Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 85

Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #16

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Направи си труда и прочети за ABL /автоматичен ограничител на яркостта) . Ебава м...а на картината. Веми си лед Самсунг или Сони във високия клас и си свиркай. Заклевам се,че картината на оледа се затъмнява на доста голяма част от съдържанието което преда -без филми, независимо от настройката ,която е зададена. Картината става тъмна и не радва окото , понеже няма яркост.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #17

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Направи си труда и прочети за ABL /автоматичен ограничител на яркостта) . Ебава м...а на картината. Веми си лед Самсунг или Сони във високия клас и си свиркай. Заклевам се,че картината на оледа се затъмнява на доста голяма част от съдържанието което преда -без филми, независимо от настройката ,която е зададена. Картината става тъмна и не радва окото , понеже няма яркост.
    Мнението си го задръж за себе си.... ся си взе X93J и пускаш безсмислени мнения кой е по-добрия модел Sony vs Samsung, при всичко това след като си бил с OLED...Жалка история!

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #18

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Мнението си го задръж за себе си.... ся си взе X93J и пускаш безсмислени мнения кой е по-добрия модел Sony vs Samsung, при всичко това след като си бил с OLED...Жалка история!
    Нека знаят хората да не се набутват.

  5. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #19

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Мнението си го задръж за себе си.... ся си взе X93J и пускаш безсмислени мнения кой е по-добрия модел Sony vs Samsung, при всичко това след като си бил с OLED...Жалка история!
    Dominator, понеже си специалист по всичко-виждал ли си OLED в ролята на монитор на обществените места(гари, летища, молове) или в роля на телевизор в заведение?
    Как може да се лишава маса народ от празник за очите?

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #20

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    Dominator, понеже си специалист по всичко-виждал ли си OLED в ролята на монитор на обществените места(гари, летища, молове) или в роля на телевизор в заведение?
    Как може да се лишава маса народ от празник за очите?

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Да, моят дом не е нито летище, нито гара!
    Я ми кажи твоята СУПЕР-ДУПЕР логика какво има да се "наслаждават "празник на очите" в гарите и летищата?
    Или ей така да драскаме и хабим клавиатурата?
    А да ти е минавало на ум, че в заведенията ТОЧНО това им е приоритета???? Да ти шибнат последен модел OLED?
    А на теб да ти е хрумвало че точно пък в летищата и то в развитите страни там се използват LED екрани, повтарям LED - Light Emitting Diodes ????
    Хайде мислете малко...

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #21

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Колега....не се пеняви така. Много лично го приемеш. Хората са различни , а тези форуми са , за да се споделят мнения. Аз просто си казвам моето, а то е,че сшед 1месец гледане продадох оледа с 600лв загува и не съжалявам. За мен става само за филми. За спорт, предавания, 24kitchen ...Не. Няма яркост. Говоря за 2021 сони 8ма серия и лг с1. Пък на теб пяна ти излее от муцуната и много навътре приемаш. Ако взима олед да го вземе онляйн, за да може да му върнат парите.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #22

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Или пък да си вземе компромисния, но по-добър вариант от led - mini led, както аз направих. :dd

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #23

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Мне, това ме дразни че под всяка тема пишеш за недоклатения опит с OLED. Ами задръж си мнението и не преиначавай истината.
    Мен ме боли фара дали е мръчкава картината ти или не. Аз виждам с очите си реално каква е картината.
    BTW не му била добра картината на 24Kitchen...Кой ще набие маса пари за скъп телевизор пък било той да не е OLED и да гледа телевизия.....
    При положение че всичко е вече VOD, има си маса канали за гледане на съдържание, различно от скучната телевизия и СМРАДОВЕТЕ?

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #24

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Мне, това ме дразни че под всяка тема пишеш за недоклатения опит с OLED. Ами задръж си мнението и не преиначавай истината.
    Мен ме боли фара дали е мръчкава картината ти или не. Аз виждам с очите си реално каква е картината.
    BTW не му била добра картината на 24Kitchen...Кой ще набие маса пари за скъп телевизор пък било той да не е OLED и да гледа телевизия.....
    При положение че всичко е вече VOD, има си маса канали за гледане на съдържание, различно от скучната телевизия и СМРАДОВЕТЕ?
    Ти си хахо бръм..

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #25

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Ти си хахо бръм..
    Хахо на хахо не вика, достатъчно се изложи тук във форума....Стига ти толкова.
    Сигурно половината от поста по-горе не си го схванал.
    Няма нищо ПРОСТЕНО ТИ Е!
    P.S.
    Очаквам с нетърпение следващата ти тема, какво е по-добре от X93J, че на тъмно картината не ми е мръчкава :ДДДД

  13. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #26

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Dominator, някой OLED може и добре да се вижда, дори и подобие на яркост да има. Но, лично аз не бих се сдобил с вещ, която има надеждност като на ваксина срещу Covid 19...
    Като се изпипат нещата (за които си плащаш), да заповядат....
    А това да се вживявате в просто една вещ е.... Има далеч по-смислени неща в живота...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #27

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    Dominator, някой OLED може и добре да се вижда, дори и подобие на яркост да има. Но, лично аз не бих се сдобил с вещ, която има надеждност като на ваксина срещу Covid 19...
    Като се изпипат нещата (за които си плащаш), да заповядат....
    А това да се вживявате в просто една вещ е.... Има далеч по-смислени неща в живота...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Пхахаах, кой се вживява? Точно защото е вещ взимам най-доброто ми е е%€%€е колко ще изкара....
    И такива постове като вашите, да чакате когато ще измислят "топлата" вода... ами чакайте си....

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #28

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    @Димитър Стоянов
    С оглед изброените от теб условия, при които ще се ползва, бих взел ЛЕД ТВ. Явно вече си разбрал, че в този форум всеки бута питащият към това което той има.
    За втори път, виждам коментар, в който се казва, че телевизор не се купува за да се гледа телевизия! Звучи интересно, нали?

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #29

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    @Димитър Стоянов
    С оглед изброените от теб условия, при които ще се ползва, бих взел ЛЕД ТВ. Явно вече си разбрал, че в този форум всеки бута питащият към това което той има.
    За втори път, виждам коментар, в който се казва, че телевизор не се купува за да се гледа телевизия! Звучи интересно, нали?
    Мда, колкото и да ти е странно, точно така е ФАКТ! А който стои и гледа Kitchen24...еми да а жив и здрав!
    Аз освен да пусна СМРАДОВЕТЕ, докато хапвам да видя поредния абсурд не гледам Телевизия. А си пускам качествено съдържание, каквото на МЕН ми харесва.
    Защо да подвеждаме човека си вземе пръчка за 3K и после да се чуди как да я разкара, като може предварително да му го спестим?
    Не е ли това идеята на форума?
    Човека пита какво да си вземе - еми гледайте - аз за това пари не бих дам.... https://www.youtube.com/watch?v=ZQGmIULnFdw

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #30

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Е, ти този път нищо не каза. 9 от 10 души ползват тв да гледат тв канали. Аз не познавам хора, които свалят по 60 гб блурей от пиратски сайтове, за да се кефят на макс в днешно време. Има достатъчно стрийминг платформи,които предлагат качествено съдържание.

    Иначе наистина е така, ако ще се гледат предимно тв канали, няма смисъл от олед.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на 55 телевизор
    От MAKARI??? във форум LG телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 18-11-19, 14:51
  2. Избор на телевизор
    От Ivanov33 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-13, 19:48
  3. Избор на телевизор
    От ASP във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-10-13, 13:25
  4. Избор на телевизор до 700 лв
    От joni81 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-13, 12:04
  5. Избор на LCD телевизор
    От kosara във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 31-12-11, 16:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе