддръжка
    Отговори: 15
    Последно: 07-03-09, 00:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе