Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30

На кой му е по-голям...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #1

    На кой му е по-голям...

    ...Windows-а?!? [^]



    Понеже тук сме се събрали едни ми ти софтуерни и хардуерни специалисти, както ентусиасти – ми е интересно да видя как се разбирате с Windows-а и колко време на сте преинсталирали... [8D]



    Моят WinXP SP2 - Original Install Date: 2002-11-18, 22:54:46

    Та както с вижда – след две седмици, ще чукне две годинки... [:P] можеше и повече да е, ама сменях хард... []



    Искам само лични машини, да не ми изскочите с някой сървър... []


  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    На кой му е по-голям...

    ...aaa, [:I] т'ва от'де да го видя?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #3

    На кой му е по-голям...

    А аз изкарах над 3 год - и то без СП[8D]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #4

    На кой му е по-голям...

    systeminfo в конзилата... или EVEREST също май го покзваше... []

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #5

    На кой му е по-голям...

    yes [:D]

    Original Install Date: 01.1.2002 г., 08:51:53

    Като взех дъното и цпуто новото само рековъри му направих [;]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #6

    На кой му е по-голям...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...Windows-а?!? [^]



    Понеже тук сме се събрали едни ми ти софтуерни и хардуерни специалисти, както ентусиасти – ми е интересно да видя как се разбирате с Windows-а и колко време на сте преинсталирали... [8D]



    Моят WinXP SP2 - Original Install Date: 2002-11-18, 22:54:46

    Та както с вижда – след две седмици, ще чукне две годинки... [:P] можеше и повече да е, ама сменях хард... []



    Искам само лични машини, да не ми изскочите с някой сървър... []







    <div align="right">Originally posted by Dockera*-*03/11/2004*:* 11:24:58</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не съм в къщи ,но от края на 08.2001г до 4-5 май тази година.Сменях хард.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #7

    На кой му е по-голям...

    Имайки предвид че на 4-6 месеца сменям дъно/процесор, и на 6-10 месеца хард... нещо не ще да се задържа windows-a

  10. Member Аватара на zayo bayo
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    207
    #8

    На кой му е по-голям...

    От вчера 2.11.2004[]

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    На кой му е по-голям...

    Aз щях да направя две години пък и повече ако не се беше скапала паметта и от там вин-а. Даже мина месец след преинсталациятат докато разбрах че е паметта когато съвсем се скапа и кпомпа забиваше на всеки две минути.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #10

    На кой му е по-голям...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">yes [:D]

    Original Install Date: 01.1.2002 г., 08:51:53

    Като взех дъното и цпуто новото само рековъри му направих [;]



    <div align="right">Originally posted by Pa3KaTaH*-*03/11/2004*:* 12:03:07</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Е никога на 1 януари сутринта не бих се сетил да си преинсталирам Win-а [:D]. Или пък ти е бил подарък за Нова година и едва си изтраял другите да си легнат за да се лепнеш за компа?[:P][]



    А по темата - ноутбукът не е пипан откак е купен - 18 месеца, а домашните ще ги кажа довечера.

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    На кой му е по-голям...

    Може да се види и като се кликне с десен клавиш на папката<font color="green"> windows</font id="green"> и се избере <font color="green">Properities</font id="green"> там пише<font color="green"> Created: 15 Октомври 2003 г., 17:40:25</font id="green">

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #12

    На кой му е по-голям...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Може да се види и като се кликне с десен клавиш на папката<font color="green"> windows</font id="green"> и се избере <font color="green">Properities</font id="green"> там пише<font color="green"> Created: 15 Октомври 2003 г., 17:40:25</font id="green">



    <div align="right">Originally posted by ru-boy*-*03/11/2004*:* 16:42:05</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Тази дата не винаги е вярна, защото е възможно при преинсталация да не създадеш наново C:\Windows. Това, което ти дава systeminfo.exe е вярното.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #13

    На кой му е по-голям...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...Windows-а?!? [^]



    Понеже тук сме се събрали едни ми ти софтуерни и хардуерни специалисти, както ентусиасти – ми е интересно да видя как се разбирате с Windows-а и колко време на сте преинсталирали... [8D]



    Моят WinXP SP2 - Original Install Date: 2002-11-18, 22:54:46

    Та както с вижда – след две седмици, ще чукне две годинки... [:P] можеше и повече да е, ама сменях хард... []



    Искам само лични машини, да не ми изскочите с някой сървър... []







    <div align="right">Originally posted by Dockera*-*03/11/2004*:* 11:24:58</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не съм в къщи ,но от края на 08.2001г до 4-5 май тази година.Сменях хард.



    <div align="right">Originally posted by kris11*-*03/11/2004*:* 12:57:04</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Корекция посл.инсталация 12.05.2004г.Но малкия ми син постоянно го забозява с игри.ТАКА ги мразя.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #14

    На кой му е по-голям...

    26.3.2004 г., 21:32:25 (сменях .. всичко ^ ^ )

  18. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #15

    На кой му е по-голям...

    Хммм!?



    Created: 29 Юли 2028, 19:35:35

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Голям проблем!
    От juspar във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-12-11, 22:04
  2. Голям зор с хард дисковете
    От vik-45 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-10-09, 17:03
  3. голям проблем
    От Jepeto във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 28-05-07, 22:36
  4. голям проблем с pc-то ми
    От wheeler във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-03-06, 11:09
  5. проблем !!!!!!!! и то голям
    От flood_master във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 27-08-03, 08:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе