Резултати от 1 до 3 от общо 3

Win98 SE i shut down

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #1

    Win98 SE i shut down

    Zdravejte, az veche napisah za moia problem v razdela Hardware, video-audio, Sega obache problema mi se uslojni i stana windowski. Nakratko kupih si nova video karta vodoo 3 2000 pci, no nemoga da izklicuha vgradenata mi sis 6326 ot dunoto mi m747. Vchera napravih format, slojih draiverite na vodooto obache sega pc ne iska da zagasi 98 se, zagasia monitora a pc produljava da raboti. Kutiata mi e ot modernite, i vinagi avtomatichno se gasi, niama go onzi nadpis: Its now time to turn off your comuter.... Chetoh edno vreme che imalo pachove za zagasvane, no tam problema e che pishelo nadpis "Windows is now suting down.." a pri mene e drugo. Kakvo shte me posuvetvate da napravia?




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #2

    Win98 SE i shut down

    Ami probvai na Display Properties, Screen Saver, Power i ot tam da vkliuchish Advanced Power Management (mai taka beshe, ama shte te izluja, zashtoto sum s Win XP)... moje puk da se opravi.



    A za videoto: ami naviarno dunoto e starichko i moje bi niama vuzmojnost da se izkliuchi ot BIOS-a, taka che mojesh da potursish shema na dunoto ili napravi PDF Manual niakude po net-a. Pochti sum siguren che shte ima...



    google.com




  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #3

    Win98 SE i shut down

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Ami probvai na Display Properties, Screen Saver, Power i ot tam da vkliuchish Advanced Power Management (mai taka beshe, ama shte te izluja, zashtoto sum s Win XP)... moje puk da se opravi.



    A za videoto: ami naviarno dunoto e starichko i moje bi niama vuzmojnost da se izkliuchi ot BIOS-a, taka che mojesh da potursish shema na dunoto ili napravo PDF Manual niakude po net-a. Pochti sum siguren che shte ima...



    google.com





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. shut down
    От connect във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 26-04-06, 16:23
  2. Проблем с shut down
    От dimi във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 07-06-04, 17:01
  3. Проблем с Shut Down на Win98
    От VanDan във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 09-04-04, 18:19
  4. Shut down na Win XP ne stava
    От fox във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 30-08-02, 01:09
  5. Shut down...
    От toofy във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 18-07-02, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе