Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 237

Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #31

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Да, за тези файлове говоря, с ятото излитащи бели птици. Около 22-23 sec. е клипа и има съответно 34, 38, 42, 50, 55, 60, 70, 80, 90 Mbps производни. Ти на какъв плейър ще пробваш вътрешния трансфер - на A-200 или някой друг и там на Ext3 ли ще е диска? Действително ли при тях може вътрешния диск да е NTFS и да имаш работещи приложения и как става точно?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #32

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Аз сега ще опитам на Dune, че А-200 не е закачен от известно време. Диска е ext3, форматиран от A-200 още. Чипа обаче е същия и не предполагам някакви големи различия в производителността.
    На 200 серията от няколко ъпдейта насам има опция да инсталираш приложенията на различно място от вътрешния диск - примерно флашка над 4GB. Като пуснеш NMT Wizard и ти дава да избереш къде да ги инсталира. После избираш Media Destination - вътрешния диск, който може да е NTFS. На него си записва торентите, шерва си го по мрежата, може да чете, пише и трие от него.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #33

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Това с възможността за избор на дестинация е супер. Дали ще го направят някога и за A-110? А можеш ли да избереш примерно и приложенията и Media Destination да са все на външен NTFS диск?

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #34

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Не, като избереш локация за приложения, плеъра си го форматира в ext3.
    Не знам дали не може да се излъже с диск предварително разделен на 2 дяла. На единия да си сложи приложенията, а другия да е NTFS.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #35

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Жалко.
    Не, номера с двата предварително образувани дяла не минава - хваща и си цепи и форматира целия диск.
    Какво стана с пробите за скорост на трансфера при Dune? Впрочем, ако този A-200, който не ти е свързан в момента няма да го ползваш, мислил ли си да го продаваш (ако въобще е твой, де)?

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #36

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Пуснах 90mbps клипа и си тръгна без грижи. В същото време се сийдваха 5-6 торента.
    За момента си го пазя плеъра. Ползвам го като пътувам, пък и още умувам кое и как да оставя за плейване.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #37

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Браво! Чудесно представяне. Става въпрос за вътрешния диск, нали? Той е в Ext3, нали? С каква горе-долу скорост се сийдваха в момента торентите?
    Ако все пак решиш нещо за продажба, свиркай.

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #38

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Сийдват се слабо защото са стари и от чужди тракери - 300-400KB/s.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #39

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Въобще не е слабо. А ти лично какви максимални скорости на сваляне си постигал без зависване и да речем с едновременно комфортно възпроизвеждане на някакъв тежък файл? Имало ли е и сийд в дадения момент и с каква скорост?

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #40

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    А-200 е малко по-добър като торент клиент. И при двата се сваля бързо, но при А-200 с Transmission качва по-бързо.
    Аз съм ги ограничил на 2МВ сваляне и 1МВ качване. При тези скорости си гледам без проблеми. Усеща се леко запецване на менютата, но при гледане на филми не съм имал проблеми.
    При Dune качва по-слабо - рядко вдига над 500КВ/с.

  13. Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    156
    #41

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    здр. Дали мога на пуканка А-100 да сложа картинки за обложка на филмите в твърдия диск? Нещо като Media Jukebox или YAMJ? Който го е инсталирал да напише инструкция на български.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #42

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Според мен можеш. Аз го сложих на А-110, като използвах това ръководство.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    133
    #43

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Привет момчета, от известно, време, може би след новия фърм, се налага да рестартирам РСНто по няколко пъти на ден!? Постоянно забива, за мен без причинно!? Налага се да спра сваляне и сийд, на всичко за да мога да изгледам едно нормално леко филмче, иначе забива 2-3 пъти.... направо ми скъсва нервите. Иначе го юркам от 2 години и се държеше прилично...
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1297324946[/time]_________________________________________________

    идея, това от фърма ли ще да е!? НД ли трябва да сменям!? или е време за нова РСН !?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    69
    #44

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Чудя се дали да си купя такъв и имам един въпрос:
    Може ли докато се гледа филм, плеъра да бъде използван от компютър примерно за download на друг филм на вътрешния хард диск и всичко това да става едновременно? Всъщност възможно ли е изобщо докато се гледа филм да е и свързан към компютър посредством USB-то?

    Edit:

    Отговорът на въпроса ми го има тук: http://www.networkedmediatank.com/wi....php/USB_Slave

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #45

    Re:Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от borisoff
    Чудя се дали да си купя такъв и имам един въпрос:
    Може ли докато се гледа филм, плеъра да бъде използван от компютър примерно за download на друг филм на вътрешния хард диск и всичко това да става едновременно? Всъщност възможно ли е изобщо докато се гледа филм да е и свързан към компютър посредством USB-то?

    Edit:

    Отговорът на въпроса ми го има тук: http://www.networkedmediatank.com/wi....php/USB_Slave
    Би могъл да наливаш филма през LAN. През FTP протокола примерно се достигат 7-8 MB/sec., което е около три пъти по-ниска скорост от тази през USB, но все пак е решение на задачата. Но ако искаш примерно компютъра ти да сваля филм от торент директно на диска на плейъра тогава връзката се осъществява през SMB протокол и скоростта е около 3-3.5 MB/sec. Ако искаш по-високи скорости се насочи към А-200/210.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Продавам Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От patzi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-14, 17:33
  3. Popcorn Hour A400 Media Player мултимедиен плеър
    От asiurib във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-08-14, 16:19
  4. Media Player Popcorn Hour A-200
    От popcornhour във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 777
    Последно: 15-07-13, 20:26
  5. Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От soon във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2217
    Последно: 07-01-11, 10:16

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе