Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #1

    Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    Здравейте!Имам нужда от помощ.Ще съм много благодарна ако някой ми даде съвет.Проблемът ми е, че имам 2 Windos-a и искам да махна този от D: ,като този в C: ми е основният.Пробвах да форматирам под Dos, но не успях, а и ми казаха, че всъщност когато форматирам D: , щяло да се форматне C: ..Сега свалих Hiren86plus.iso, но нямам никаква представа откъде и как да започна.Трябва ли да си направя диск първо, а после какво точно да направя.Помогнете моля Ви..

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    добре де, ми от my computer, като дадеш десен клик на парчето и после format не става ли?
    Преди да форматираш, не забравяй, да спасиш данните си, от това парче

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #3

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    Да, данните отдавна съм ги запазила другаде.Благодаря за съвета!Сега ще пробвам,надявам се на успех

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #4

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    Не става Направих го това, но старият Уиндоус си седи пак и когато стартирам компютъра ми дава да избирам от 2та Дайте друг вариант, моля

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    свали си тази програма teamviewer 4.1.6320, не я инсталирай, просто дай run.
    Прати ми по лични съобщения ID и парола, ще вляза и ще ти го оправя, не се притеснявай, нямам лоши намерения

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #6

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    Аз я имам програмката, но тука ли да ти ги казвам? Гледам, че има и други посетители..

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #7

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    не,не тук, щракни на профила ми и после от долу - "Изпрати лично съобщение на този потребител."
    Аз ще ги получа, като лично съобщение

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    190
    #8

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    Дай и на мен и аз нямам лоши намерения...

  11. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #9

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    Цитат Първоначално публикувано от badboy
    Дай и на мен и аз нямам лоши намерения...
    хм дали да изтрия поста ти или не?

  12. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #10

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    След като щракнеш на D: и дадеш формат след като броенето приключи тои си е факт. Проблема с 2-та уиндовса е в boot мениджъра...
    Но все пак щом колегата които няма лоши намерения изявява желание да помогне на хубаво момиче...

  13. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #11

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    за да не ти дава може би не са ти точно там windows-ите, но ... не мога да кажа така

  14.  
     
  15. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #12

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    Понякога използвам тази команда format d: /u - форматира на ниско ниво. Друг е въпроса какви са записите във файла boot.ini. Моите са така при един инсталиран win в първия дял на диска.
    Код:
    [boot loader]
    timeout=30
    default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
    [operating systems]
    multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect /usepmtimer
    Вероятно при теб във файла ще има допълнителен ред, който оказва наличието на втора OS - когато стартираш PC ще те пита, коя да стартира.

  16. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #13

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    Вече "помогнахме на момичето" не се хабете В резултат след формата на Д: замина и уиндоуса, които е бил на Д: а не на Ц:

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #14

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    Izvinqvam se za latinskite bykvi,no nqmam kirilica.Pri novata instalacia na windows zabravix da opravq ezicite Kajete sega,kak da se opravq,suxranila sum si dannite veche.Imam 2 windowsa v D i edin v C.Tozi,koito edinstven raboti,e v D.Dadox format na C,no ne stava.A puk ot dryga strana ne moga da vlezna v drygite windowsi.Iskam prosto da iztria vsichko i da zapochna nanovo.Molq vi neka koito znae da kaje kakvo da napravq...

  18. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #15

    Re:Как се форматира буфер Д с буутващо сд?

    Остави това формат на C: формат на D: Ако искаш да започнеш на "чисто" слагаш диска с Уиндовс и при мениджмънда на диска даваш Delete partition C: както и delete pertition D: след която си създаваш партишъни наново като C: ще се форматира преди инсталацията е D: после под Уиндовс. Това е идеалния вариант ако форматираш заради вируси. ЕСТЕСТВЕНО ПРЕДИ ТОВА ТРАБВА ДА СИ СИ ЗАПАЗИЛА ВСИЧКАТА ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ НА КОМПЮТЪРА!!!. Езиците шо се отнася до писане можеш да оправиш като влезеш в контрол панел, избереш Regional Setings and Language и от там Keyboart Language

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 10-03-12, 13:30
  2. Свързване на Буфер
    От donnuzzo във форум Тонколони
    Отговори: 8
    Последно: 06-05-11, 21:44
  3. Отговори: 14
    Последно: 27-02-08, 11:33
  4. Как се форматира FAT32 таблицата и
    От jasamgo във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 28-01-05, 12:49
  5. Отговори: 31
    Последно: 27-03-04, 10:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе