Резултати от 1 до 9 от общо 9

Проблем с инсталацията на вин98се

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    114
    #1

    Проблем с инсталацията на вин98се

    Значи на едно по бавно РС слагам вин98се вси4ко си тръгва копира си фаиловете и когато доиде момента за първия рестарт се рестартира и като вземе да боотва ми дава син екран няколко пъти го пускам отначало и все тая не е дефектна памет нито кабел единственото което мисля е че харда има един бад сектор но го минах с скандиска и мисля 4е го оправи уж. някои да има идея от какво може да е

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Проблем с инсталацията на вин98се

    Ако проблема е в бед сектор ще се чува странен звук от диска като се опитва да чете от бед сектора. Ако си направил surface скан бед сектора ти е изолиран и няма да ти прави проблеми. Все пак напиши какъв е компютъра и дъска.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    114
    #3

    Проблем с инсталацията на вин98се

    Значи това е пентиум на 266 с хард сийгеит медалист 3210 3.2ГБ

    но според мене е RAM'a като говорих с собственичката каза ми че го била рестартирала като бил забил в едни големи жеги. И ако не се лъжа под дос не би трябвало да има проблеми защото ползва по малко рам а като вземе да влиза в графична среда тогава да се явява бъга на рама само дето нямам рам да го сменя и да го тествам

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    Проблем с инсталацията на вин98се

    защо не вземе6 друг диск с вин98се и опиташ с него ! може диска да се е скапал просто !!!

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #5

    Проблем с инсталацията на вин98се

    тествай рама с някоя тестваща програма различна от селф теста на пц-то в google има много стартират се от дискета и теста продължава към 30 минути ама поне ще си сигурен за рам-а

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    129
    #6

    Проблем с инсталацията на вин98се

    Значи и на мен ми се получи на една машина на която имаше SCSI контролер.Като го свалих и резетнах BIOS-a се инсталира

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    18
    #7

    Проблем с инсталацията на вин98се

    аз съм имал подобен проблем и става въпрос за нещо просто и механично)

    вентилатора мой човек вентилатора!!!!

    ако и тва не е се пробвай с рама както ти казват, е се пак 4ели са ко пише в рийдмитата на вин-а)

    и се пак аз съм за охлаздането на процесора или не добре про4етен сав файл което щеше да ти забие още при копирането на вайловете.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    54
    #8

    Проблем с инсталацията на вин98се

    а имаш ли операционна с-ма и по-точно drivers за CD ??? щото ако бутваш с start up дискета >>start computer with CD Rom support (или нещо такова беше) след рестарта вече нямаш CD...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    114
    #9

    Проблем с инсталацията на вин98се

    mxkolev: проблема не е в цд то супер си е носителя дори е и оригинален не е това проблема



    stan4o: вероятно има и такъв вариант но не е и това проблема а за реамитата на вина ) кои ти ги чете



    rombeca: това го пробвах но не стана нищо



    Djeff: човек да не си пил нещо прочети по добре какво съм писал



    и в краина сметка за всички проблема е в рама тествах го с една прогмамка и се оказа дефектен

    за тези които имат подобни проблеми ето и линк към сайта на тази програмка.

    http://www.memtest86.com/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с инсталацията
    От TORO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 13-04-08, 20:26
  2. Проблем при инсталацията на MSNMessenger 7
    От bushy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-05, 15:09
  3. Проблем с инсталацията на BBO Бридж
    От PANTERA във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 16-12-03, 19:56
  4. win XP проблем с инсталацията
    От seso във форум Windows
    Отговори: 22
    Последно: 19-10-02, 00:54
  5. Отговори: 2
    Последно: 15-09-02, 14:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе