Резултати от 1 до 15 от общо 15

Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #1

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    Zdravejte, i v trial versiata predi 2 g i v originalnata zabelizvam che vlizam si kato administrator, no vse parolata mi e s 14 cifri. Dori ot tools-->options na brauzera pak ne stava, davam apply i pak ne iska. Dori i s SP 1 sustoianieto si ostava sushtoto, a pri Vas kak e. naistina e mnogo drazneshto 1 parola d ane moje da zapomni. Blagodaria




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    118
    #2

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    Twa si e default-no. Pomni ti parolata mnogo dobre OSa. Prawi se poradi security reasons(i to basic) za da ne se wizda kolko simvola ti e parolata ot nqkoi stranichen nabludatel.14 zwezdichki trea da ima




  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #3

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    Що го лъжиш момечето ве. И при мен не я помни, пише я с звездички, само че при мен е малко по особено. Като дойде време да ми потрябва си я припомня веднага.




  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    118
    #4

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    ami az ne sym wizdal nqkoi Windows da ne izpiswa parolata sys zwezdichki. W praw text li da ti ia izpishe?




  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #5

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    Помни си ти паролата. Пробвай да се логнеш с този user с който си правил connection-a, може от това да е.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #6

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    abe ne stava i az taka sym zabelqzal. pomni username no ne i parola. tyrsil sym kyde q pishe obache ne moga da go namerq. gadno no fakt. nqma kvo da se napravi mai.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #7

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    А пък при мене си я помнеше (паролата за дайъл-ъп връзката). Даже и ХР-то я помни. А че я дава със звездички, ми нали за това е парола, за да се знае само от въвеждащия я.



    Друг вариант са програмките за помнене на пароли. Сигурен съм, че има такива, макар че поради горните причини да не ми се е налагало да ползвам такава.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  10. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #8

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    Абе що говорите глупости, не помнел паролата, помни си я прекрасно, но трябва да влезеш с узера, който е създал кънекшъна, иначе не ти я помни и съответно не ти изписва звездичките.




  11. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #9

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    А пък ХР-то те пита преди да създаде съответния кънекшън дали да е достъпен само за създателя му или за всички потребители на ПЦ-то.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #10

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    Напълно в ред си е паролата при 2000. Както някой каза по-горе, исписва я с 14 звездички, но това е само за заблуда на противника . И аз отначало се чудих защо е така, но си се кънектваше без проблеми. А за да я запомни просто трябва да се сложи тикче на Save password или там както беше.



    "we sense a soul in search of answers"



    Edited by - X-RAY на 31/01/2002 01:22:57

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #11

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    Proshtavajte mnogo, no dori i da se slaga otmetkata d apomnia, win 2k ne go pravi. I shto za logika e da se vliza kato user, a bash administratora da bude v po-neizgodna pociata i d ane mu pomni parolata. I kakvo shte reche logni se s usera. Tuka govorim za paroli ot internet karti a ne za administratorski i usersi paroli. Purvite sa promenlivi vseki put a vtorite postoianni. Mene mi triabva da pomni purvite. Blagodaria




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #12

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    Ма именно за това става дума. И Вин 2000 и ХР помнят паролите за дайълъп връзката. Има си отметка, която поставяш и се запомня паролата.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #13

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    Ами връзката между отделните юзери и интернет паролата ти е, че можеш да окажеш втората да се използва само от определени юзери. И примерно ако си указал да се ползва само от администратора, няма да можеш да я ползваш с другите юзери. Никой не е казал, че не трябва да влизаш като администратор за да ползваш интернета си. Логни се с този account, за който си указал, че може да ти ползва интернета.



    "we sense a soul in search of answers"

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #14

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    Zdravejte, hiliadi izvinenia za bezpokoistvoto koeto vi prichinih. No koi mojeshe da si predstavi, che win2k shte pomni parolata za dial up vruzkata, nishto che e pokazva s 14 zvezdichki??? Po tazi logika, moje i da znaem che sme na windows, ama za vseki put da proverim ne e li unix platforma, heh. da si beshe ostanala parolata mi 7 cifri, Microsoft sheshe da mi spesti tolkova izlishni vuprosi. vse pak blagodaria




  18. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #15

    Windows 2000 ne mi pomni dial up user parolata

    За нищо )



    BROUGHT TO U BY MSAN

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 14
    Последно: 03-12-10, 07:41
  2. Windows dial-in router
    От hardcore във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 29-05-05, 19:31
  3. Dial-up proxy под Windows
    От hardcore във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 04-10-03, 11:41
  4. Savage 2000 драйвери за Windows 2000 ...
    От Dreamer във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-00, 23:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе