Резултати от 1 до 5 от общо 5

WinXP + FAT32 + access permission ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #1

    WinXP + FAT32 + access permission ?

    Искам да огранича на user-ите достъпа до фат-а като само с моя акаунт да си влизам на него partition.


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    WinXP + FAT32 + access permission ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Искам да огранича на user-ите достъпа до фат-а като само с моя акаунт да си влизам на него partition.





    <div align="right">оргинално мнение на ivo80</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аз не разбрах какво питаш, би ли могъл да го прецизираш?

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #3

    WinXP + FAT32 + access permission ?

    искам само аз да имам достъп до fat32 дяла.

    dismount или нещо такова ми трябва.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    WinXP + FAT32 + access permission ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">искам само аз да имам достъп до fat32 дяла.

    dismount или нещо такова ми трябва.



    <div align="right">оргинално мнение на ivo80</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ми точно fat32, няма да може да се защити по стандартен начин. Трябва външна програма, която да го заключва. Имай пред вид, че ако се скапе програмата губиш всичко. Можеш да скриеш устройството с fat32 с програми от рода на tweak или да ограничиш действията на юзерите с програми от типа на WSO Windows security officer, kъдето можеш да задаваш права и под fat32 и Win 9x. Има програми, които шифрират даден диск в реално време и не се усеща забавяне, дори нямат и икона в трея, а се активират чрез комбинация от клавиши (по желание). Ако не е активна програмата не се вижда и диск.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #5

    WinXP + FAT32 + access permission ?

    Защо просто не го конвертираш?

    Не казвам, че това е най-правилиният начин, но от MS препоръчват именно него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Permission при WINXP SP2, NTFS
    От ViK във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 13-04-06, 08:44
  2. FAT32->NTFS
    От Zviara във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 07-02-03, 17:55
  3. Комбинация WinXP и WinME C:\NTFS D:\FAT32
    От DeathKnight във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 05-01-03, 01:25
  4. NTFS vs FAT32
    От braynoff във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 11-12-02, 00:43
  5. Fat32!!!
    От geroq във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 15-10-01, 12:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе