Резултати от 1 до 10 от общо 10

Windows 2003 server Проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    25
    #1

    Windows 2003 server Проблем

    Здравйте на всички във форума на Сетком!



    След като го следя от доста дълго време най-после се регистрирах и реших да си задам въпроса[:D]



    Значи няма usb портове в windows 2003 server независимо коя версия .... инсталирам драйвери , сичко и няма ! Дъното е Gigabyte GA - 7VAXP , Via KT400 в device menager показва , че ги има ама не работят.... помагайте.... посъветваха ме да сложа незавършения service pack ама ме съмнява да реши проблема , въпреки тва го тегля за да пробвам[:D] ако имате други мнения ) ПомоЩ!!! дет се вика айде със здраве и добри пожелания за паздниците



    KaLiO

  2.  
     
  3. silverfox
    Guest
    #2

    Windows 2003 server Проблем

    Какво означава Windows Server 2003 "независимо коя версия???

    И какви драйвери инсталираш? 2003 поддържа USB-тата на VAXP. Поне версия 1.1 ще работи. Да не са се омазали тези драйвери дето си ги сложил?

  4. Yoo
    Yoo е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    34
    #3

    Windows 2003 server Проблем

    С Windows 2003 Standart съм и дори в момента мишката ми е на USB

    включвал съм кабел за телефон, принтер, и кабелен модем към него и никога не съм имал проблеми . инсталира ли си драйверите на VIA? Проври в BIOS-a дали всичко ти е наред или ако си изваждал USB на предния панел кабелите дали са свързани правилно .... ОС-а си работи с USB.... Незнам дали дриверите на VIA са униврсални или трябва да са специално за 2003

  5. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #4

    Windows 2003 server Проблем

    Проблема е ясен, инсталирал си неправилни драйвери.

    Махаш ги - и даваш Windowsа сам да си ги намира, като те пита коя версия да инсталира избираш тази която се съдържа в системните папки (нали показва пътя)!

    И би трябвало да стане.

    Ако пак не проработи пробвай да инсталираш тези от диска, за XP!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    25
    #5

    Windows 2003 server Проблем

    @Silverfox под независимо коя вертсия имам предвид Standart, Web , Enterprice - на никоя от тях не работят



    Слагам Via 4in1 драйвери както и едни за подръжка на usb 2.0 които ги имам на диска към дъното. Пак казвам че Deviice Menager показва, че са инсталирани но не работят[] . Всичко в биос е наред и всичко е свързано както трябва - с ХР работят идеално.

  7. silverfox
    Guest
    #6

    Windows 2003 server Проблем

    Мда - сетих се за версиите

    Пробвай все пак с Windows-ките драйвери, ако не си пробвал досега. А Device Manager-a не е еталон. Слагал съм драйвери за Realtek Audio на C-Media и Device Manager-a казва, че стават, но звук няма.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    25
    #7

    Windows 2003 server Проблем

    Утре пак ще го мъча.

    Ами знаеш ли от къде да дръпна тaзи ранна версия на СП1 за 2003 ? рових в на МС сайта ама никаде не намерих ....

  10. silverfox
    Guest
    #8

    Windows 2003 server Проблем


  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    25
    #9

    Windows 2003 server Проблем

    мерси намерих го в новините кат го изтегля ще споделя резултата

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #10

    Windows 2003 server Проблем

    СП1 за 2003 се води още Release Candidate и не е много препоръчително да се слага според мен.

    Иначе пробвай да разкараш тия драйвери за 2.0 и виж дали няма да бачка със стандартните на уина. При мен си бачкат 2.0 без да съм слагал драйвери (или поне така си мисля че беше, все пак инсталирах преди 6-7месеца)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Windows Server 2003
    От Abadon във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 22-12-07, 06:29
  2. Windows 2003 server
    От JOJO във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 13-09-04, 12:15
  3. windows.net 2003 server
    От djambaz във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 26-08-04, 14:21
  4. Windows Server 2003 YES or NO
    От Ebus във форум Windows
    Отговори: 29
    Последно: 16-03-04, 14:44
  5. Проблем с Direct 3D под Windows Server 2003
    От spidera във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 14-09-03, 02:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе