Резултати от 1 до 8 от общо 8

За Виста

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #1

    За Виста

    Ползвам Машина с дъно asus M2N32 - SLI DELUX, процесор amd atlon64 4200 x2/am2/box, 2G RAM DDRІІ800SUPER T CL4, 400G HDD, ASUS EAX/1950PRO/HTDP/256PCIE честотата на процесора е някъде към 2,2Ghz. Искам вашето мнение, да минавам ли на Виста, при положение, че ХР-то ми върши работа. И ще работят ли програмите, които съм ползвал до сега с ХР на Виста?

  2.  
     
  3. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #2

    Re:За Виста

    защо искаш да преминеш на Vista?

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:За Виста

    Като цяло ще усетиш забавяне в работата на машината. Игрите ти ще работят с около 20% по-бавно. По-добре си стой на ХР.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #4

    Re:За Виста

    Не казвам, че искам да премина на Виста, питам само заслужава ли си и ще работят ли старите програми. Игри не играя и ги нямам на машината, а и щтом ще има забавяне предпочитам да послушам stenly и да ис остана с добрия, стар ХР.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re:За Виста

    Ако толкова много искаш да усетиш тръпката от по-нова операционна система, пробвай последната бета на Win7. Общо взето е по-шарена от Виста и в някои случай е по-бърза от ХРто.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #6

    Re:За Виста

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Ако толкова много искаш да усетиш тръпката от по-нова операционна система, пробвай последната бета на Win7. Общо взето е по-шарена от Виста и в някои случай е по-бърза от ХРто.
    На шаренията не държа кой знае колко много. За мен по - важни са скорост, производителност, лесно поддръжка и работа, сигурност/в смисъл без забивания и сини екрани/, а шаренията може лесно да се натъкми.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #7

    Re:За Виста

    моята машина е по-слаба от твоята - АМД Атлон 3500, 1.5ГбРАМ, ГФорс 7700... при мен Виста върви доста добре, но съм с Класик скин на уиндоус, много ме дразни АЕРО скина на Виста. без шарениите, Вистата е супер - много ми е удобна за ежедневно ползване и не тежи. има някои съвсем малки разлики с ХР, които са ми много приятни.
    слагай я, все пак, ако не ти хареса - връщай си ХРто. но съм сигурен, че след като си я нагласиш както искаш, ще останеш много доволен

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #8

    Re:За Виста

    Със закъснение благодаря за съвета, ще го пробвам когато ми остане време, ако не стане ще си върна XP-то.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Виста или 7!?
    От backinblack във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 19-05-11, 10:25
  2. проблем с виста
    От striking във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 25-04-09, 19:43
  3. Проблем с EVR и Виста?
    От BenSherman във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 25-02-09, 04:29
  4. Проблем с Виста ?
    От Lubaka във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 16-11-08, 08:40
  5. Линукс и Виста
    От PeterPan във форум Linux
    Отговори: 12
    Последно: 24-02-08, 11:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе