Страница 98 от 109 ПърваПърва ... 488896979899100108 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,456 до 1,470 от общо 1628
Like Tree311Одобрявам

SONY телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #1456

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Хмм, сега опитах функцията за сравенние на сайта на сони...както и очаквах, не работи адекватно!
    https://www.sony.bg/bravia/compare?p...t=gwx-all-leds

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #1457

    SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от ivelin1980 Виж публикацията
    Здравейте. Вчера взех Sony kd65x85l. Разопаковам, слагам крака и си зае мястото върху ТВ шкафа. НО... забелязах,че има фолио на екрана/дисплея. Това "транспортно" фолио ли се води?Виждал съм телевизори с предпазно фолио,но в единия ъгъл имат жълт триъгълник,съответно за отлепяне. Тук няма такъв. Ако го махна,после няма слагане. Оставя ли го - после няма махане... Моля,за мнение !
    Ако става въпрос за фолио по рамките, което захваща и екрана понеже е по-широко, да то се маха. Ако има по-голямо фолио на екрана, което се отлепя, то това ще е ясно написано в указанията на Сони, които са направени доста добре. Имат канал в тубата където има клипове за разопаковане. Ако не е показано, не те съветвам да го отлепяш, аз съм виждал фолио само по рамките, имам няколко телевизора Сони, но са модели преди L.Обикновенно като отвориш телевизорам има една голяма листовка Setup guide, която се разгъва и е залепена най-отгоре, показваща всички основните моменти при разопаковане.

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Маха се естествено. Sony в това отношение са станали големи цигани. Гледат да съкратят разходите максимално. Миналата година за А95К имаше адски голям брой пропищели потребители, поради факта, че защитно фолио изобщо няма.
    Честно да ти кажа, не съм гледал кой е пропищял, но аз мога да кажа, че телевизорите им са били винаги добре опаковани както се вижда в това разопаковане и в това разопаковане, особено високият клас, и това с циганите ми е смехотворно на мен. Имам повече от 1 телевизор от серията 95 преди К модела, мога да ти кажа, че те никога не са идвали с фолио на целият екран, само по рамките има, стига телевизора да не е мострен, това е един от признаците когато няма фолио. Даже преди идваха с дебел картон, който е залепен пред екрана по рамката на телевизора, който сега не го слагат вече като гледам, и има тънък найлон залепен пред екрана.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Хмм, сега опитах функцията за сравенние на сайта на сони...както и очаквах, не работи адекватно!
    https://www.sony.bg/bravia/compare?p...t=gwx-all-leds
    Доста е постен като информация БГ сайта и го попълват по-късно, аз обикновенно сравянвам на Sony UK, там има и ревюта и горе долу регионално са близки моделите. Не знам как е на немският сайт.
    Този пост е редактиран от javorenator; 19-11-23 в 14:16.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    608
    #1458

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Ами ние сме имали бая Sony-та вкъщи и никога не съм обръщал винамине на тези неща като цяло. Консуматорско мислене май ни е разлигавило жестоко. НО, като взехме LG ми направи впечатленние, че беше доста добре опакован и защитен. Верно, нямам А95К, но комантарите за модела в ейвиес говорят достатъчно. И там хората (немалка част, от които си сменят телевизорите всяка година) са доста недоволни от опаковането. Както и да е, не мисля, че това е адекватна тема за спор. Ако някой си избира телевизора по това как е опакован, мисля, че има нужда от специализирана помощ
    Този пост е редактиран от CubanLinx; 20-11-23 в 14:07.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #1459

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Добрата опаковка е предпоставка за избягване на последващи проблеми при транспорт и съхранение - не малка част от лошите подсветки се дължат точно на последици от неправилно транспортиране и съхранение.
    Аз съм пускал снимките, но моето 50X93J пристигна с две/три дупки на кутията от удари точно в средата и само поставеният дебел картон пред екрана са го спасили от счупване, а и нямаше проблеми с подсветката (неравномерност, DSE)
    CubanLinx одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    115
    #1460

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    javorenator, Жълтият квадрат беше на самия екран. Другата графика е от сервизното... Имаше фолио по рамката- махнах го. Другото е още под въпрос.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #1461

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от ivelin1980 Виж публикацията
    javorenator, Жълтият квадрат беше на самия екран. Другата графика е от сервизното... Имаше фолио по рамката- махнах го. Другото е още под въпрос.
    На жълтата картинка е показано голямото фолио от екрна да не се маха, може да видиш червеният кръг върху операцията по отлепяне, друга информация не намирам и аз.
    ianpav_4444 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #1462

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)


  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    4
    #1463

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Група нуждая се от помощ по следния казус с tv sony KD 65X9505
    От няколко месеца съм със саундбар на самсунг свързал съм го през earc и така си работеше до преди няколко дни.
    Вчера му актуализирах софтуера на телевизора и сега постоянно губи връзка със саундбара. Hdmi кабела е качествен и с необходимите параметри за целта. Hdmi 4 съм сложил друг кабел за да свържа ps5 за Коледа.
    Ако го свържа с блутут качеството намалява според мен осезаемо.
    Дайте съвет как да се справя.
    Благодаря Ви

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #1464

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Направи връщане на заводските настройки и опитай пак, да свържеш телевизора със саундбара.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    608
    #1465

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Sony пуснаха Android 10 ъпдейт за телевизори 2018-2020, с който май са се оакали, има пропищели потребители. В САЩ са го свалили от страницата.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,597
    #1466

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Йордан Виж публикацията
    Вчера му актуализирах софтуера на телевизора и сега постоянно губи връзка със саундбара. Hdmi кабела е качествен и с необходимите параметри за целта. Hdmi 4 съм сложил друг
    Еди съвет: не обновявай нещо, което работи и си доволен.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #1467

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Все забравям да попитам - от сигурно 2 месеца при всяко включване светва оранжевия светодиод за микрофона. Ако ходя пипна настройката на датата се оправя, но после пак светва. Не го ли бяха оправили при предишен ъпдейт това? XH9505

  16. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #1468

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от oldgraf Виж публикацията
    Все забравям да попитам - от сигурно 2 месеца при всяко включване светва оранжевия светодиод за микрофона. Ако ходя пипна настройката на датата се оправя, но после пак светва. Не го ли бяха оправили при предишен ъпдейт това? XH9505
    Аз го нямам този проблем. Ти кои настройки си пипал ? При мен "Ok Google" detection е изключено, и гласовите команди си работтят само като натискам бутона.

  17. Novice
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    4
    #1469

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Върнах фабрични настройки и се оправи губенето на връзка, но сега като увеличава тв то ми показва че само саундбара се увеличава но здраве да е.
    Благодаря за съдействието група.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    634
    #1470

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    аз мисля че така трябва да е правилното показване
    Йордан одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1216
    Последно: 01-05-24, 20:12
  2. LG телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 1045
    Последно: 01-05-24, 18:02
  3. Отговори: 117
    Последно: 11-06-21, 23:44
  4. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе