Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Легален Windows 7 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #16

    Re:Легален Windows 7 ?

    ще те посъветвам нищо да не триеш, щото в случая ако изтриеш едната, другата няма да тръгне.
    Не че няма оправия, ама на твоето ниво...

  2.  
     
  3. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    982
    #17

    Re:Легален Windows 7 ?

    Добре , ами ако форматирам твьрдия диск и наново направя инсталацията на 7-цата ( по този начин унищожавам всичко дотук) ? Инсталационния диск сьм го направил буутеибьл.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #18

    Re:Легален Windows 7 ?

    Защо ще форматираш ?!

    Виж сега , това че 7-та ще иска активация след някой ден не означава че ще спре да работи . Просто тапетът ти няма да се вижда ( ще имаш черен фон вместо картина ) , ще свети надпис долу вдясно че трябва да се активира и няма да можеш да си го обновяваш . Но всичко останало ще си върви .

    Понеже първо зарежда от С: и след това от D: не трий нищо . По принцип файловете които не трябва да се трият са "невидими" , но все пак не е препоръчително да се буташ там . Можеш да изтриеш една по една папките които не ти трябват от С ( ако толкова искаш да освободиш място ) . И ако евентуално имаш включена точка на възтановяване - по добре я изключи .

    P.S. 7-та може и да се активира без проблем , но затова чичко Гугъл ще ти помогне .

  5. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    982
    #19

    Re:Легален Windows 7 ?

    Благодаря за отговорите . Така ще оставя всичко , но явно ще трябва да му купувам вьншен хард. Сина ми е на 11 г. и играе много игри.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #20

    Re:Легален Windows 7 ?

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky
    Благодаря за отговорите . Така ще оставя всичко , но явно ще трябва да му купувам вьншен хард. Сина ми е на 11 г. и играе много игри.
    външен!?
    че какво му има на добавянето на харда да стане вътре в кутията, а не да бъде ограничен от скоростта 30MB/sec през USB-то?

  7. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    982
    #21

    Re:Легален Windows 7 ?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    външен!?
    а не да бъде ограничен от скоростта 30MB/sec през USB-то?
    Не знаех това . Ясно . Благодаря

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #22

    Re:Легален Windows 7 ?

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky
    Общо взето браво ( много голямо БРАВО) на един саѝт за сваляне , благодарение на коѝто можем да се радваме на благините на 7-цата. Не че ако имам парите не бих си го купил , но ги нямам. Общо взето наистина ключьт е много важен , но докога ? Кога ли ще ни изловят като пилци ? Не сьм доволен от XP-то - много е бавен ( много товари системата) , иначе е железен . 7-цата е бьрза и ми товари процесора на 50% от вьзможностите му , но бавния интернет си остава проблем основно при бури и дьжд. Има начини да си оправиш 7-цата , стига да се поровиш както трябва в интернет-пространството. Умишлено няма да кажа коѝ е саѝта . Ще се сетите.
    Рядко се срещат такива постове, или поне на мен така ми ве струва... То чак да се чудиш откъде да го подхванеш!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Легален WINDOWS SERVER 2003 или 2008 32-bit
    От etg във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 14-08-14, 15:42
  2. Легален софтуер Windows XP ,Corel X4?
    От petarpiperov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 20-07-10, 00:50
  3. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 23:03
  4. Легален Windows - Митове и легенди
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 19
    Последно: 23-06-06, 03:50
  5. Легален AV - откъде да купя?
    От pland във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 26-04-05, 09:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе