Резултати от 1 до 5 от общо 5

Shut down...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #1

    Shut down...

    zna4i probvam da izklu4a PC-to na suseda prez Command Prompt v XP s komandata:

    shutdown -s -f -m \\Computer name -t 10 -c "Message"

    i mi pi6e 4e dostuput bil otkazan

    e nqkoi znaeli kva nastroika tria da se butne na drugoto PC 4e da stava




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    53
    #2

    Shut down...

    spored men ili trqbwa da imash administratorski prava za dostup na negowata mashina ili moje samo localno da se shutdown ... no ne sum siguren shtoto nqmam XP pod ruka da probwam



    May the Virtues be with us.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    Shut down...

    ami da i az imam XP i imam network s suseda i se razbirame. Zna4i purvo nemoje da mu buzika6 PC-to 6toto moje da si pod NTFS a drugia pod FAT 32 ili obratno. Ina4e tova se opravia. 6trakva6 na ''my computer'' dava6 ''proporties'' dava6 ''computer name'' posle dava6 ''network ID ili po- otdolu Change'' i ottam go opravia6 ako ima porblem pak pi6i i az go imah su6tia problem i go opravih




  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #4

    Shut down...

    ave pak ne stava ama to nesto mrejata ni ne e nared (nemoga da mu ping-na PC-to i za tva sigurno ne stava shutdown-a... a i dvamata sme na FAT32.




  6. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    160
    #5

    Shut down...

    1. trqbwa da imash raboteshta mreja s dr. pc za da go shutnesh - tcp/ip ili dr.

    2. po default(towa moje da se promeni ot Local Security Policy) samo Administratorski akaunt moje da shutwa mashinata

    t.e. trqbwa da si se autentikiral pred tazi mashina kato administrator za da q shutnesh. Towa mojesh da naprawish prosto kato q browsnesh w nn..hood i tq te popita za user i parola - dawash i adminskite za tazi mashina.

    weche tq znae che si admina i mojesh da ispylnish zawetnata shutdown -s -m \\nagoshomashinata



    ---------------

    "Nie mojeshtie , wodeni ot neznaeshtite, wyrshim newazmojnoto, za kefa na neblagodarnite ,i sme prawili tolkowa mnogo, s tolkowa malko, ot tolkowa dylgo wreme, che sme se kwalificirali da prawim wsichko ot nishto."

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. shut down
    От connect във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 26-04-06, 16:23
  2. Memory dump при Shut down.
    От Julian във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 23-01-05, 11:55
  3. Проблем с shut down
    От dimi във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 07-06-04, 17:01
  4. Win98 SE i shut down
    От svetliof във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 19-09-02, 11:51
  5. Shut down na Win XP ne stava
    От fox във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 30-08-02, 01:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе