Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28
Like Tree7Одобрявам

предложения за нов телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #1

    предложения за нов телевизор

    ще купувам пак Сони но по голям. имам 42 сони 829 ...вече ми е малък в хола, и го купих в далечната 2012 г./освен в началото когато имах проблем със свързването към интернет, други проблеми нямам и не съм имал. много съм доволен от марката , не съжалявам че си взех висока серия 8 и затова искам да си купя отново сони и възможно по голям клас /
    иска ми се да мина на по голям дисплей - 50-55, както и на ОЛЕД.
    заделил съм едни 2К но олед са доста скъпички.
    приемам препоръки за да мога когато реша окончателно да съм направил избора си. а и да мога да следя за промоции
    изтървах моделите от 2021 г., не че няма читави между тях но все пак вече сме почти в средата на годината.
    накратко ще търся: екран 50-55, девета в краен случай осма серия, тънка рамка и софтуер който не бъгясва често. заделил съм 2000 като тавана ми е поне още 500....не ми се дават прекалено много за тв което ще се ползва основно
    за гледане на програми от местна кабеларка, ютуб - харесвам филми и музика, както и спортните предавания. не съм абониран за филмови стрийминг платформи
    благодаря ви предварително за насоките и помощта която смятам че тук ще получа.
    Този пост е редактиран от sanomanevson; 12-05-22 в 14:47. Причина: допълване

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #2

    Отговор: предложения за нов телевизор

    50" е малко - вземи най-големия екран, който можеш да си позволиш - бързо се свиква с големия екран и скоро ще се чудиш как си гледал 10 години на такъв малък 42' телевизор '
    ОЛЕД на Сони са по-скъпи от на ЛГ и на Филипс. Аз бих си купил по-стар модел телевизор ОЛЕД - за мен е най-важен екрана, а екстрите се добавят с андроидско боксче впоследствие - и задължително бих си доплатил за допълнителна 5г. гаранция

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #3

    Отговор: предложения за нов телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    50" е малко - вземи най-големия екран, който можеш да си позволиш - бързо се свиква с големия екран и скоро ще се чудиш как си гледал 10 години на такъв малък 42' телевизор '
    ОЛЕД на Сони са по-скъпи от на ЛГ и на Филипс. Аз бих си купил по-стар модел телевизор ОЛЕД - за мен е най-важен екрана, а екстрите се добавят с андроидско боксче впоследствие - и задължително бих си доплатил за допълнителна 5г. гаранция

    така е - размера има значение. но пък ми се струва че ще бъде леко дискомфортно да съм на около 2 метра от тв, изтегнат на холовата гарнитура.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от sanomanevson Виж публикацията
    така е - размера има значение. но пък ми се струва че ще бъде леко дискомфортно да съм на около 2 метра от тв, изтегнат на холовата гарнитура.
    бравия технологията вече остаряла ли е?
    изтървах тенденциите в развитието на моделите през последните 5-10 г.
    явно трябва да е ОЛЕД и размер 48-50 и...дотук
    ще ви помоля ако имате някакви насоки към оферти и предложения вкл.големите техно вериги

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #4

    Отговор: предложения за нов телевизор

    55" е задължителния минимален размер за хол !!!
    аз в спалнята съм с 55" а в хола съм с 65" и ми е малък!
    тази година Сони са пуснали по-евтин модел ОЛЕД - А75 - съветвам те да се насочиш към него
    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...ml#post1032695

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #5

    Отговор: предложения за нов телевизор

    ТЕЛЕВИЗОР SONY KD-48A9BAEP OLED SMART TV на цена 2,599лв. от Техномаркет (technomarket.bg) а този как е? объркал съм се...Телевизор SONY KE-48A9 4K Ultra HD OLED SMART TV, ANDROID TV, 48.0 ", 121.0 см (technopolis.bg)

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    55" е задължителния минимален размер за хол !!!
    аз в спалнята съм с 55" а в хола съм с 65" и ми е малък!
    тази година Сони са пуснали по-евтин модел ОЛЕД - А75 - съветвам те да се насочиш към него
    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...ml#post1032695
    ....не откривам къде го има ...дайте линк. ще гледам телевизора на разстояние максимум 4 метра
    Този пост е редактиран от sanomanevson; 17-05-22 в 08:40.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6

    Отговор: предложения за нов телевизор

    Защо ще даваш 500лв отгоре - https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p839321
    Да не говорим пък, че за същата и доста по-ниска цена се взимат 55" модели -

    https://edigital.bg/led-televizori/l...evizor-p862608 - долу-горе толкова е и при емаг с -10% днес


    https://edigital.bg/led-televizori/l...evizor-p862612
    Swon одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #7

    Отговор: предложения за нов телевизор

    човече, 48" е незабележим прираст в големината - вземи си 55" за да се кефиш максимално
    телевизор не се сменя често и затова инвестицията в по-голям диагонал разхвърляна в годините на ползване не е никак висока
    fakoni одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #8

    Отговор: предложения за нов телевизор

    [QUOTE=apmil4ev;1035874]човече, 48" е незабележим прираст в големината - вземи си 55" за да се кефиш максимално
    телевизор не се сменя често и затова инвестицията в по-голям диагонал разхвърляна в годините на ползване не е никак висока[/QUOTE
    човечеее прав си разбира се!
    на пазара в момента 55 олед на сони са поне с 1 К нагоре
    видях наживо 48 А9, действително ми се стори малък , но следващия от по високия 9 ти клас ми се стори много скъп..предлагат го и двете големи вериги за по 3999.
    тъй че варианта е или да си взема нов модел 2022 висок клас но с по малки инчове или модел 2021, 55 инча и един клас по надолу 8 ца
    за да не си надскачам разхода от 3000 лева
    при условие че сигнала ми идва от кабеларка и тв ще ми е основно за нормално гледане - без включване на плейстейшъни и щуротии

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #9

    Отговор: предложения за нов телевизор


  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #10

    Отговор: предложения за нов телевизор

    разбира се че ще ги разгледам. Благодаря.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #11

    Отговор: предложения за нов телевизор

    и пак да напомня - не се стискай и си доплати (най-добре директно към Сони, а не на застраховател) допълнителна гаранция до 5 години!

    който е патил като мен знае за какво става дума

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #12

    Отговор: предложения за нов телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    и пак да напомня - не се стискай и си доплати (най-добре директно към Сони, а не на застраховател) допълнителна гаранция до 5 години!
    е да се стискам не , но лошото е че всичко дето пасва на критериите ми е 2021
    освен да се откажа от олед и да си купя лед 4к но 2022

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #13

    Отговор: предложения за нов телевизор

    и какво като е 2021 модел?
    най-важното нещо в един телевизор е панела!!!
    а олед-а след плазмата е най-доброто на пазара
    Swon одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #14

    Отговор: предложения за нов телевизор


  18. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    597
    #15

    Отговор: предложения за нов телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от sanomanevson Виж публикацията
    Същият телевизор в момента е на промоция в Емаг и излиза с двеста лева по-евтино (2600лв)
    https://www.emag.bg/televizor-sony-5...pd/D7XBBKMBM/?

    а 2500лв. е 55A80J OLED
    https://www.emag.bg/televizor-sony-5.../pd/DY76WTMBM/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 25-11-18, 06:04
  2. Отговори: 3
    Последно: 19-10-11, 21:13
  3. Предложения за телевизор?
    От James87 във форум Телевизори
    Отговори: 51
    Последно: 04-08-11, 09:41
  4. ИНТЕРЕСНИ GPS ПРЕДЛОЖЕНИЯ
    От thunder77 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 12-10-10, 11:48
  5. Отговори: 1
    Последно: 01-10-08, 13:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе