Резултати от 1 до 3 от общо 3

TOSHIBA 40TL933G безжична връзка с лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    3
    #1

    TOSHIBA 40TL933G безжична връзка с лаптоп

    Здравейте от доста време се опитвам да си свържа телевизора който е toshiba 40tl933g с лаптопа който е марка DELL чрез безжична мрежа и немога да го направя много ще сам ви благодарен ако ми помогнете или обясните как да ги сваржа лаптопа и телевизора чрез безжична вразка (и лаптопа и телевизора ми работят чрезрутер) . Благодаря ви от сега

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: TOSHIBA 40TL933G безжична връзка с лаптоп

    Предполагам си поставил WiFi донгъл в телевизора. За достъп до аудио/видео съдържание на лаптопа ще ти е необходимо да инсталираш на лаптопа приложение за медиен сървър. Прегледай темите в този раздел

    DLNA, калибрация и аксесоари

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: TOSHIBA 40TL933G безжична връзка с лаптоп

    Здравейте отново съм аз , значи свързах си лаптопа с телевизора чрезз безжична връзка , но сега като си пускам някой филми просто на някой от тях не ми трава а на други ми трагва , можете ли да ми обясните поради каква причина е това и дали мога да направя нещо за да ми върви звука на всички филми , благодаря !

    - - - - - - - - - -

    Искам да попитам и друго значи след като си свързах лаптопа с телевизора чрез безжина връзка и си пуснах филм трансформарс , звука картината си варвят но субтитрите не трагват пробвах да им променя формата на UTF-8 и на ANSI формат но не ми ги чете и не ми ги чете как мога да оправя това та да може телевизора да ми чете субтитрите като се има впредвид че съм ги свързал чрез безжична врузка чрез програмата Universal Mdia Server , благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за 3Д Тв TOSHIBA 40TL933G
    От beretta92sd във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 09-07-12, 00:00
  2. Sony Bravia KDL32EX-500 безжична връзка с лаптоп - софтуер?
    От jorkata_lud във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 12-11-10, 15:56
  3. Wifi безжична връзка
    От dangerfield във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 18-01-10, 13:30
  4. безжична връзка
    От shanko във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 16-04-09, 10:33
  5. Проблем с пц - безжична връзка - тв
    От Jogo_1 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 28-04-08, 22:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе