Резултати от 1 до 8 от общо 8

WMP9 деинсталация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #1

    WMP9 деинсталация

    Windows Media Player 9 (Windows XP Pro) ми създава проблем (мисля, че в случая няма значение какъв) и проблемът не се премахва с преинсталирането му.



    Искам да деинсталирам Windows Media Player 9 и да го инсталирам на чисто.

    Ако това е възможно, моля да ме посъветвате:

    - как да го деинсталирам напълно (кои ключове да изтрия евентуално);

    - мога ли да го инсталирам в избрана от мен директория?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #2

    WMP9 деинсталация

    Може би въпросът ми е малко offtopic, но все пак... Какъв е тоя проблем, който не можеш да решиш, използвайки друга програма на мястото на Windows Media Player 9?

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #3

    WMP9 деинсталация

    А в Add/Remove погледна ли ? Аз не съм деинсталирал 9-та защото не ми е правела проблеми . Но си спомням че се записва дори в ресторе поинт директорията , така че дори след 3 месеца да върнеш цялата система назад пак да си е там .

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    182
    #4

    WMP9 деинсталация

    WMP 9 не се появява в Add/Remove Programs, тя просто обновява предишната версия, която пък е вградена в Windows. Възможност за премахване не е предвидена, поне не и по стандартния начин. Ако ти прави проблеми, не я ползвай, или ползвай класическата версия, която също е налична в същата папка. А какъв е този проблем, който не се разрешава с преинсталирането и? Сигурен ли си, че проблемът е в WMP 9?

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #5

    WMP9 деинсталация

    Ясно, няма да стане с деинсталация. Благодаря ви.



    Относно проблема: преди време, при опит да включа ТВ монитор, ми изчезна всичко от десктопа, с изключение на основния цвят. Не можеше да се визуализирам нищо - когато стартирам дадена програма, не се появяваше никакъв прозорец, а при затварянето й (всичко това от Start menu, RUN, или Task Bar) иконата й отлиташе някъде далеч вдясно и нагоре. Оказа се, че съм включила, без да искам, монитор 2 като primary (бях писала за този проблем във форума)



    Като резултат, след като възстанових настройките на видеокартата, само Windows Media Player остана да се държи по този начин - т.е. при стартирането му работи, вижда се в Taskbar, файловете се възпроизвеждат, звук има, но никакво видео/прозорец не се вижда. При затварянето - от Taskbar, иконата отлита нагоре и вдясно извън пространството на монитора.



    С други думи, Windows Media Player не работи на практика. Нужен ми е точно той, (имам и много други, разбира се), защото работя с клиенти с поставени от тях конкретни изисквания за видеоформати и вид player (а и понякога се налага да ги инструктирам как да работят с Windows Media Player и ми е нужен, за да се подсещам кое къде беше[]

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #6

    WMP9 деинсталация

    Щом настроиките са заминали в небитието , опитай наново да го инсталираш . Нищо не губиш .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #7

    WMP9 деинсталация

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Щом настроиките са заминали в небитието , опитай наново да го инсталираш . Нищо не губиш .

    <div align="right">Originally posted by nikolin*-*23/05/2004*:* 23:43:44</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Преинсталирала съм поотделно Windows, Windows Media Player и драйверите на видеокартата, обаче резултат - никакъв. Затова си помислих, че мога някак си да подлъжа ОС. Е, здраве да е!

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #8

    WMP9 деинсталация

    Щом е така мисля че проблема не е в софтуера , трябва да е нещо хардуерно .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Деинсталация на Linux
    От Malone във форум Linux
    Отговори: 12
    Последно: 27-01-08, 19:47
  2. Деинсталация на Norton
    От RoliS във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-04-06, 12:05
  3. Windows-Деинсталация
    От BatVez във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 25-10-04, 01:08
  4. Проблем с деинсталация на AVG
    От Sunny във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 23-05-04, 22:21
  5. Липсващо Media Library на WMP9
    От xsmind във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 19-03-04, 10:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе