Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с Windows XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    15
    #1

    Проблем с Windows XP

    здравей те ,пак сам ас ,значи нека да ви разкажа за моя проблем,значи моята машинка е с Win'XP,и много ми беше мерак да си направя ,Windows'XP да е на български език,изтеглих фаилчето от сайта на Maicrosoft и си го инсталирах ,сичко си беше ок ,но след време реших да си го направя пак на енглиш ,значи деинсталирах приграмката ,и XP-to си стана пак на енглиш,има нъакои неща които не може да ги разчита нито на енглиш нито на български ,или по точно ,нито на латиница,нито на кирилица,може ли някой да ми каже как да си възвърна старите настройки на XP-to,ще сам благодарен ако получа съвет как да си го оправя

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Проблем с Windows XP

    Ima dva varianta ottuk natatuk:

    1. Slaga6 pak kirilica i vsi4ko ti e nared i na kirrilica i na engl

    2. Zapo4va6 da tursi6 koi to4no system fonts ti e podmenila kirilicata (i s golyam risk da osere6 vsi4ko) i gi podmenya6 na ruka.

    3. pravi6 format, install na novo i zabravya6 kakvo e tova kirilizirani XP menuta

    4. Ima6 6ans da potursi6 v Internet nyakoi packet system fonts koito lyubezni hora izpitali su6tite muki sa uploadnali nyakude



    Uspeh

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #3

    Проблем с Windows XP

    dash, ти луд ли си?!?! къв е тоя формат дето си го писал там горе, изпитвам съжаление към такива разбирачи като теб.



    Police, в най-лошия случай му удряш един recover от bootable диска и всичко е 6. не съм се сблъсквал с тоя проблем и не мога да кажа какъв е по-лекия вариант.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  2. Windows XP SP3 проблем
    От black_knight във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 12-01-10, 14:05
  3. Проблем с Windows 7
    От novamen във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 05-10-09, 16:06
  4. Проблем с Windows
    От blue_ във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-05, 19:18
  5. Проблем с Windows ME
    От Pitar K във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 05-09-01, 20:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе