Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 67 от 99 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследноПоследно
Резултати от 991 до 1,005 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    10
    #991

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте,
    Закупихме TOSHIBA 46TL938. От няколко дни имаме и 3Д очила. Пробвахме да гледаме филми през рутера. Вдигнах медиен сървър, но лаптопът ни е слабичък и на моменти доста сече. Затова купихме външен хард диск. Не мога обаче да улуча филми, които да вървят с вградения плеър на телевизора. Или няма да има звук, или картината е сплескана отстрани, или е сплескана отгоре. От дистанционното не мога да намеря такава функция да изпъна картината в желания формат. По какво да се ориентирам кои филми са подходящи за този модел. За аудиото вече май подразбрах, че е трябва да е AC3. Но на принципа проба-грешка губя много време, че ги тегля все по 20-30 Гб, а нетът ми също е мъка. Та, благодарна ще съм на всякаква помощ и съвет!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    7
    #992

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Да, наистина може ли по някакъв начин да се направят субтитрите на черен фон или да са с контур. То файда, че ги чете никаква на по-светъл фин нищо не може да се разчете и пак остава варианта с вграждането. Кофтиии....

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #993

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от onogondur Виж публикацията
    Здравейте уважаеми съфорумци.Един потребител се интересува,може ли да гледа 3Д филм на Тошиба 32ТЛ933,като източник не сигнала ще е лаптоп с видеокарта AMD Radeon HD 6250 ,свързани с кабел VGA.
    Има очила
    TOSHIBA FPT-AG02G 3D GLASSES.
    3D само през HDMI връзка. С VGA кабел не става.
    Какво стана с активирането на видеоплейъра в твоят телевизор ? Справи ли се ?

    Цитат Първоначално публикувано от iorgova Виж публикацията
    Здравейте,
    Закупихме TOSHIBA 46TL938. От няколко дни имаме и 3Д очила. Пробвахме да гледаме филми през рутера. Вдигнах медиен сървър, но лаптопът ни е слабичък и на моменти доста сече. Затова купихме външен хард диск. Не мога обаче да улуча филми, които да вървят с вградения плеър на телевизора. Или няма да има звук, или картината е сплескана отстрани, или е сплескана отгоре. От дистанционното не мога да намеря такава функция да изпъна картината в желания формат.
    По какво да се ориентирам кои филми са подходящи за този модел. За аудиото вече май подразбрах, че трябва да е AC3. Но на принципа проба-грешка губя много време, че ги тегля все по 20-30 Гб, а нетът ми също е мъка. Та, благодарна ще съм на всякаква помощ и съвет!
    Виж си настройките на видеокартата - Scaling Option digital flat panel / UNDERSCAN (15%) - OVERSCAN (0%) - трябва да е на 0%
    При Underscan - се смалява образа който се дава съм тв-то, а на 0% съвпада точно с размера на монитора.

    USB-Funktionen
    Bild-Wiedergabe(USB) - JPEG
    Audio-Wiedergabe(USB) - MP3,MP4
    Video-Wiedergabe(USB) - DivX+HD,MKV

    http://www.toshiba.de/Contents/Toshi...8/46TL938G.pdf

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-02-13 в 14:41.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    5
    #994

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, от скоро имам Тошиба 32RL933, не ми направи впечатление когато ми го пробваха в магазина да има тази особеност, но вкъщи когато натисна копчето за изключване (няма значение дали на самия телевизор или на дистанционното) веднага спира звука, но картината изчезва и преминава в stand by след 15 и повече секунди. Това нормално ли е за марката или серията?
    Благодаря предварително!

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    1
    #995

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте,
    Наскоро закупих телевизор Toshiba 32HL933G. Искам да пусна цифрова телевизия и когато отидох в офиса на кабелния оператор, ми обясниха, че мога да хвана цифров сигнал с кабелната (аналогова), която ползвах досега. Казаха ми, че за целта телевизора трябва да поддържа DVB-C тунер за сифров сигнал и MPEG-4 за HD канали. Много ще съм благодарна за помощ относно настройките.

  7. usa
    usa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    24
    #996

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Приятели как да подредя прохграмите по мой избор от кабелната на 40tl938

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    10
    #997

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Виж си настройките на видеокартата - Scaling Option digital flat panel / UNDERSCAN (15%) - OVERSCAN (0%) - трябва да е на 0%
    При Underscan - се смалява образа който се дава съм тв-то, а на 0% съвпада точно с размера на монитора.

    USB-Funktionen
    Bild-Wiedergabe(USB) - JPEG
    Audio-Wiedergabe(USB) - MP3,MP4
    Video-Wiedergabe(USB) - DivX+HD,MKV

    http://www.toshiba.de/Contents/Toshi...8/46TL938G.pdf

    Благодаря ти за бързия отговор, но не гледаме от лаптопа... Слаб е, стар е и нямам HDMI изход. Затова купихме външен хард и използваме медия плеъра на ТВ. Изчетох му цялото ръководство, за да намеря откъде да направя настройки на картината, но в този режим нищо не може да се прави, освен да се превърта видеото... Иначе наистина в ръководството са описани форматите, които поддържа. Въпреки това - този филм (Аватар) попада в уж поддържаните формати, но картината се сплесква по средата на екрана. 3Д-то е убийствено, качеството на картината е супер, ама пусто... и така

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    42
    #998

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от usa Виж публикацията
    Приятели как да подредя прохграмите по мой избор от кабелната на 40tl938
    Сканират се и се запомнят всички канали (подредени както ги е наредил доставчика). След това се ползва тулчето Toshiba TV Channel Editor и с него на компютъра се редактира списъка с канали на компа, след това се зарежда обратно редактираният по свой вкус списък в телевизора. Там на линка има програмката и .pdf ръководство как се прехвърля от/на телевизора.
    Пробвано неколкократно - работи перфектно и става за 10мин. цялата работа.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    34
    #999

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Да Ви се похваля, вчера и аз се сдобих с Toshiba 46TL938. И на бързо да Ви питам: може ли видя някъде колко часа е работила, че взех мострата, която беше с матрица на samsung, докато всички други запечата бройки бяха с AUO.


  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #1001

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, може ли някой да ми каже защо когато пусна лаптопа през HDMI към телевизора на 1080p сигнал на телевизора 46TL933G не се вижда на цял екран. А настройките и на двете са на най-голямата резолюция? Благодаря!

  13.  
     
  14. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #1002

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Ми разтегни си картината с плеъра.
    с кой плеър гледаш? Аз гледам с BSplayer or MPC - Home Cinema.

  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #1003

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от InternetZombie Виж публикацията
    Ми разтегни си картината с плеъра.
    с кой плеър гледаш? Аз гледам с BSplayer or MPC - Home Cinema.
    То самия Desktop като ми показва на телевизора от всяка страна има долу-горе по 5см. черно празно място от всяка страна,дори и да разпъна картината пак ще си остане не на цял екран.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1004

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    В настройките на видео картата - оверскан го направи 0 .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #1005

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Задай му на плеъра формат на картината 16:9 да видим, какво ще стане. Не ми каза с кой плеър гледаш филми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 67 от 99 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе