Резултати от 1 до 11 от общо 11

Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    3
    #1

    Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    Привет!
    Така да почна подред:
    Закупих си горе споменатия телевизор и от там ми тръгнаха проблемите.Като общо се държи добре но от една седмица немога да подкарам субтитри на 3 Д филми.Много четох много пробвах но нищо не става.Значи променям ги да са с еднакви имена да са с SRT,TXT и така нататък но не тръгват.В нормален 2 Д филм си вървят но на 3Д няма никой.Най доброто което постигнах е,че свалих филм в 3 Д но ми излизат на правоъгълници.На компютъра вървят без проблем.Друго което забелязах е,че субтитрите стартират на правоъгълници но когато са написани на латинеца(имаше реклама на торента) излязоха нормално.Също ги направих и от ANSI в UTF-8 и пак нестават.В UNIKODE въобще не тръгва филма макар да променям само субтитрите.
    Някъде явно я бъркам но ще съм благодарен някой да помогне да се искефя на един 3 Д филм.

    Филмите ги пускам през хард диск.Нямаше и говор (заради DTS)но с това се оправих макар,че филма го оставих цяла вечер да се преработва.Между другото ако има някоя програмка за преобразуване в АС-3 да не отнема цяла вечер може да споменете.

    Благодаря предварително

    Поздрави

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    Ако се опитваш да подкараш 3Д субтитри от вградения плеър на телевизора, по-добре не си губи времето.
    През DLNA с подходящ медиен сървър може и да успееш. Друг вариант е външен 3Д плеър или компютър.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Ако се опитваш да подкараш 3Д субтитри от вградения плеър на телевизора, по-добре не си губи времето.
    През DLNA с подходящ медиен сървър може и да успееш. Друг вариант е външен 3Д плеър или компютър.
    Аз по принцип искам да тръгнат субтитри било то и нормални а не 3 Д.Не виждам логика да вървят на 2 Д филми а на 3Д да ги няма

    Поздрави

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #4

    Отговор: Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    Цитат Първоначално публикувано от sonyboy69 Виж публикацията
    Аз по принцип искам да тръгнат субтитри било то и нормални а не 3 Д.Не виждам логика да вървят на 2 Д филми а на 3Д да ги няма

    Поздрави
    Да, наистина няма логика и би трябвало да излизат 2Д субтитрите на кирилица (макар и размазани в 3Д режим). В папката на филма да не би да са останали и 3Д субтитрите (idx+sub) и плеъра да се "шашка"?

    Виж и пост №1000 на Христослав в темата за Тошиба:

    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...82-3-a-67.html
    Този пост е редактиран от podredko; 22-02-13 в 10:15.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    1
    #5

    Отговор: Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    здравейте
    умувам в момента над казус дали да си взема 40TL938G ILI 40TL938 ILI 40HL933G
    Доволен ли си от всичко в телевизора ? има ли вграден WI-FI да приема нет? видях че е с отворен браузър?
    какво означава че конвертира от 2d в 3 d???? другите функции как са ? ще съм БЛАГОДАРЕН АКО ДАДЕТЕ СЪВЕТ -БЛАГОДАРЯ !!

  7. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #6

    Отговор: Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    Цитат Първоначално публикувано от борко Виж публикацията
    здравейте
    умувам в момента над казус дали да си взема 40TL938G ILI 40TL938 ILI 40HL933G
    Доволен ли си от всичко в телевизора ? има ли вграден WI-FI да приема нет? видях че е с отворен браузър?
    какво означава че конвертира от 2d в 3 d???? другите функции как са ? ще съм БЛАГОДАРЕН АКО ДАДЕТЕ СЪВЕТ -БЛАГОДАРЯ !!
    Много по-добрия модел е 40TL938/G вземи него . Няма вградено WiFi ще ти трябва допълнителен донгъл . Въпреки че в инфото пише че има RESOLUTION+, моделите от 2012г вече НЯМАТ тези от ТМ гнусно лъжат , жалко , защото на SD се усеща липсата му .Все пак телевизора е много добър и напълно си заслужава парите .

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #7

    Отговор: Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    TL938 има вградено Wi-fi .

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    3
    #8

    Отговор: Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    Цитат Първоначално публикувано от борко Виж публикацията
    здравейте
    умувам в момента над казус дали да си взема 40TL938G ILI 40TL938 ILI 40HL933G
    Доволен ли си от всичко в телевизора ? има ли вграден WI-FI да приема нет? видях че е с отворен браузър?
    какво означава че конвертира от 2d в 3 d???? другите функции как са ? ще съм БЛАГОДАРЕН АКО ДАДЕТЕ СЪВЕТ -БЛАГОДАРЯ !!
    Незнам какво направих но подкарах субтитритеОтносно телевизора:
    1.Общо съм доволен
    2.Има вграден Wi-fi аз така го ползвам през рутер
    3.Отворен браузер(незнам на кой казват затворен)този си работи като на компа
    4. Конвертор от 2D към 3D обикновена картина я прави в 3D което не е кой знае какво

    друго не се сещам след като тръгнаха субтитрите
    ...а недостатъка е че няма DTS декодер на звука а повечето филми са DTS кодирани и на телевизора филма излиза без звук но с някоя програмка се преубразува в AC-3,AAC и т.н. извука си идва

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    1
    #9

    Отговор: Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    zdraveite da popitam znae li nqkoi za6to kato si pusna 3d film na sa6tiq televizor i ekrana mi se zataqmnq i nemoga da gledam 3 d

    - - - - - - - - - -

    filma si go svalqm na fla6ka

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    29
    #10

    Отговор: Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    Цитат Първоначално публикувано от sonyboy69 Виж публикацията
    Незнам какво направих но подкарах субтитритеОтносно телевизора:
    1.Общо съм доволен
    2.Има вграден Wi-fi аз така го ползвам през рутер
    3.Отворен браузер(незнам на кой казват затворен)този си работи като на компа
    4. Конвертор от 2D към 3D обикновена картина я прави в 3D което не е кой знае какво

    друго не се сещам след като тръгнаха субтитрите
    ...а недостатъка е че няма DTS декодер на звука а повечето филми са DTS кодирани и на телевизора филма излиза без звук но с някоя програмка се преубразува в AC-3,AAC и т.н. извука си идва

    Сподели как подкара субтитрите

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    29
    #11

    Отговор: Телевизор Тошиба 40TL938G-проблем със субтитри в 3 D режим

    Хора, на моят телевизор няма подкарване на субтитри и това е. Какво ли не пробвах от писаното във форума и пак нищо. Флашката сигурно над 20 пъти съм я вкарвал и изкарвал от телевизора за проба. Само на един филм излязоха английски субтитри вместо български. Интересното е че ги вижда като опция да ги избера и са там но не тръгват. Почти съм се отказал. Някой да каже някакъв друг вариант от това което е писано вече или има нещо което пропускам? Иначе телевизора праска картина един път, а в 3Д режим просто нямам думи от кеф, но пустите субтитри така и не тръгват. Иначе телевизора е Toshiba 42VL863

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем сас субтитри на телевизор sharp LC46LE730E
    От ivanciko във форум Sharp телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 29-06-15, 16:36
  2. Продавам LCD телевизор Тошиба 46 инча XV733
    От shapala във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 21-12-14, 18:22
  3. Въпрос относно телевизор Тошиба 40L7335D
    От dimitar76 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 12-05-14, 23:03
  4. ЛСД ТОШИБА зареждане на субтитри
    От Radostin_ във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-03-14, 10:23
  5. Тошиба 32'' проблем със субтитри!
    От Aleksander Shalamanov във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 08-02-13, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе