Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17
Like Tree8Одобрявам

Странно преподреждане на програмите в Toshiba LV833/32" REGZA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008

Отговор: Странно преподреждане на програмите в Toshiba LV833/32" REGZA

Тоя модел LV си е на Тошиба - леко си им е странен софтуера - моята XV733 няколко години имаше проблем да хване всички канали , докато Скат не си приведоха мрежата в прилични стандарти. Аз затова и писах по-горе, че е възможно причината да е кабеларката- ако нещо не им е наред или съвсем по стандарт може и да го шашка .

Вариант остава да вземеш външен кабелен СТБ - аз на родителите ми съм им взел една НЕТА - прилично качество и лесни настройки, а нареждането става в пъти по-лесно и бързо от който и да е марков тв.

2.  
  3. 5qk
    5qk е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2020
    Живее в
    Sofia

Отговор: Странно преподреждане на програмите в Toshiba LV833/32" REGZA

Е да, ама не съм го избирала/купувала аз. Беше мъжът ми, не съм била с него в тоя момент. Беше предвиден в началото за дъщеря ни тогава, но на майка ми й се скапа старият и той реши да е за нея, а отиде и купи един LG за дъщеря ни. LG-то още не съм го редила...там пък кво ли ме чака Кой знае и там ква гадост ще излезе... А за Кабел ROYAL KIT мъжът ми каза, че май имаме някъде в къщи (трябва да го намери) един такъв и тогава ще пробвам и с него как е. Благодаря за линк-овете (единият е на немски, това не ме притеснява, идеално - аз съм с немски и английски) , ще видя и с тях какво може да се направи. Но линк-а от немската страница дава download на по-стара версия от това , което е телевизора... версия 1.04...а на нашият е 1.05...та не знам Ще видим... Благодаря.
    PS. Мисля да направя (следващият път като ида до майка ми) едно клипче с това какво се вижда като меню на тв, как търси и как всъщност се редят програмите...и ще го кача в YouTube (имам канал) и ще дам линка тук за по-ясно. Ако някой, като го види, има идея къде е "заровено кучето"...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

1. "странно че не помня, колко много смях имало в тоя филм ! "
    От MitkoS във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 13
    Последно: 22-05-20, 02:03
  2. TOSHIBA REGZA LCD 32"AV615DG
    От VAIO във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-05-12, 12:38
  3. CAM модул на Toshiba LV833
    От boco във форум Toshiba телевизори
    Последно: 10-03-12, 15:27
  4. Toshiba Regza 3d-как да пусна 3d
    От marto353 във форум Toshiba телевизори
    Последно: 05-01-11, 19:18
  5. Toshiba - странно изключване
    От vankoto във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 13
    Последно: 18-10-10, 11:35
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе