Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 85
Like Tree21Одобрявам

Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    589
    #46

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    При условие, QD-OLED е вече факт и купиш този скъп WOLED, (модел от миналата година) веси едно си купуваш фабрика на 8-сепитмври 1944 г.!
    Голям коментар! Разкрихме ги тия от Сони какви некадърници най-страшни са и се опитват те нас да ни цакат с топ моделите си. Аааамаха!
    Dominator одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #47

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    По-скъпо е Сонито, но Самсунга е по-евтин от A90J и го отвява по всички показатели. Качествата са спорни, също като киселото грозде!
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...threshold=0.10

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    589
    #48

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Ти кажи за фабриките от 44-та, че гледам ги разбираш? С лафа за гроздето не вървиш, одавна се изтърка. Минаха времената на бедния българин!
    Dominator одобрява това.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #49

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    По-скъпо е Сонито, но Самсунга е по-евтин от A90J и го отвява по всички показатели. Качествата са спорни, също като киселото грозде!
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...threshold=0.10
    Може и да го "отвява" но с недоклатения Tizen.....
    Тръгнал да пробутва Samsung пред Сони... смешна история!
    Не всичко е цифри, колега!

    Да не говорим как Samsung-а сгъва при ъпскейл и детайл.
    Няма друга марка с толкова добра обработка на картината като при Sony.
    CubanLinx одобрява това.

  6. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #50

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Той, Android за телевизори е нещо неземно сякаш...
    Всички ОС за телевизори са гола вода... Все пак тв не е нито лаптоп, нито таблет, нито смартфон...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #51

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Точно щех да върна сонито x93j и да взема от емаг samsung q95t ...и ти ме разубеди

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #52

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Може и да го "отвява" но с недоклатения Tizen.....
    Тръгнал да пробутва Samsung пред Сони... смешна история!
    Не всичко е цифри, колега!

    Да не говорим как Samsung-а сгъва при ъпскейл и детайл.
    Няма друга марка с толкова добра обработка на картината като при Sony.
    Не съм срещал никакви проблеми с ОС досега, вярно, ползвам го за телевизор, не за компютър. Освен това ОС и на другите марки не е много по-различна.
    Конкретно този Самсунг, издухва Сонито, по абсолютно всички показатели. Цифрите са най-малкият показател, когато го видиш на живо всичко се променя, просто очевадна разлика.
    Говориш, за ъпскейл без дори да си видял, защото така си прочел. Самсунга е със съвсем нов процесор и нова технология, която няма нищо общо със старите WOLED, които толкова разпалено пробутваш.
    Ако пък някой, толкова много държи да пише Сони, да изчака малко и да си взема Сони QD-OLED, вместо да дава подобна цифра за античен телевизор. Съмнявам се, че някой от водещите производители на ТВ-та с WOLED панели ще продължат да го правят и догодина. Поне не и в този вид в който от 5 години на практика нищо съществено не променят. Същата яркост, същите бледи цветове в ярки сцени, същите панели, но всяка година с нови имана...

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #53

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    Той, Android за телевизори е нещо неземно сякаш...
    Всички ОС за телевизори са гола вода... Все пак тв не е нито лаптоп, нито таблет, нито смартфон...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Кой ти говори да го ползвам като комп..... нерде Ямбул, нерде Истанбул....

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Точно щех да върна сонито x93j и да взема от емаг samsung q95t ...и ти ме разубеди
    Ами грешка голяма! Бягай докато не му е свършил прозореца от 30-те дни за връщане....

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    Не съм срещал никакви проблеми с ОС досега, вярно, ползвам го за телевизор, не за компютър. Освен това ОС и на другите марки не е много по-различна.
    Конкретно този Самсунг, издухва Сонито, по абсолютно всички показатели. Цифрите са най-малкият показател, когато го видиш на живо всичко се променя, просто очевадна разлика.
    Говориш, за ъпскейл без дори да си видял, защото така си прочел. Самсунга е със съвсем нов процесор и нова технология, която няма нищо общо със старите WOLED, които толкова разпалено пробутваш.
    Ако пък някой, толкова много държи да пише Сони, да изчака малко и да си взема Сони QD-OLED, вместо да дава подобна цифра за античен телевизор. Съмнявам се, че някой от водещите производители на ТВ-та с WOLED панели ще продължат да го правят и догодина. Поне не и в този вид в който от 5 години на практика нищо съществено не променят. Същата яркост, същите бледи цветове в ярки сцени, същите панели, но всяка година с нови имана...
    Може да го издухва само в твоите представи....

  11. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #54

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Кой ти говори да го ползвам като комп..... нерде Ямбул, нерде Истанбул....

    - - - - - - - - - -



    Ами грешка голяма! Бягай докато не му е свършил прозореца от 30-те дни за връщане....

    - - - - - - - - - -



    Може да го издухва само в твоите представи....
    Такъв "гении" като теб, нема начин и пералнята му да не е най-малко с windows 11 pro....

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #55

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    Такъв "гении" като теб, нема начин и пералнята му да не е най-малко с windows 11 pro....

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Мне, за пералнята иползвам Линукс защото знам че няма как да я хакнат....Не ям доматите с колците.
    А при теб сигурно Alexa върви на Win 3.11?

  13. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #56

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Само където QD-OLED e в пъти по-скъп, отделно засега качествата му са "спорни" поне според ревютата в нета...
    Ако говорим за QD-OLED-а като панел.. е супер ! Най доброто което имаме в момента, но всички проблеми идват от нещата зад него ! Самсунг Електроникс се дъни със софтуера и решенията които взима чисто инжинерно ! Едно оправя две неща разваля след всеки ъпдейт. Като цена също е досат кункурентен и единсвената причина да избере човек WOLED пред QD-OLED e опита и зрялостта на технологията. LG тази година вършат страхотна работа със софуера, обработката и ъпскейла на изображението, само Сони може да се мери с тях в това отношение ! Много искам да видя C2/G2 на живо... това са НАЙ добрите ОЛЕД телевизори които LG са правили някога.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    628
    #57

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    Той, Android за телевизори е нещо неземно сякаш...
    Всички ОС за телевизори са гола вода... Все пак тв не е нито лаптоп, нито таблет, нито смартфон...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    и аз така мислех в началото, когато вземах моя старец Sony KD-55X8507C - за какво ми е притрябвал тоя Андроид, аз искам телевизор а не таблет и т.н.
    обаче след като си инсталирах едно Коди с елементум и от повече от 5 години всяка вечер съм на кино с най-новите излезли филми напълно безплатно вече съм на мнение, че Андроида е добро решение и телевизор с Андроид е отлична инвестиция
    Dominator одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #58

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    и аз така мислех в началото, когато вземах моя старец Sony KD-55X8507C - за какво ми е притрябвал тоя Андроид, аз искам телевизор а не таблет и т.н.
    обаче след като си инсталирах едно Коди с елементум и от повече от 5 години всяка вечер съм на кино с най-новите излезли филми напълно безплатно вече съм на мнение, че Андроида е добро решение и телевизор с Андроид е отлична инвестиция
    Може и стикче за 40лв.По добре от умен тв.

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #59

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Всъщност на новите телевизори (от последните няколко години) операционната система е силно модифицирана и няма нищо общо с бавният андроид на телевизорите от 2017 примерно. Сега OS-a се води GoogleTV и поне за момента не виждам никакви лагове. Менютата са доста по-добре измислени от предната недомислица, буута е по-бърз (айде буута приемам, че е заради по-бърз вграден сторидж).

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #60

    Отговор: Избор на нов телевизор а83j a93j a83k

    Коди има ли някакви забивки при Google TV

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на 55 телевизор
    От MAKARI??? във форум LG телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 18-11-19, 13:51
  2. Избор на телевизор
    От Ivanov33 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-13, 18:48
  3. Избор на телевизор
    От ASP във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-10-13, 12:25
  4. Избор на телевизор до 700 лв
    От joni81 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-13, 11:04
  5. Избор на LCD телевизор
    От kosara във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 31-12-11, 15:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе