Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Синхронизиране на данни в Excel

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    8
    #16

    Re: Синхронизиране на данни в Excel

    Здравейте FearMe, със шивашкия бизнес съм много на ТИ(той е моят живот), но с програмките сигурно няма да е така .Ще се задоволя с тая за наслагване на квадратчетата.Що се отнася до времето аз сам много упорит човек и мога да не спя по цели нощи ,но като реша ,че нещо ми трябва - -умиране има ,но ненаучаване --Не,така че ,ако имате желание да ме светнете и на нещо по сложничко няма да сгрешите.Имам два месеца за да направя подовия план на цеха. Какво точно искам да направя Вие се сещате.Зная размерите на цеха, зная колко машини , колко бригади ще имам и като зная изискванията на какво растояние трябва да са машините,една от друга,пътеки,гладачни маси ръчни места, колони и т.н.по лесно ще го направя с компютъра отколкото на ръка.С една дума за да не исчислявам , чертая и трия ( то и това ще го има ),с компютъра ще стане по лесно .Оставям на вас да прецените какво да ми дадете или кажете.Много ви благодаря предварително,за помоща ,а и за това ,че си направихте труда да ми отговорите.Очаквам с нетърпение Вашият отговор какъвто и де е той. angel

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    8
    #17

    Re: Синхронизиране на данни в Excel

    Здравейте отново FearMe,толкова съм се злисала в това какво ще Ви напиша(да не сгреша,че да стана за смях),че не видях "положителното Да".Надявам се наистина да е ДА , а не "обезсърчаващо Не". БЛАГОДАРЯ.

  4. ViK
    ViK е офлайн
    Member Аватара на ViK
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    222
    #18

    Re: Синхронизиране на данни в Excel

    @dona
    Ако искаш да чертаеш, мога да ти препоръчам A9cad имат фрее версия, която ще е достатъчна за твоите цели. Можеш да я изтеглиш от http://www.a9tech.com/download/A9CADV2Setup.exe
    Програма с много повече възможности, но по-голяма и по-тежка е Autocad.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    8
    #19

    Re: Синхронизиране на данни в Excel

    ViK, сърдечно Ви благодаря.В момента я тегля и дано намеря някакви указания как да работя с нея. Ако ли не ,надявам се да ми кажете от къде мога да намеря указания(много почнах да искам нали).Благодаря Би.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    8
    #20

    Re: Синхронизиране на данни в Excel

    ViK,азтеглих я но нещо не се отваря.Мисля че правино я инсталирах,но не би.Кажи как да я оправя или да я търся някъде другаде.Става реч за А9 саd.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    133
    #21

    Re: Синхронизиране на данни в Excel

    @homeoflove: Ако не е задължително ползването на М$ продукти, можеш да го направиш по най-елементарния начин - на три компютъра (двата от които се попълва таблицата) слагаш един и същ файл, като на трети комп, който е гарантирано работещ (няма начин в мрежата да нямате поне един такъв) слагаш оригинала на таблицата, без значение в отворен или не вид, като предварително в полетата, които трябва да се полълват задаваш, че трябва да четат в същите тия полета на отдалечените таблици (примерно C1=..... (пътя до компютъра, на който се работи\файла.xls\полето).
    Така, винаги когато се отвори таблицата на 3-ти комп ще е винаги с актуални данни.

    @dona: Мисля, че CorelDraw ще ти свърши по-добра работа в случая.

  8.  
     
  9. ViK
    ViK е офлайн
    Member Аватара на ViK
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    222
    #22

    Re: Синхронизиране на данни в Excel

    Цитат Първоначално публикувано от dona
    ViK,азтеглих я но нещо не се отваря.Мисля че правино я инсталирах,но не би.Кажи как да я оправя или да я търся някъде другаде.Става реч за А9 саd.
    Кажи какво точно не ти я ясно или какъв е проблема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Excel
    От asusss във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 20-10-11, 14:19
  2. Excel и преобразуване на данни
    От grgeorgiev във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 11-01-08, 11:22
  3. програма за синхронизиране на 2 РС-та
    От peter_nn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 08-07-07, 17:58
  4. Отговори: 4
    Последно: 17-06-07, 19:16
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-05-07, 10:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе