Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 54

помощ за toshiba rl 938

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    21
    #1

    помощ за toshiba rl 938

    здравеите купих си toshiba rl 938 но немога да пусна wfi и отвореният браузер а пове4ето функции като yotibe .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #2

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    Тъкмо мислех да отварям такава тема. Регистрацията си я направих за същите въпроси. След многобройни опити не успях да подкарам Wifi модула. Телевизорът е закупен от Техномаркет- Сити Център. Днес посетих въпросния магазин и помолих продавачите за помощ. Доста си играха момчетата, но не успяха и те. Единият консултант спомена, че е възможно да няма вграден Wifi модем ?!?! Интересното е друго, че има два модела почти идентични- 40RL938 и 40RL938G. И двата се продават в Техномаркет на една и съща цена. Разликата (според описанието на Техномаркет) е че 40RL938G е Wifi READY. Допускам, че на мен са ми дали такъв телевизор, но защо тогава моят открива Wifi мрежите, в това число и домашната ми? Разковничето според мен е в настройките за "Удостоверяване", "Кодиране", "ИД на ключ".
    Моля на по-запознатите да помогнат на мен и на автора на темата. Успех на всички през новата година!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    121
    #3

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    Привет,
    RL938 си има категорично вграден безжичен адаптер за G модела не зная. Отивате на: настройки-предпочитания-настройка мрежа и и избирате тип на мрежа да бъде безжичен. Тогава отивате на безжична настройка /веднага на вторият ред/ от там на подпомогната настройка и телевизора се опарвя сам после.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #4

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    Г-н Атанасов, не става така. Отново изписва: "Удостоверяване и Кодиране са погрешни. Моля проверете вашите настройки и опитайте отново". В полето "Удостоверяване" е въведено WPA2-PSKA, а в поле "Кодиране" е въведено AES.
    Този пост е редактиран от dimitar1914; 02-01-13 в 22:50.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    21
    #5

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    имам и още един въпрос изтеглих един филм но тои не ми 4ете видио формата на флашката ми даите ми някаква програма или нещо друго

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #6

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    Колега dracon1111, айде първо да оправим wifi-то и после другото. :rolleyes:

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    121
    #7

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    Добро, утро!
    кодирането ти трябва да е еднакво с това на рутера виж го от него. После въвеждаш парола ако имаш и това е. За паролата ако имаш числа ги въвеждаш направо от дистанционното, а буквите със стрелките и виж легендата от долу там с зеленото копче сменяш главни и малки букви, числа и знаци. Това Г-н го остави направо Атанасов или примерно колега

    Към dracon1111 Виж какъв е формата на филма от компютъра и провери дали телевизора може да го чете от упътването или от нета.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #8

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    Говорих със сервиза на Тошиба, трябвало да се въведат данни от интернет доставчика- мак адрес, IP и прочие. Довечера ще ровичкам пак и ще докладвам.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    121
    #9

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    Чакай малко, каква ти е връзката?
    Този пост е редактиран от Rusin atanasov; 03-01-13 в 13:41.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    21
    #10

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    здравеите моето wfi na те;евизора при сканиране намира рутера ми дава ип адреса, мак адреса вси4ко без код на клю4а и защита дава и ниво на сигнала какво да направя

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    121
    #11

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    Може да не си на правилното място за настройка. Вероятно си на инфо за мрежата, и за това ти дава само данни без възможност за задаване на параметри. Виж по-горе пътя за настройка и опитай.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    21
    #12

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    каде да видя по горе кажете то4но каде да влезна връзката на ip адреса ми е 192.168.55.102 а ба subnet mask 255.255.255 .0 a default gaterwa 192.168. 55 .1 моля помогнете

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    121
    #13

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    Дракон1111, как искаш да правиш връзката по кабел или безжично? По първият начин е обяснено в форума примерно в първата страница на темата за Тошиба. Безжично ако е свързването съм обяснил по-горе. И в двата случая съм почти сигурен че телевизора може и сам да се справи ако използуваш автоматични настройки.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    21
    #14

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    искам безжи4но дал съм в мастроики , претпо4итани настроики тип на връзката безжи4на след това влизам в безжи4ни настроики давам сканиране откривами ип адреса акаунта и след това ми дава грешка и това е

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    121
    #15

    Отговор: помощ за toshiba rl 938

    Имаш ли нещо по усб портовете свързано?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за Toshiba Daiseikai RAS-B10SKVP-E
    От em_gibg във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 89
    Последно: 26-07-17, 08:45
  2. Малко помощ за тв Toshiba L3433 DG
    От Ив Щуракът във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-14, 20:56
  3. Помощ за настройка на Toshiba 40TL933
    От maxuel82 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 36
    Последно: 18-06-12, 18:42
  4. Помощ за notebook Toshiba Satelite A30
    От stekyman във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 15-12-07, 16:54
  5. Помощ - CDта за Toshiba Tecra 9100
    От Dart2 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-06-05, 01:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе