Резултати от 1 до 14 от общо 14

Проблем с Windows 7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    58
    #1

    Проблем с Windows 7

    Имам проблем при стартиането на Windows-a.Имах инсталирана Vista и Windows 7.При стартиране ми се появяваше един екран, където си избирах коя оп.с-ма да зареди.Сега махнах Vistata, но този екран продължава да ни извежда да си избера една от двете оп.с-ми.Как да направя, че да ми се зарежда директно Windows 7 без да ме пита коя оп.ц-ма да зареди/

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re:Проблем с Windows 7

    Не ми се рестартира, затова опитай сам това: How to modify Windows 7 Boot Loader?

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #3

    Re:Проблем с Windows 7

    за да не пускам нова тема ще пиша тук - та проблема е следния: след инсталиране на windows 7 не може да се инсталира видеокартата. дава постоянно Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43). Много неща опитах като смяна на драйвери, резолюции и т.н. пак не помага. Аз ли не правя нещо както трябва или си е такъв калпав уиндоса ? Видеото е ATI RADEON XPRESS 200 Series
    Благодаря Ви!

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re:Проблем с Windows 7

    Намери ли драйвер за Windows 7 за тази карта?

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Проблем с Windows 7

    дава постоянно грешка на драйвера ти от диска или на този, който той САМ си тегли от нета?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #6

    Re:Проблем с Windows 7

    и на двата. В началото хвана картата като default video adapter или нещо подобно и не искаше да да приеме друго. Инсталирах ръчно картата като посочих коя е и тогава тръгна да търси в нета драйвер. От тогава дава това съобщение

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re:Проблем с Windows 7

    слагал съм 7-ца на xpress200 видео на лаптоп и сега си спомням, че наистина в началото не го разпозна, но после теглих омега-драйвер (ли някакъв друг моднат ли бешееее...) и стана

    харесай си нещо от тук:
    http://downloads.guru3d.com/download.php?id=24

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #8

    Re:Проблем с Windows 7

    не става или поне аз не знам как да го направя. Продължава да си казва, че това е най-добрия драйвер и това е. Изкарва си същата грешка.


  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #9

    Re:Проблем с Windows 7

    А този начин пробва ли: десен бутон на ехе-то , оттам на Troubleshoting compitability - и оттам му задай на каква ОС е работил преди това. На жената на машината така инсталирах аудиото защото седмицата не го виждаше.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #10

    Re:Проблем с Windows 7

    не помага. сега ми излиза и съобщение от ати контрол център, че няма инсталирана карта или драйвера не работи както трябва. Е*ати уиндоса

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #11

    Re:Проблем с Windows 7

    Седмицата е желЕзна, мое мнение. Модни си първо драйверите оттук: http://www.driverheaven.net/modtool.php и после пак пробвай с десния бутон.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #12

    Re:Проблем с Windows 7

    Най-накрая тръгна с ati omega driver за windows XP от 2007 година. В началото като зарежда трепти като зле настроен телевизор но другото е 6. От windows update намери ъпдейт за видеото но пак стана същата история.

    Благодаря на всички отзовали се!

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #13

    Re:Проблем с Windows 7

    Браво че станаха нещата най накрая. Аз самия лично съм брал страшни ядове с омега драйверите и затова съм негативно настроен към тях, доколкото знам май и поддръжката им е спряна отдавна, абе щом тръгнаха давай така.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    1
    #14

    Re:Проблем с Windows 7

    Блин, поставил семерку 64-бит, и теперь многие приложения не устанавливаются. Напр., теперь не могу установить правильно переводчик промт, что делать?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  2. Windows XP SP3 проблем
    От black_knight във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 12-01-10, 14:05
  3. Проблем с Windows
    От blue_ във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-05, 19:18
  4. Проблем с Windows XP
    От P_o_l_i_c_E във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 06-03-04, 04:00
  5. Проблем с Windows ME
    От Pitar K във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 05-09-01, 20:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе