Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 112
Like Tree34Одобрявам

Sony oled a83j

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #76

    Отговор: Sony oled a83j

    Щото понякога не е спазен някой протокол и бачкат само със "собствени" у-ва.
    Навремето имах подобни дертове с едни тв на ЛГ дето се разбираха само с техни ДВД и блу рей плеъри и управлението с ПС3 не работеше, така че явно имат традиции в тая област
    Dominator одобрява това.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #77

    Отговор: Sony oled a83j

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Щото понякога не е спазен някой протокол и бачкат само със "собствени" у-ва.
    Навремето имах подобни дертове с едни тв на ЛГ дето се разбираха само с техни ДВД и блу рей плеъри и управлението с ПС3 не работеше, така че явно имат традиции в тая област
    Никога повече няма си взема LG техника :Д
    Ама харабия защо изчезнаха 5.1/7.1 системите old schoool със сателити и големи високи колони етц.....
    Ся и да искам няма как да "сложа" саундбар баш пред телевизора защото ще закрива екрана, а зад него да го сложа пак не е хава.....:ДДД

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #78

    Отговор: Sony oled a83j

    Защо да закрива? Има два начина за монтиране на крачетата, като при вторият телевизора е повдигнат достатъчно за да се сложи саундбар. Визирам 55а83j
    Dominator одобрява това.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #79

    Отговор: Sony oled a83j

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Защо да закрива? Има два начина за монтиране на крачетата, като при вторият телевизора е повдигнат достатъчно за да се сложи саундбар. Визирам 55а83j
    Май този номер при 65-цата няма как да стане.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #80

    Отговор: Sony oled a83j

    В документацията пише, че става …дори и за 75 инчовият модел.
    https://www.sony.com/electronics/sup.../50263461M.pdf
    Dominator одобрява това.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #81

    Отговор: Sony oled a83j

    Това съм го пропуснал, но така или иначе в сегашното положение е по-стилно.
    Ще го мисля може и заради едното дистанционно да не наливам засега пари, че въпреки че е стара системата LG HX806PE засега вади приличен за помещението звук.
    Иначе тръгна ли да махам стойките в сегашното им положение рискувам да счупя телевизора....:Д

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #82

    Отговор: Sony oled a83j

    Аз бях ужасен от "легналото" положение на телевизора. Добре, че прочетох документацията първо и видях, че може да се вдигне. Иначе сигурно нямаше да го взема :D Тези крачета ми изглеждат все едно правени от винкел в кварталният сервиз.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #83

    Отговор: Sony oled a83j

    в инструкцията схематично с картинка са показани нещата. лесно се справих . крачетата действително са леко недодялани. но пък след монтажа стоят стабилно

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #84

    Отговор: Sony oled a83j

    На мен пък ми харесват така, не знам хора разни и вкусове също.
    stenly одобрява това.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #85

    Отговор: Sony oled a83j

    Едно единствено нещо ме дразни в този телевизор. Ако гледаш ТВ през ХДМИ1 примерно и пуснеш конзолата (ПС5), автоматично превключва на порта на който е свързана конзолата (което е супер). Но ако изгасиш конзолата, не се връща на предният порт на който е бил телевизора. На старият ми телевизор (55XE9005) това си работи без проблем, тук не намирам опция да го накарам да го прави.
    Този пост е редактиран от stenly; 22-06-22 в 14:47.

  13. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    601
    #86

    Отговор: Sony oled a83j

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Едно единствено нещо ме дразни в този телевизор. Ако гледаш ТВ през ХДМИ1 примерно и пуснеш конзолата (ПС5), автоматично превключва на порта на който е свързана конзолата (което е супер). Но ако изгасиш конзолата, не се връща на предният порт на който е бил телевизора. На старият ми телевизор (55XE9005) това си работеше без проблем, тук не намирам опция да го накарам да го прави.
    И на 55XF9005 си работеше нормално, докато с някакъв ъпдейт го прецакаха. За моя ТВ вече е късно, щото повече ъпдейти май няма да има, но за твоя може и да го оправят някога.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #87

    Отговор: Sony oled a83j

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Едно единствено нещо ме дразни в този телевизор. Ако гледаш ТВ през ХДМИ1 примерно и пуснеш конзолата (ПС5), автоматично превключва на порта на който е свързана конзолата (което е супер). Но ако изгасиш конзолата, не се връща на предният порт на който е бил телевизора. На старият ми телевизор (55XE9005) това си работи без проблем, тук не намирам опция да го накарам да го прави.
    Не се ли връща на телевизия?
    Всичките ми тв Сони и Самсунг го правят, при Панасоник (и ЛГ) традиционно си остават на съответния HDMI вход и трябва ръчно да избереш какво да пуснеш (едно от малкото неща, който винаги са ме дразнели при Панасоник)

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #88

    Отговор: Sony oled a83j

    ТВ бокса ми е вързан на ХДМИ1 и не се връща автоматично на него. Всъщност има само една опция, при включване на телевизора какво да пуска, последното работещо приложение/вход или Хоумс на ГуугълТВ… не е страшно но като знам, че дъртият ми телевизор(2017) го прави без проблеми и ме е яд.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #89

    Отговор: Sony oled a83j

    С това трябваше на почнеш - тия "тв боксове" редовно шашкат "умните" тв (и не само тях) и от време на врем се налага изключване от контакта , за да почне да работи блокиралата функция.
    Пробвай да изключиш тв за 5-10мин. и след това виж дали работи превключването без свързан "бокс" - подозирам, че магически няма да има проблем

    Имам 2015 и 2021 Андроид Сони-та и двете нямат проблем след изключването на ПС3/4/5 да се върнат автоматично на тв канал..., но нямам свързани IPTV боксове на тях
    stenly одобрява това.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #90

    Отговор: Sony oled a83j

    Вчера като грешен дявол сменях 3 HDMI кабела, предввид че плеъра не се издърпва от секцията, кабелите съм ги градил и трудно се поставят... та как да е - за протокола без значени какъв кабел Simplink йок working. :D
    Anyway освен hardcore receiver + bookshelves друга свястна алтернатива не виждам с тези измислени саундбарове за луди пари
    Поздрави!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Защо да закрива? Има два начина за монтиране на крачетата, като при вторият телевизора е повдигнат достатъчно за да се сложи саундбар. Визирам 55а83j
    Благодаря много!
    Днес се престраших и смених позицията, определено в повдигнато положение, телевизора е по-добре!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Чисто нов OLED телевизор Sony KE-55A8P
    От kirretto във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 18-05-22, 15:43
  2. Sony Bravia OLED / A8h /
    От Joro1986 във форум Sony телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 19-10-21, 22:22
  3. SONY KD-75XH9096 или oled
    От ganev във форум Sony телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 23-02-21, 11:30
  4. Мнения за: SONY KD-48A9 4K Ultra HD OLED SMART
    От danvandan във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-11-20, 16:19
  5. SONY KD-55XF005 или LG OLED 55C8PLA?
    От dictator във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-18, 17:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе