Резултати от 1 до 9 от общо 9

Не тръгват субтитри на филм през локалната мрежата на Sony 55XE8577

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    3
    #1

    Не тръгват субтитри на филм през локалната мрежата на Sony 55XE8577

    Здравейте, пробвам да стартирам филм през локалната ми мрежа чрез VLC плеър , но не тръгват субтитрите на български. Видео файла и този на субтитрите са с едно и също име. Пробвах и с кодировка UTF-8 , не стана. В VLC плеъра е отметнато Auto load, енкодинга е Cirillic(Windows-1251) преди това беше Windows-1251. В Сонито от Доостъпност съм му разрешил субтитри и съм дал да са на български. Моля някой подробно да опише как става номера с VLC , ако не става с този плеър да обясни подробно с кой и как става , ще съм много благодарен , предполагам и не само аз.
    Благодаря

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #2

    Отговор: Не тръгват субтитри на филм през локалната мрежата на Sony 55XE8577

    Цитат Първоначално публикувано от deadman Виж публикацията
    Здравейте, пробвам да стартирам филм през локалната ми мрежа чрез VLC плеър , но не тръгват субтитрите на български. Видео файла и този на субтитрите са с едно и също..
    При мен по подразбиране са спрени, като пуснеш филма, отиди в опциите (една икона като книга или тетрадка) и пусни субитрите. Не ти ли излизат да ги избереш?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Не тръгват субтитри на филм през локалната мрежата на Sony 55XE8577

    Не, пише no track. Може проблема ми да е че медия сървъра ми е през Уиндоус медия плеъра. Ако е там проблема как да направя медия сървър за да може VLC да достъпи компютъра

  5. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #4

    Отговор: Не тръгват субтитри на филм през локалната мрежата на Sony 55XE8577

    Цитат Първоначално публикувано от deadman Виж публикацията
    Не, пише no track. Може проблема ми да е че медия сървъра ми е през Уиндоус медия плеъра. Ако е там проблема как да направя медия сървър за да може VLC да достъпи компютъра
    Не ти трябва медиен сървър, намери си компютъра в локалната мрежа, и ще видиш на него споделените директории, ако трябва логни се с уиндоуският ти акаунт.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #5

    Отговор: Не тръгват субтитри на филм през локалната мрежата на Sony 55XE8577

    Намери си ES_File_Explorer_Pro-vPro_1.1.4.1-Modv2.apk.
    Слагаш МХ плеер и с него си плейвам всичко на телевизора от сториджа в мрежата със субтитри!
    Версия 4pro ,не пуска суптитри. Не знам защо се получава това, но пусна ли през ES_File_Explorer_Pro-vPro_1.1.4.1-Modv2 субтиртите се пускат!

  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    1
    #6

    Отговор: Не тръгват субтитри на филм през локалната мрежата на Sony 55XE8577

    Здравейте,
    Имам подобен проблем като колегата по горе. Телевизорът е Sony KE-48A9. Опитвам се да пусна през локалната мрежа филм, на който българските субтитри не тръгват. Филмът се отваря през вградения плеър на Сони и подразбиране субтитрите са изключени.
    Оказва се, че субтитрите изобщо не се виждат докато вградените в филма напр. английски,немски, руски субс работят. Пробвах и друг вариант, при който с десен бутон има опция Cast to.. излиза Сонито, но уви филмът тръгва отново без бг субс.
    Какво трябва да направя, за да успея да ги подкарам?
    P.S Филмът и субтитрите са в една папка и с едно и също име.
    Поздрави!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    99
    #7

    Отговор: Не тръгват субтитри на филм през локалната мрежата на Sony 55XE8577

    Фабричните плеари правят такива мизерии. Външен най-добре.Аз ползвам нова и nplayer. Вариант е и коди,влц и т.н.

  10. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    285
    #8

    Отговор: Не тръгват субтитри на филм през локалната мрежата на Sony 55XE8577

    Другият вариант е тия слуфтлитли да се шприцнат в матрьогата,
    ама това вече са вишизми за обикновения потребител, а и кой ще иска да го прави всеки следващ път...

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    3
    #9

    Отговор: Не тръгват субтитри на филм през локалната мрежата на Sony 55XE8577

    в моята локална мрежа пуснах един Server Message Block и на всичките устройства гледам без проблеми всичко с субтитри.Имам Sony kd-xf 9005 и на него си вървят филмите без никакъв проблем през локалната мрежа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 06-03-22, 11:28
  2. samsung Q80t - не тръгват външни субтитри през DLNA
    От Zinizaga във форум Samsung телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 16-12-20, 13:28
  3. Отговори: 14
    Последно: 19-12-18, 17:40
  4. Philips модел 2010-2011 през Serviio не тръгват буквите
    От martoooooo във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-01-17, 20:12
  5. 3D субтитри през Sony BDV-E2100?
    От stunbg във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 23-01-15, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе