Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

WinXP Bugs

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    55
    #31

    WinXP Bugs

    Thanks Ghost





    ICQ # 32376250

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #32

    WinXP Bugs

    KOD: еми явно WinXP не може да смята,щото 15% ми показва в TaskManger/Performance/CPU Usage. Такова ми го даваше и в WinXP RC1.Пък в същото време ми дава Idle=98-99%.Сложил съм някакъв update за к7 процесори.

    За PCI го видях в Display Adapter Properties( с логото на nvidia).Пише точно:

    Bus type: AGP(PCI Mode)

    драйверите са 21.85




  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #33

    WinXP Bugs

    Повярвай ми, не може в един и същи момент да ти дава Idle 99, а на графиката да покава 15% натоварване. Просто за времето на превключването между двете менюта положението се променя. Натоварване от 15% можеш да имаш примерно в мига на стартиране на Task Managera, но непрекъснато, без да извършваш дейност е изключено. Отвори Task Manager-a и го минимизирай в system tray. Ще видиш, че ако не правиш нищо, зеленото прозорче ще е празно, те. натоварването ще е 0%. Преди това трябва да провериш дали XP-то не си пуска оптимизация ако си idle известно време - тогава е нормално ти да мислиш, че не правиш нищо, а да имаш сериозно натоварване.



    За видеото наистина е странно какво означава това??? Трябва да погледна някое PC с WinXP и nVidia видео - аз съм с Matrox и нямам такава инфо...




  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #34

    WinXP Bugs

    След едноседмчна борба и официалното му излизане-какво мога да кажа като цяло за ХП-еми цялостно най-добрата ОС на МС,излязла досега-е,така и неможах да пусна SBAdressing,NVIDIA драйверите(21.ХХ) се държат отвратително под Д3Д,около 20-30% спад в производителност спрямо 12.90+98СЕ,като HL на 1024х768 ,Д3Д,П4 1500@1800+ГФ2 240/220 дава средно 15 кадъра-направо отвратително,а под OpenGL върви прекрасно всичко с около 10% по-бързо от 12.90+98СЕ.Интересно нещо се случва под OpenGL+HL:за разлика от Д3Д ,тук нещата са повече от добри,само че няколко от опитите да се върна в менюто,излиза СИН ЕКРАН,е,не досовски,а в command prompt след което ПС-то се рестартира....Но екрана си е син:-)....а разправят край на сините екрани...ех,как исках да му направя PrintScreen...но неби.Но проблемите спират вече дотук!Почти пълна и изключително добра мрежова съвместимост(95,98,НТ юзери не могат да видят ваши шерове с имена по дълги от 12 символа,или го правят некоректно,само 2000 са ОК.,е,и по прединсталационните процедури трябва да се пипне,но те са маловажни за 99,99% от юзерите).

    Отлична програмна съвместимост-много рядко нещо не работи коректно-е,при мен за съжаление така и не проработиха опциите за съвместимост 95,98-МЕ-но те се чак така нужни.

    Малко е дразнешо типичното още от 2000 гадно дефрагментиране...горкия Нортън...колко орязан се инсталира..:-(...любимия ми продукт.Но CleanSweep работи меко казано перфектно,изчисти напълно забилата инсталация на ICQ-e,с тва ICQ така и не се справих.

    ИЕ 6.0 е великолепен,малко повечко подсигурен,но:-)По дефалт на privacy всеки път трябва да се логвам във форума...не обича курабииките въобще:-)

    FireWall-a e много добър-Cabal Domain scanner примерно ми съобщи,че моето ПС НЯМА ПОРТОВЕ ВЪОБЩЕ!....абе и тва ще го оправят момчетата с чуковете....

    За игри и 3Д приложения иска мовече РАМ,но в никакъв случай не е по бавен от 98,с изключение на някои Д3Д игри...

    Потресаваща стабилност-след настройките проведох следния тест:Ендновременно свалане на файлове от нета-2 различни,на фаил от локалната ни мрежа ,архивиране на фаил,инсталиране на Corel 10,и сканиране на I386 директорията на 2000(в архива) за вируси-така 20 мин-естественно все едно стоях пред 386-25МХз,но не заби!!!

    Личнo аз не вярвам на RollBack-a,както и на System Restore-на 3-тия ден неговите дир.станаха огромни-егати простотията...няма нищо по-хубаво от архивиран Immage.

    Забравих да кажа,че в GroupPollicy и InteliMirror има около 300 нови настройки,особенно добре е наблегнато на пълната поддръжка на Windows Active Directory.








  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #35

    WinXP Bugs

    Бе, ша са сетиш ти, ама...

    ;-)))





    __________




    VOICE IN YOUR HEAD!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #36

    WinXP Bugs

    DPetrov bez da iskam da te pouchavam shte vmetna dve belejki po poslednia ti post

    Znachi sini ekrani poluchavash zashtoto imash loshia navik da si overclockvash video kartata, hl ti vurvi zle pod D3D zashtoto half-life polzva default nastroikata na desktopa za cviat t.e. CS ti rendva v 32b cviat a dopuskam che ako ne si zadal na antialaising opciata na kartata da e vinagi OFF hl ti prilaga i antialaising.

    SBAdressing ne mojesh da go pusnesh po prostata prichina che toi ne se puska ot tam kudeto se puska na win 98...

    Obshto vzeto vse takiva drebni neshta ama i malkoto kamuche preobrushta karucata.

    Vijdam che veche si si promenil mnenieto za windows xp taka che niama da te kritikuvam poveche....





    http://www.rootbg.com

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #37

    WinXP Bugs

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    SBAdressing ne mojesh da go pusnesh po prostata prichina che toi ne se puska ot tam kudeto se puska na win 98...

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    От къде се пуска, че и аз нещо не мога да го пусна?



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #38

    WinXP Bugs

    Ванка,ванка....Няма да се оправиш ти скоро-Значи синия екран се получава от ОС на картата???А и ти иткъде знаеш колко битов цвят ми е десктопа?Ми той е 16.

    А ако искаш да видиш истината отиди в MadOnion.com и виж чий резултат е пръв при Дурон+GTS.,при Дурон+ГФ256,Дурон+Banshee,Дурон+ТНТ,Дурон+GF2MX....




  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #39

    WinXP Bugs

    exabyte drupni si poslednata versia na NVmax

    koiato e za winodows XP v nego mislia che e addnat support za vkluchvane na SBAdressing.

    DPetrov niama li da prestanesh da se pravish na mnogo velik kato sam vijdash che viasko neshto deto go pishesh e pulna glupost.

    Za desktopa ti ne znam dali e v 16b ili v 32b no predpolagam che si go pusnal v 32b prosto zashtoto vijdam che si ot horata deto iskat da izmuknat 150% ot hardwara si i ne mi se viarva che rabotish na 16b kakto i shte ti kaja che povecheto hora igraiat CS na 800/600 dokato ti go puskash na 1024 ne che ima niakakva razlika.

    Osven tova ne vijdam zashto triabva da me prashtash na MadOnion.com da gledam proizvoditelnostta na karti i procesori kato tia niama nishto obshto v sluchaia .....





    http://www.rootbg.com

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #40

    WinXP Bugs

    vmesto bygavia NVMax si drypni RIvatuner ot nvworld.ru ...








Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Замяна на WinXp Pro с WinXp Home
    От skaishev във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-06, 09:29
  2. ICQ 5 bugs ...
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 16-09-05, 09:48
  3. DOS WinXP
    От get във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 11-06-04, 15:19
  4. PS/2 & WinXP...
    От PRAETORIAN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-05-02, 14:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе