Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 60
Like Tree34Одобрявам

Избор на климатик за СПАЛНЯ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    51
    #16

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Подовия и стенния са тези от подписа,мултито е с подово и две стенни тела.
    Каналния също е Даикин...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #17

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    то де да е само това недостатъка на МЕ
    Кажи кои са?

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #18

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Вариант 2 ,правиш като мене.Моята спалня е 13 кв,южна и вътрешна.Външна е само стената към неостъклена тераса.Сложих евтин климатик а аз шум не мога да търпя изобщо.Обикновенно вечер климатика върви докато си легна докъм 11 часа.После го спирам ,и ако темп.навън е в порядъка на до минус 1-2 гр ,както е 2/3 от зимата въ Варна ,до сутринта не пада под 22 гр в стаята и сутринта пак си го пускам.Като стане ,- 5 и по надолу преди лягане спирам климатика и пускам маслен радиатор да поддържа на минимална степен до стуринта.Сутринта вътре е 23 и като пусна климатика не се товари да наваксва.Обмислях да разкарам климатика и да инвестирам в нещо скъпо и безшумно ама като че ли в момента ми е по евтино.А така или иначе напълно безшумен климатик няма.
    VanDan и tweeg харесват това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    14
    #19

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Колега papadodo, видях ти запитването и ще ти дам един съвет. Повечето които пишат в този форум насочват запитвания като твоето предимно към скъпи варианти за решение. Тъй като са в бизнеса определено са пристрастни.
    Какво имам предвид. Аз в моята спалня (около 18 кв. в неизолирана къща) съм сложил Fujitsu ASYG 12LMCA и нямам никакви проблеми, нито със шум, нито с отопление. Вечер слагам климатика на първа степен и почти не се усеща някакъв шум. А аз съм от тези които спят много леко. Жената също няма никакви забележки.
    Така че според мен няма нужда от излишно раздуване на бюджета, при условие че можеш да си свършиш същата работа с нещо значително по-евтино.
    VeleV.Klima и dimkaraganchev харесват това.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #20

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    На мен, като човек извън бизнеса, ми е интересно от кои машини се печели повече: от евтините или от скъпите? Що се отнася до пристрастяването, обикновено то се предизвиква от хубавите неща. Или греша?

  7. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #21

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Печели се от оборот. За това ако продаваш боклуци си по на сметка, но след това ти излиза през носа.
    dodo_pv одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #22

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    На мен, като човек извън бизнеса, ми е интересно от кои машини се печели повече: от евтините или от скъпите? Що се отнася до пристрастяването, обикновено то се предизвиква от хубавите неща. Или греша?
    Не грешиш, dodo. А що се отнася за печеленето - най много се печели от продадените климатици, от непродадените - нищо.
    dodo_pv одобрява това.

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #23

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Печели се от добра, старателна работа и доволни клиенти. С измами и непосредственост не се стига далече.
    Aleksandars и DDM87 харесват това.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #24

    Question Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Печели се от оборот. За това ако продаваш боклуци си по на сметка, но след това ти излиза през носа.
    Пак да попитам, че нещо не разбрах: Ако реша някой ден да продавам евтини таралясници, за да печеля по-добре, аз ли ще съм виновен за всичките им конструктивни недомислици?

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Печели се от добра, старателна работа и доволни клиенти. С измами и непосредственост не се стига далече.
    Тук не става много ясно, ако извърша някой ден перфектен монтаж на чисто нов таралясник, който в последствие причини неудобства на потребителя поради това, че не отговаря на декларираните от производителя параметри, аз ли ще съм измамника? Или вносителя? Или производителя? Кой точно би ми покрил гаранционните разходи и по какви тарифи?

  12. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #25

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Пак да попитам, че нещо не разбрах: Ако реша някой ден да продавам евтини таралясници, за да печеля по-добре, аз ли ще съм виновен за всичките им конструктивни недомислици?


    Тук не става много ясно, ако извърша някой ден перфектен монтаж на чисто нов таралясник, който в последствие причини неудобства на потребителя поради това, че не отговаря на декларираните от производителя параметри, аз ли ще съм измамника? Или вносителя? Или производителя? Кой точно покрива гаранционните разходи и по какви тарифи?

    Да, ти ще си виновен, защото като продавач, ти отговаряш за стоката в гаранция. Тоест, трябва ти доста време, нерви и пари. Коректните вносители поемат нещата, но те са малко. Повечето помагат до толкова, че да се оправиш сам.


    За клиента ти ще си и ти носиш отговорност по закон. За това мислещите хора, внимават какво продават и най-вече на кой!
    dodo_pv и justify харесват това.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #26

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    всъщност повечето климатици отговарят на декларираните параметри .. но има много неписани неща които могат да влошат комфорта

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #27

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Alexi, не каза нищо за недостатъците на МЕ. Хубаво е да се пише нещо конкретно, а не общи приказки. Форума все едно има една тема . Навсякъде се пише едно и също.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #28

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    колега повечко чети ,за всяка машина си има тема ,точно за да се избегне писането постоянно на едно и също
    justify одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #29

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Колега аз чета от 2009г. Ама да се казва, че един климатик не става, а то да е обратното не е редно.

  18. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #30

    Отговор: Избор на климатик за СПАЛНЯ

    Алекси е сменил 6 клими от 5 марки. И когато казва, че не става има предвид че най не става от това което е ползвал. Иначе машина, като машина...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик за спалня 16 m2
    От sneka13 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 18-08-14, 10:59
  2. Избор на климатик за спалня, в която спи и бебе.
    От p.petrov_dr във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 27-07-14, 20:21
  3. Избор на климатик за спалня!
    От TSH във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 39
    Последно: 01-07-13, 02:51
  4. Избор на климатик за спалня
    От Andy_78 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 08-11-12, 09:57
  5. Моля за помощ при избор на климатик за спалня
    От brutas във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 13-07-08, 11:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе