Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #1

    "Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    Здравейте,
    някой вече сблъсквал ли се е с:

    "..."Очакваше се, проверката да бъде пусната като ъпдейт още
    на 16 февруари, но явно от редмнъндската компания са решили да
    го публикуват по-късно. Според Engadget, актуализацията е със
    следното наименование "Update for Windows 7 for x64-based Systems (KB971033)".
    За 32-битовите системи пък наименованието е "Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    Описанието на актуазизацията е следното:

    "This update to Windows Activation Technologies detects activation
    exploits and tampering to key Windows system files. These exploits
    try to bypass regular Windows activation and are sometimes included with counterfeit copies of Windows."
    |...."

    При мен такъв ъпдейт не е идвал, не е и инсталиран!Интересно ми е как ще се държи компютъра след неговото инсталиране.Windows 7 е легален!При други как стоят нещата?

    Някои пишат по форуми, че се се сблъскали с ъпдейта още на 25.02.2010 г.Прегледах историята с инсталирани ъпдейти на моя компютър, но такъв ъпдейт няма?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    става въпрос, за ъпдейт - които MS е пуснал на 16.02.2010, с целта, да проверява дали системата е автентична.
    Нещо от сорта на Windows Genuine Advantage, при XP.

    Ако толкоз ти е нужен този ъпдейт, ето ти ги и двете версии.
    Внимание, не изнталирайте този ъпдейт, ако не сте с автентична версия, на windows 7

    Windows 7 x86 KB971033
    Windows 7 x64 KB971033

  4. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #3

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    И при мен го няма инсталиран нито ми излиза при проверка за обновяване. С 64 битов съм. Но благодаря. Много полезна информация.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    Дали да не го пробвам да видя дали ще мина. Аз си сложих SLIC таблица на HP в биоса на компа и сертификат и сериен номер на HP и машината си се активира безгрижно. На теория би трябвало актуализацията да не се разсърди на легалността на уина ми

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    @stenly
    ем не знам, но те съветвам да не го слагаш, освен ако не ти се преинсталира.
    Tо може и лек да има, за него, не съм търсил, не ми и трябва, аз си карам с Vista, тъй че..

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #6

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    Интересен ми е факта, че всеки мълчи за този ъпдейт като мушмурок:-))Каточе ли на никой не му пука?Може.Отворих тази тема понеже срещнах тази информация, проверих я из нета поне какво казват хората.Но тук в този форум дебат не стана!Сигурно хората не се притесняват, дано е така:-)))
    Успех!

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    за какво трябва да се притесняваме......?

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    fiorino, ъпдейта все още не е достъпен през Windows update, така, че всеки си мисли , че ще мине между капките. Ще изчакаме малко и ще разберем

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #9

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    Ъпдейта за пачнати биоси не е страшен, с някои от старите активатори също минава метър .
    Само за информация - първия ключ за Уин7, който изтече преди половин година ( този на ЛЕНОВО - 22TKD....) - вече е баннат.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    само да вметна, че следва да им пука на хората, които ъпдейтват

    аз не съм от тях

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #11

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    Замислих се , как ли ще се оправят хората с нелегални и кракнати от знайни и незнайни юнаци версии когато стане време за първия сървизпак.Така че поне според мен неинсталирането на ъпдейти не е решение, или по точно временно решение.Мисля си дали няма да бъде вграден този ъпдейт в първия сървизпак?Може би международното право, за право на избор на потребителя да ги спре да не го направят?Ще поживеем , ше видим а до тогава както се казва в едино предаване "Успех в живота"

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #12

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    Цитат Първоначално публикувано от fiorino
    Интересен ми е факта, че всеки мълчи за този ъпдейт като мушмурок:-))Каточе ли на никой не му пука?Може.Отворих тази тема понеже срещнах тази информация, проверих я из нета поне какво казват хората.Но тук в този форум дебат не стана!Сигурно хората не се притесняват, дано е така:-)))
    Успех!
    Ей да му се не види значи.
    Все едно казваш "Аз баламата съм с легален софтуер. Я сега да ви видя вас хитреците какво ще го правите ... Ама как така ?! Защо не се оплаквате ? "
    Ми хитреци сме си тук - някои сме с легален софтуер, други не ъпдейтваме, на трети не ни пука и т.н.

    Остави я темата сама да си се развива - недей да я форсираш по такъв начин.
    Който има нужда, ще се оплаче, ще потърси съвет и т.н.
    Предостатъчно добро си направил вече пускайки тази тема.

    ПП. Писали сме едновременно

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #13

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    Цитат Първоначално публикувано от fiorino
    Замислих се , как ли ще се оправят хората с нелегални и кракнати от знайни и незнайни юнаци версии когато стане време за първия сървизпак.Така че поне според мен неинсталирането на ъпдейти не е решение, или по точно временно решение.Мисля си дали няма да бъде вграден този ъпдейт в първия сървизпак?Може би международното право, за право на избор на потребителя да ги спре да не го направят?Ще поживеем , ше видим а до тогава както се казва в едино предаване "Успех в живота"
    Ето едно решение,при това напълно безплатно...
    http://img510.imageshack.us/img510/7359/54885814.png

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #14

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    Поднасям моите извинение, ако съм засегнал някой.Исках само да стане разискване по темата.Този проблем не е малък, затова и го поставям въпроса!
    Извинявайте още веднъж!

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Re:"Update for Windows 7 for x86-based Systems (KB971033)".

    fiorino, не се обиждай, целта не е била да ти бъде попарван ентусиазма

    нещата опират не до това, какъв ъпдейт с какви функции е излязъл, а до компютърната грамотност на потребителите

    ето, примерно споменатият от теб първи сървис пак, който щял да доведе до спиране на windows-a... не знам защо така мислиш, че ще се получи. бъде уверен, че каквото и да съдържа, неудобното ще бъде премахнато от "знайни и незнайни юнаци" още на следващия ден, и всичко ще е 6 за крайния потребител

    неслагането на ъпдейти не било решение. надявам се си далеч от мисълта, че не ъпдейтвам само и единствено заради угрозата да ми се лепне някое WGA . опитът ми показва, че ъпдейтването "на парче" създава повече проблеми, отколкото решава. идва поредният сървис пак - слагам го. там всичко е проверено/синхронизирано/кооординирано м/у отделните кръпки. с един удар, voila, имаш си обновен windows

    репликите към теб не са злобни, а леко иронични заради ненужното драматизиране, което внасяш
    нищо повече

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с UPDATE на Firmware на LG "32LG5700"
    От chitalov във форум LG телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 28-05-12, 23:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Проблем с поредния "update" на ITunes до версия 10.5.0.142?
    От fiorino във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-11, 17:32
  4. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04
  5. досаден и "малък" проблем след Update на Elite PV-399X
    От ru-boy във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-06, 11:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе