Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 35

Инсталиране на Интеренет експлорер 7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    327
    #16

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    Kакво беше това IE7??? Някакъв екзотичен браузер ли?
    Ползвам само Мозила и се чудя на хората дето се мъчат със IEх, вероятно само от любопитство или да се правят на интересни пред колегите си и приятелите. Е, друго е да си с шарен браузер, макар и калпав. Важното е да е шарен. А когато се налага да сърфирате в интернет, за да вършите сериозна или ежедневна работа съм сигурен, че всички ползват Мозила.

    Toва е истината, другото е вятър и мъгла ...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #17

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    @Lukan, аз също ползвам Firefox, но също така имам инсталирани Opera и Internet Explorer. Това, че харесвам един браузър, не означава, че не трябва да проявявам интерес как се развиват конкурентните му решения, нали ?

    Изказването ти не е по темата, освен това не е достатъчно аргументрано. Има други теми, в които би било на място. Отговарям ти само за да не изтрия мнението ти - моля и останалите оттук нататък да се придържаме към въпросите, свързани с инсталирането на IE7.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #18

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7


    Понеже темата явно ще се развива, дали не може някой да оправи заглавието, а?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    94
    #19

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    Незнам дали сте забелязали но при мен 5358 има проблем с отварянето на някои страници писани на РНР, да кажем mtel.bg, пък и смяната на езика е много кофти заради този Алт клавиш който са добавили. Сега да си сменя езика трябва да сложа курсора в полето за адрес...

    Но в общи линии ИЕ7 за мен е доста добър броузър, като се има в предвит че е в бета версия още.

    Lukan > екзотичен можеш да кажеш на Netscape, който се ползва от 0.3% от потребителите в момента, ама 58.8% към 24.9% в полза на ИЕ, екзотичен е май твоя броузър http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp... Не искам да влизам в спорове, просто от години се занимавал с уеб програмиране и винаги имам инсталирани поне 4 броузъра на девелоп машината ми и по мое мнение при разработка ИЕ е най-доброто решение. Разбира се нещата които имам в предвид не засягат крайния потребител...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    31
    #20

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    Извинявам се, че подхващам отново стара тема, обаче искам да попитам следното:
    Тези номерца важат ли за новата Бета 3? Проблемът при нея всъщност се появява още при опита за изтегляне - иска Genuine Validation...
    Някой знае ли какво може да се направи?

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    168
    #21

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    А на Win2000 тръгва ли този IE7??? Да знам дали въобще да си го свалям.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #22

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    Цитат Първоначално публикувано от GENERALAT
    А на Win2000 тръгва ли този IE7??? Да знам дали въобще да си го свалям.
    Не. Поддържа се само от ХP и от 2003!
    Ето ТУК има Beta 3! Не забравяйте, че като инсталирате не го правите от setup.exe ами от update.exe, което се намира в папката update! iecustom.dll е пачнато и си мисли, че сте "легални"! :Super:

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    94
    #23

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    От близо 1 седмица съм с бета 3 и съм много доволен. Всички неща който ме дразнеха преди сега са изчистени:
    - може да се сменя кирилица/латиница в самата страница,
    - отварят се проблематичните сайтове писани на php (mtel.bg),
    - когато се ползва clasical interface на windows-a преди имаше 2 черти под адрес бара, сега са махнати.
    - и най-важното преимущество пред останалите брозъри - че се освобождава заетата памет при минимизиране на броузъра (тази опция си я има и в 6-та версия, но тука си личи осезаемо, когато са отворени 5-6 страници и процеса iexplorer.exe заема 30-40МБ като се минимизира заема 1-2МБ). М/у другото тази функция я има и в firefox но по подразбиране при инсталация е изключена, трябва да се включи, но начина е доста объркващ и сложен.


  11. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #24

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    При мен се получи нещо много странно. Като кликна на някой линк от Favorites нищо не прави - не отваря нов таб, не отваря линка... Нищо!*
    Някакви идеи?

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #25

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    Аз също ползвам Интернет Експлорър бета 3 ( с легално ХР) и съм много доволен , с нетърпение чакам да излезе крайна версия В бета 2 имаше доста бъгчета които вече са оправени както някой по-нагоре каза главно с PHP страници.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #26

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    Аз също изпробвах бета 3,в началото всичко беше ок,после при кликване в/ху favorites - липса на реакция,чак при второ падаше прозореца.Незнам защо стана така,деинсталирах го засега.

  14.  
     
  15. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #27

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    Цитат Първоначално публикувано от spritable
    От близо 1 седмица съм с бета 3 и съм много доволен. Всички неща който ме дразнеха преди сега са изчистени:
    - може да се сменя кирилица/латиница в самата страница,
    - отварят се проблематичните сайтове писани на php (mtel.bg),
    - когато се ползва clasical interface на windows-a преди имаше 2 черти под адрес бара, сега са махнати.
    - и най-важното преимущество пред останалите брозъри - че се освобождава заетата памет при минимизиране на броузъра (тази опция си я има и в 6-та версия, но тука си личи осезаемо, когато са отворени 5-6 страници и процеса iexplorer.exe заема 30-40МБ като се минимизира заема 1-2МБ). М/у другото тази функция я има и в firefox но по подразбиране при инсталация е изключена, трябва да се включи, но начина е доста объркващ и сложен.

    Знаеш ли как по-точно става това в мозилата ?
    Наистина огромно впечатление прави освобождаването на памет при минимайз.
    Конкретно при мене ми се струва, че се стартирва по-бързо от предходните два релийза.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #28

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    За който няма регистрация или ако даденият от @razziel торент-линк не работи ("експиряса" или няма сийдъри): тук

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    120
    #29

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    пробвах го вече,,доста трудно докато мина валидацията,накрая го инсталнах и какво да видя......един боклук,,,може би защото е бета ли..незнам,но не бих сложил вече никога IE

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #30

    Re: Инсталиране на Интеренет експлорер 7

    Цитат Първоначално публикувано от kasis
    пробвах го вече,,доста трудно докато мина валидацията,накрая го инсталнах и какво да видя......един боклук,,,може би защото е бета ли..незнам,но не бих сложил вече никога IE
    Да! Ще си го имаш вграден :coolsmiley:
    Като излезе Final, тогава си прави крайни заключиния! Сега при едни има проблем, при други като мен няма!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Уидоус експлорер
    От Johny22 във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 30-03-10, 01:06
  2. Алтернатива на Интернет Експлорер
    От g5bg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 35
    Последно: 15-04-08, 03:16
  3. Проблем с експлорер и ........??!!
    От 4i4o Man4o във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 05-04-07, 17:30
  4. Отговори: 5
    Последно: 22-01-07, 17:55
  5. Проблем с Интернет Експлорер 6 SP1+
    От D3BEP във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 31-07-04, 13:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе