Резултати от 1 до 3 от общо 3

на всеки се случва...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    на всеки се случва...

    ок, признавам си, че съм ламер... ама все пак искам помощ. ето какво стана: исках да си сложа друга иконка на папките (продиктувано от чиста гъзария). отворих си като бял човек Folder Options-a, стигнах си дотам, откъдето съм го правил преди и направих УЖ каквото си знам. нищо не съм бутнал, само Change Icon. както и да е - не стана. обаче не ми е това болката... проблема е, че след като дадох Apply се промени и програма, с която се отварят папките по подразбиране. не съм чак толкова прост - дадох New -> Browse -> (Select) Explorer.exe. да, ама сега папките се отварят в отделен собствен прозорец. въпроса ми е, как аджеба да ги накарам да се отварят в общ прозорец? според моите скромни спомени имаше някакъв command line, който се пишеше след адрсеа на програма, с която избираме да отворим съответния файл/папка.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    на всеки се случва...

    за папките -

    tools --> folder options --> browse folder - избираш горнатаотметка в която пише "Open each folder in the same windows:

    за програмите не мога да ти разбера въпроса

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #3

    на всеки се случва...

    не е това, което си мислиш glarus. нямах това предвид. това го сгреших от Folder Options -> File Types. от там като избрах Folder или File Folder има Advanced. оттам идва цялата мизерия...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какво се случва с СОР при новите модели на Панасоник?
    От nako-bako във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 54
    Последно: 03-02-14, 17:50
  2. Два радиатора по 2 kW всеки със различна дължина
    От maddog9 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 74
    Последно: 09-12-09, 21:09
  3. Случва се на всекиго...
    От LordOfEvil във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 26-08-01, 19:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе