Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 159
Like Tree14Одобрявам

Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    7
    #136

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте,

    Решили сме да вемем нов по-голям ТВ - 50", тъй като стария 32 Финлукс и идва дребен. Дивана е на около 4 м. Парите които сме склонни да дадем за ТВ са до 1000 лв. Изискванията ни предполагам не са кой знае колко големи, но и парите които мислим да дадем също са такива. Общо взето искаме телевизора да е 50 инча(по изключение 43, но трябва наистина нещо много да ни грабне в него), с Андриод, да не маже видимо картината(колкото и субективно да е това) и да имаме някава надежда, 7-8 години. Реално телевизора работи сигурно над 10 часа доста често 20. И така 10 години.

    В крайна сметка най-важното е дали като цяло е издръжлив, а дали ще изкара 10 години, не знам.

    Не съм особенно вещ да не казвам доста бос на тема телевизори, та последните дни се порових и поне според мен няколко телевизора са подходящи.

    Toshiba 50QA4163DG
    Philips 50PUS8007
    Гледахме и TCL но не мога да се сетя TCL 50C735 или TCL 50C715 беше.

    Ще бъда благодарен за вашите коментари относно горепосочените ТВ, а ако имате алтернативно предложение добре дошло.


    Пиша тук в раздела на Тошиба, тъй като Тошибата сякай най-блазни заради цената.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #137

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Като за начало - поне 55" търси (то с оглед бюджета ще е и максимума май)...

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    7
    #138

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Като за начало - поне 55" търси (то с оглед бюджета ще е и максимума май)...
    Привет, Не се събира. Макс 50 влиза.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #139

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Ако нямате кой знае какви очаквания взимай най-евтиния. Не е малка разликата. Аз бих погледнал Филипса. Имат подръжка и като цяло не са лоши. От TCL напоследък доста оплаквания има

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    7
    #140

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от bastard Виж публикацията
    Ако нямате кой знае какви очаквания взимай най-евтиния. Не е малка разликата. Аз бих погледнал Филипса. Имат подръжка и като цяло не са лоши. От TCL напоследък доста оплаквания има
    Благодаря за отговора. Да Филипс някак си и мен ме влече, но разликата в цената натежава за съжаление. Просто не мога да преценя до колко този ТВ Тошиба е читав. Не намирам кой знае какво инфо като цяло за серията 50QA4, а някакво ревю не открих. За това и не мога да се престраша, тъй като не ми се иска след 2 години да го хвърля, тъй като нещо си му е изгоряло.

    Та за това молбата ми е ако някой е попадал на такива ревюта или инфо да сподели.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #141

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Търси ревюта за турски модели на Вестел. Все пак телевизори Тошиба няма. Има телевизори Вестел с надпис Тошиба.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #142

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Вземи Филипса, защото после и да съжаляваш е късно.

  10. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    427
    #143

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Още един глас за Philips...
    С tcl и Vestel, си купувате проблем.... Първият ми LCD телевизор е Philips -работи вече 11-12 години...Без проблем....

    Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk

  11. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    24
    #144

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Виж сега, за изискванията които си посочил, пак помисли какво ще вземеш. И за 100000 тв да вземеш,пак няма гаранция,че след 2 години няма да се развали . А Philips....каквото и да кажа, все ще е ...Както и да е, но бягай от тях. Наясно съм,че пак ще ме почнат,но ...по-добре я забрави тая марка.
    Ами това от мен,ти както решиш.

  12. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #145

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Аз взех на сина Toshiba 50QA4263DG и съм много доволен. Не маже картината при бързи образи, чудесна картина, бързо сменя каналите и не забива. Все още не съм му изпробвал wi-fi възможностите, но скоро и това ще стане. Филипса също не е никак лош, но бавно сменя каналите, от време на време забива за кратко, иначе и той не маже образ при бързи движения. В края на краищата всичко един ден се разваля, но разчитам на факта, че от скоро Вестел взе да прави Тошиба и не ми се вярва още от начало да се изложат. Даже ми направи впечатление, че самите Вестел телевизори са доста скъпи (даже ценово някои над Филипс). Преди 2 години изхвърлих един LCD Crown 32" правен в Турция, който ми служеше вярно 12 години. Бягам единствено от телевизори правени в Полша и Китай.

  13. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #146

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Този телевизор Toshiba 50QA4263DG, модела му е Bodrum. Това го прочетох, като влезнах в менюто за характеристики на телевизора.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #147

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията
    Аз взех на сина Toshiba 50QA4263DG и съм много доволен. Не маже картината при бързи образи, чудесна картина, бързо сменя каналите и не забива. Все още не съм му изпробвал wi-fi възможностите, но скоро и това ще стане. Филипса също не е никак лош, но бавно сменя каналите, от време на време забива за кратко, иначе и той не маже образ при бързи движения. В края на краищата всичко един ден се разваля, но разчитам на факта, че от скоро Вестел взе да прави Тошиба и не ми се вярва още от начало да се изложат. Даже ми направи впечатление, че самите Вестел телевизори са доста скъпи (даже ценово някои над Филипс). Преди 2 години изхвърлих един LCD Crown 32" правен в Турция, който ми служеше вярно 12 години. Бягам единствено от телевизори правени в Полша и Китай.
    Значи трябва да бягаш от LG, Panasonic, Philips и Samsung ! И може би още 90% от марките продавани в Европа.
    Gena_bs одобрява това.

  16. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #148

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Значи трябва да бягаш от LG, Panasonic, Philips и Samsung ! И може би още 90% от марките продавани в Европа.
    Радвам се, че Philips-те които съм си ги закупил са произведени в Унгария, щото от януари тази година марката мести производството си в Китай. Извинявам се, но забравих, че всичко което не е произведено в Китай, не е марково! Също забравих и защо се търсят саудбари за телевизорите дето са произведени в КНДР... От ЕГН-то ще да е. Всичко квалитетно е произведено в КНДР и нЕма нищо висше. Че дори и цените им вече надминават европейските за едно и също нещо произведено в различни фабрики от тяхните. Все пак има и положителна черта де - изкарват си гаранцията и до там..., но и тук разбира се няма лощо, щото след няколко месеца се пръква "нова" технология с ново гръмко име и телеманияците фукват.... Очаквам скоро някой да се досети, че стените на един апартамент, вместо традиционната стена от тухла и вар, да се изгради от телевизионни екрани.... Признавам си, че слънцето изгрява от изток!
    coverstar одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #149

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Май предпразнично си попрекалил със сръбското и чашката

    Bodrum е курортен град в Турция. Вестел нямат такъв модел. Вероятно е просто нещо като наименование на серия.
    Този пост е редактиран от gurcayy; 02-03-23 в 22:27.

  18. Junior Member Аватара на mozak
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    45
    #150

    Отговор: Toshiba телевизори (инфо на първа страница)

    Настройки - Предпочитания за устройството - Информация - Име на устройството

    Нa един андроид телевизор Тошиба ( не знам точния модел ) за име на устройството пишеше Vestel Cosmos.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Venice Carnival 2015
    От kod във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 4
    Последно: 25-09-16, 10:27
  2. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  3. Нова серия LED телевизори на Toshiba работят без ток
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 29-11-10, 15:15
  4. SIEMENS EUROSET 2015
    От dvd във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 23-07-08, 12:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе