Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35

Проблем с инсталация на Windows XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #31

    Re: Проблем с инсталация на Windows XP

    Драги Compare, когато една машина зарежда от едно СД (win 98) а не зарежда от друго (XP), го прави дори да няма включена мишка, че дори и клавиатура, щото най-малкото ще ти изпише - Натисни клавиш, моля

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #32

    Re: Проблем с инсталация на Windows XP

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Драги Compare, когато една машина зарежда от едно СД (win 98) а не зарежда от друго (XP), го прави дори да няма включена мишка, че дори и клавиатура, щото най-малкото ще ти изпише - Натисни клавиш, моля
    Не съм твърдял обратното.

    Искам magnum6671 да се отзове и дакаже къде е проблема след като го е разрешил ,голямо жалание имам !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    62
    #33

    Re: Проблем с инсталация на Windows XP

    Проблема си остава.По никакъв начин не буутва с ХП.С 98 няма сбъркано-100%работи.Проверено 1000 пъти и не е от дисковете.Убеден съм, че 98 по някакъв начин тръгва като дискета.Писах от любопитство къде е разликата, но явно друг не е попадал на подобно нещо.А иначе инсталацията под ДОС става лесно-буутване с дискета на 98(задължително с качен SMARTDRV.exe) пуска се winnt.exe от директорията i386 и следваш указанията от екрана.Предварително трябва да се подготви дяла под FAT32 като активен за да тръгне инсталацията, но после със SETUPа се форматира на NTFS.Методите на FearMe са сложни за мен и не съм ги пробвал,а мишката и клавиатурата са стандартните зелена и виолетова PS2.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #34

    Re: Проблем с инсталация на Windows XP

    magnum6671, съжалявам, приятелю, но за да пилотираш самолет трябва да се научиш да пилотираш самолет, а не да търсиш начин да сведеш пилотажа до въртене на геврека на картинга

    ако проблемът ти е като тези, които се решават по намерените от мен начини, значи други начини няма, ако ще да се съдерем да правим предположения.

    извод:
    - или проблемът е друг
    - или просто си принуден да пробваш малко "висш пилотаж"

  6. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #35

    Re: Проблем с инсталация на Windows XP

    magnum6671, не те знам от къде си, но аз ако бях на твое място, щях да потърся човек от моя град да ми помогне с тази инсталация. Ще почерпя наколко бири, но ще науча още някой трик за инсталиране.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 16-10-10, 11:38
  2. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 17:21
  3. Проблем при инсталация на WINDOWS
    От taralion във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 29-06-08, 01:34
  4. Отговори: 2
    Последно: 11-09-06, 11:08
  5. Проблем с инсталация на Windows XP SP2
    От electradel във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 06-10-05, 18:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе