Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

XP проблем - CPU usage 100%

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #16

    Re: XP проблем - CPU usage 100%

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    моите уважения, но не ме карай да се подсмихвам под мустак

    обясни ми каква е разликата между платената и кракнатата, моля те
    От кога си с мустак @FearMe ?
    А Относно въпроса ти - платената си е платена , а кракнатата не е платена - ето това е разликата

  2.  
     
  3. Member Аватара на shveb
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    190
    #17

    Re: XP проблем - CPU usage 100%

    Ще изместим темата но един щастлив ден те усещат че си с кракната версия и всичко збозавя.(мнението си е мое)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    45
    #18

    Re: XP проблем - CPU usage 100%

    Проблемът се реши като започнах да премахвам един по един ъпдейтите,които пуснах на Windows и се оказа,че ъпдейта с ключ KB902400 е товарил процесора.Просто за спорта реших да го инсталирам на ново,само него за да проверя какво ще се получи.Оказа се,че след инсталацията всичко е наред,което много ме озадъчи и стигнах до извода,че при самата инсталация на този ключ,нещо се е сбозило и не се е инсталирал коректно.В момента машината работи идеално.

    Благодаря на всички за мненията.

  5. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #19

    Re: XP проблем - CPU usage 100%

    Имам подобна болка.
    Гледам с procexp - виновният процес е explorer.exe.
    На хистограмата за натовареността - внезапни остри пикове, горе долу през равни периоди.
    При разкачен нет и деактивиран антивирус няма разлика в поведението.
    Може малкомеките да са решили да ни помогнат да си тренираме търпението, било хубаво качество

  6. XaugyTuH
    Guest
    #20

    Re: XP проблем - CPU usage 100%

    Цитат Първоначално публикувано от shveb
    Ще изместим темата но един щастлив ден те усещат че си с кракната версия и всичко збозавя.(мнението си е мое)
    Като те усетят, че си с кракната версия, ти пускат за наказание един от най-новите вируси, написан специално от тях, нали?

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #21

    Re: XP проблем - CPU usage 100%

    По мои скромни наблюдения новите "security update" често причиняват конфликти най-вече с антивирусните и fw. Предполагам че просто след update за win би било добре да се прави и update на антивирусните и fw за да съответсват тези програми на последни промени на windows-а.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #22

    Re: XP проблем - CPU usage 100%

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS
    И аз напоследък забелязвам доста странни неща при "прясна" инсталация на WinXP Pro. Десетина пъти вече за десетина дни. Без значение дали е легална или редовна (*). И при десктоп-машини и при лаптопи, но при лаптопите се забелязва някак си по-ясно. Основен симптом - таскбара и START-бутона са замръзнали за по няколко (3-10) минути. Обаче разни други неща си работят - може да се направи десен-бутон на десктопа + properties. Даже може да се отвори My Computer и да се цъкне два-три пъти по диска, преди и него да го хванат минутите.

    същия проблем ми се получава при старт ъп на системата като дам на старт лентата курсора става на пясъчен часовник и си мисли нещо ... а иначе мога да си влизам насам натам да си цъкам ... докато накрая се отпуш и се появяват долу в дясно - иконки за мрежа и т.н. мислех си , че имам прекалено мн програми , които тръгват със стартирането ама като се има предвид , процесора и тва , че оставих само една накрая резултата беше пак същия ... и сега е така ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. ''CPU usage'' проблем
    От nightice във форум Windows
    Отговори: 26
    Последно: 03-07-06, 20:46
  2. Отговори: 1
    Последно: 09-08-05, 10:12
  3. programa za RAM memory usage
    От martez във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 29-05-04, 10:40
  4. Минимизиран MS Outlook = CPU usage: 100%
    От prt във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 28-04-04, 11:50
  5. SuSE 9.0 and high CPU usage
    От alexandro във форум Linux
    Отговори: 9
    Последно: 30-10-03, 11:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе