Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 38

Въпрос за stand by режима

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #1

    Въпрос за stand by режима

    Преинсталирах windowsa и сега не мога да го пусна,ако някой може да каже от къде става ще му бъда благодарен

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Въпрос за stand by режима

    Ами той не се пуска от никъде. Хибернейта се пуска. Сложи драйверите на дъното(чипсета) и трябва да се появи.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #3

    Re: Въпрос за stand by режима

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Ами той не се пуска от никъде. Хибернейта се пуска. Сложи драйверите на дъното(чипсета) и трябва да се появи.
    Каквото и да слагам просто не става,от вчера ми се случват толкова странни и необясними неща на тая щайга че започвам да се дразня страшно много.Да не би второто сд което сложих да прави конфликт с друго в което не виждам логика ама все пак да го спомена

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: Въпрос за stand by режима

    Как така не можеш да пуснеш stand by режима? Няма го бутона ли, що ли? Или за хибернацията говориш. Уточни се, моля!

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #5

    Re: Въпрос за stand by режима

    Цитат Първоначално публикувано от Cko
    Как така не можеш да пуснеш stand by режима? Няма го бутона ли, що ли? Или за хибернацията говориш. Уточни се, моля!
    Бутона си е там ама е неактивен.Всичко започна от вчера с тия cd,след което ми се скапа бг езика на скайпа.След което ресторнах от работещ имидж и езика на скайпа беше пак на маймуни.Реших да преисталирам както си трябва windowsa и всичко се оправи,но за начало компютъра не искаше да се изключва сам ,това нещо го оправих,но си остана този проблем с stang by режима.В момента съм пак на имидж,но този път друг всичко си работи,но в скайпа пак не мога да пиша на бг,а пиша на маймуни.Ако някой може да ми обясни как ресторвам от имидж който си работи и не мога да пиша на бг само в скайпа ще е добре.Това си е един вид преинсталация но пак счупена.Стана малко сложно,но дано сте ме разбрали

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #6

    Re: Въпрос за stand by режима

    Някой ще ме посъветва ли нещо или да отврям прозореца и да я изхвърлям тая щайга и без това е доста стара

  8.  
     
  9. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #7

    Re: Въпрос за stand by режима

    Извинявай, обаче... ти каква точно помощ очакваш да получиш? Не казваш какви са параметрите на "щайгата" (дъно, RAM, CPU, HDD), не казваш каква е операционната система, не казваш и как точно е инсталирана - драйвери, допълнителни програми... Очевидно "имидж"-а, с който работиш не върши работа; при това положение чистата инсталация е най-добрия вариант. Оттук нататък трябва да се обърне внимание на точната последователност и правилните допълнителни програми, за да получиш стабилно работеща система.

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    Re: Въпрос за stand by режима

    Експериментирай с различни регионални настройки на уиндоус-а (ако сега е BG, го сложи на US, или обратното). Ползваш ли флекс тайп?

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Re: Въпрос за stand by режима

    И нещо много важно. Как си кирилизирал win-a? Нещо ми намирисва на flextype.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #10

    Re: Въпрос за stand by режима

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    И нещо много важно. Как си кирилизирал win-a? Нещо ми намирисва на flextype.
    Не ползвам тази гад, с кирилицата на инжинера съм.От имиджа от който ресторвам преди нямаше проблеми.Ще пробвам нов преинстал с туко що записан windows и ще разкача едното сд.Все ми се струва че от него дойде проблема.И все пак за мен няма логика да ресторвам и да имам проблем с бг езика,а да правя чиста преинсталция и да нямям,а само с stand by да ми прави проблеми

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #11

    Re: Въпрос за stand by режима

    сложи си драйвери за чипсета - има ги на диска към дъното

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #12

    Re: Въпрос за stand by режима

    Цитат Първоначално публикувано от snoopdoggystyle
    сложи си драйвери за чипсета - има ги на диска към дъното
    След новия преинстал езика си работи, но си остава пак същият проблем с stand by,а той е че не работи.Сложил съм всички драйвери и проблеме не се решава.Дано някой да може да каже решение на проблема

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #13

    Re: Въпрос за stand by режима

    Е ся хвърлих боб да ти позная какво е станало
    Пич, ти си интересна личност. Очакваш целия Сетком да седи като в IRC канал и да ти пълни главата с умни съвети, при положение, че както по-горе те питаха - не даваш никакво инфо като каква ти е машината, какви са тия имиджи дето постоянно ги ресторваш, от кой са правени, кога и къде?
    Преинсталацията как я правиш - на чисто с форматиране на диска, върху старата система или по някакъв непознат на науката начин?
    още 20 въпроса поне мога да ти задам, но си ги задай ти сам ако изобщо искаш някой да ти помогне
    Иначе с вайканията си ще постигнеш точно 0(НУЛА) ефект.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #14

    Re: Въпрос за stand by режима

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Е ся хвърлих боб да ти позная какво е станало
    Пич, ти си интересна личност. Очакваш целия Сетком да седи като в IRC канал и да ти пълни главата с умни съвети, при положение, че както по-горе те питаха - не даваш никакво инфо като каква ти е машината, какви са тия имиджи дето постоянно ги ресторваш, от кой са правени, кога и къде?
    Преинсталацията как я правиш - на чисто с форматиране на диска, върху старата система или по някакъв непознат на науката начин?
    още 20 въпроса поне мога да ти задам, но си ги задай ти сам ако изобщо искаш някой да ти помогне
    Иначе с вайканията си ще постигнеш точно 0(НУЛА) ефект.
    Преинсталирам с форматиране върху стария windows.Имам няколко имиджа които съм ги правил при прясно преинсталиран windows.В момента не съм на имидж,а на чисто нов преинсталиран windows и съм качил всички драйвери и пак не ми работи stand by.

    Процесор- AMD Sempron 2800+
    Дънна платка- Asus A7N8X (5 PCI, 1 AGP Pro, 3 DDR DIMM)
    Хард диск- Seagate 120 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100)
    Рам 3x256
    СД- TOSHIBA CDW/DVD SD-R1612 (DVD:16x, CD:52x/32x/52x DVD-ROM/CD-RW)
    Видео карта-N6800/TD/512M /
    Флопи-Sony
    Кутия-Kodegen+400 ватово захранване Vantec

    Операционна система windows xp с вграден sp2

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #15

    Re: Въпрос за stand by режима

    давай отначало - формат и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с Stand by
    От presents във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 16-04-09, 18:08
  2. stand by - въпрос
    От eror във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 24-04-08, 16:47
  3. Монитор не отива в stand-by
    От zhelko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 20-11-07, 13:04
  4. Отговори: 3
    Последно: 07-12-03, 17:11
  5. Stand By неактивен
    От Big Bug във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 15-01-03, 00:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе