Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 12 от 156 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #166

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от nikolai64
    Здравейте ! Въпроса ми е към компетентните във форума.Спрял съм се на този модел-Samsung UE40D6500 и искам да знам ,дали това е най-доброто за този размер и цена?
    Най-вече ме интересуват браузъра и плеъра ! Браузъра поддържа ли флаш и има ли нещо специфично за настройване?
    3Д-то не ми е от голямо значение !
    Нещо за ,което трябва да внимавам или проверявам при покупката още в магазина ?
    Браузъра поддържа флаш приложения.
    Плейъра на Самсунг подържа най-много кодеци.
    3D-то му не е нещо за хвалене, просто е орязано и приемливо на тази цена.
    Още първата вечер го огледай за неравномерна подсветка и ако е силно изразена -на следващият ден го върни и поискай да ти го подменят с друга бройка.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    12
    #167

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Благодаря за инфото hristoslav2, но дали ,според Теб ,има нещо по-добро (включително от други марки и модели)от това UE40D6500 ,задължително с поддържане на флаш приложения,добър плеър,подобен размер и цена ,но без тези проблеми с подсветката.
    3Д-то не ми е от значение...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #168

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте от дълго време следя форума и предимно чета.Намирам много полезни теми за което благодаря...Искам да си взема 3Д телевизор,спрял съм се на този Samsung 46 D8000 какво ще кажете заслужава ли си добър ли е?Предимно ще се исползва за 3Д съдържание и фулл ХД 1080п...Интересува ме ако го взема ще мога ли да гледам филми в 3Д формат свалени на външен хард диск или флашка,субтитрите ще вървят ли без проблем на филм 3Д?благодаря предварително на отзовалите се.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #169

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от nikolai64
    Благодаря за инфото hristoslav2, но дали ,според Теб ,има нещо по-добро (включително от други марки и модели)от това UE40D6500 ,задължително с поддържане на флаш приложения,добър плеър,подобен размер и цена ,но без тези проблеми с подсветката.
    3Д-то не ми е от значение...
    Само браузърът на Самсунг поддържа флаш приложения. Проблема с неравномерната подсветка го има при всички LCD телевизори. Ако искаш качествено 3Д, без неравномерна подсветка - се ориентирай към плазмени телевизори.

    SAMSUNG PS-50C7000 /модел 2010 г. без браузър/
    http://www.technomarket.bg/products/...ung-ps-50c7000

    Цитат Първоначално публикувано от teriminator3
    Здравейте от дълго време следя форума и предимно чета.Намирам много полезни теми за което благодаря...Искам да си взема 3Д телевизор,спрял съм се на този Samsung 46 D8000 какво ще кажете заслужава ли си добър ли е? Предимно ще се исползва за 3Д съдържание и фулл ХД 1080п...
    Интересува ме ако го взема ще мога ли да гледам филми в 3Д формат свалени на външен хард диск или флашка, субтитрите ще вървят ли без проблем на филм 3Д? благодаря предварително на отзовалите се.
    1. Да - възпроизвежда 3Д филм от флашка и хард диск.
    2. Да - субтитрите си вървят нормално.


  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #170

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Мерси за отговора,искам да попитам телевизора през юсб-то ще въспроизведе ли цял блурей филм,например свален от торентите който е в порядъка около 40гига или ще ми трябва някакво устройство???

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #171

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от teriminator3
    Мерси за отговора,искам да попитам телевизора през юсб-то ще въспроизведе ли цял блурей филм,например свален от торентите който е в порядъка около 40гига или ще ми трябва някакво устройство???
    Без проблем!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #172

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от juspar
    Без проблем!
    Извинявам се ама май съм се изразил неправилно имам в напредвид цял блурей но в 3Д тези дето са по торентите,където вътре са 150папки и други неща,тези ще ги плейва ли телевизора?мерси

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #173

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от teriminator3
    Извинявам се ама май съм се изразил неправилно имам в напредвид цял блурей но в 3Д тези дето са по торентите,където вътре са 150папки и други неща,тези ще ги плейва ли телевизора?мерси
    Няма да ги възпроизвежда! Имам предвид, с достъп до менюто на 3D BR диска и опциите за избор на субтитри и звук. Филмите в стереоскопично 3D за които питаш, са във формат ISO, който вградените плеари в телевизорите не поддържат.


  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #174

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от raziel66
    Няма да ги възпроизвежда! Имам предвид, с достъп до менюто на 3D BR диска и опциите за избор на субтитри и звук. Филмите в стереоскопично 3D за които питаш, са във формат ISO, който вградените плеари в телевизорите не поддържат.

    Да разбрах колега мерси,филмите наистина са в iso формат тези 40гига 3Д..по какъв друг начин може да се гледат тези в iso формат 3D,,,Имам лаптоп i-3 новичък с хдми ще стане ли номера или????

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #175

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    С какъв процесор ти е новичкият лаптоп /респ. десктоп конфигурация/ не е определящо! По-важно е видео картата дали подържа възпроизвеждане на Blu-ray 3D дискове - т.е. има HDMI 1.4 изход.
    За справка кои карти на nVidia имат въпросната подръжка виж този линк.

    http://www.nvidia.com/object/3dtv-pl...nts.html#3dtvs

    За възпроизвеждането на свален от тракерите ISO на Blu-ray 3D диск ти е нужно:
    1. Софтуер за виртуален BD-ROM Drive - "Virtual Clone Drive", "DVDFab Virtual Drive'...
    2. Софтуера "Arcsoft.TotalMedia.Theatre.v5.0.1.180.Platinum" за възпроизвеждане на Blu-ray 3D структура.
    /както и 2D рип-овете й - Side by Side и Over-Under - най-често в .mkv формат/

    https://forum.setcombg.com/********************/details.php?id=244980&hit=1

    3. HDMI-HDMI 1.4 кабел към ARC HDMI входа на телевизора.

    Колеги от форума са споделяли, че са успели да възпроизведат 3D Blu-ray дискове на телевизорите си и чрез HDMI 1.3 high speed кабел. Аз не мога да се похваля с техният опит.
    Картина от филми и игри в стереоскопично 3D съм изкарвал на телевизор единствено с кабел HDMI 1.4.







  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #176

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Искам да знам колеги има ли такъв външен плеър специялно за въспроизвеждане на този iso 3D Формат,цената няма значение.мерси

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    76
    #177

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте!

    Бих искал да разбера за телевизор Samsung PS50C490 дали това са моделите очила, с които може да се гледа 3Д: SSG2100, SSG2200. Къде могат да се намерят в България?

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    5
    #178

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте, мисля да си купувам SAMSUNG UE-40D6500. Дайте мнения за TV-то. Имали проблеми при гледане на 3D с външен хард или флашка? Как седи въпроса със субтитрите?
    Благодаря предварително

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #179

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от jordan23bg
    Здравейте!

    Бих искал да разбера за телевизор Samsung PS50C490 дали това са моделите очила, с които може да се гледа 3Д: SSG2100, SSG2200. Къде могат да се намерят в България?
    Да. 3Д очилата за модели 2010 /Samsung PS50C490 / започват с цифра 2
    SSG2100, SSG2200
    http://www.technomarket.bg/products/...ng-ssg-v2100ab
    http://www.technomarket.bg/products/...ung-ssg-2200kr
    http://www.technomarket.bg/products/...ung-ssg-p2100t
    http://www.technomarket.bg/products/...ung-ssg-2200ar
    Синхронизирани са по IR

    За модели телевизори 2011 година -очилата започват с цифра 3
    SSG-3700CR, SSG-3500CR, SSG-3300GR, SSG-3100CR
    Синхронизирани са по Bluetooth /а не по IR/ и не спират като мръднеш малко встрани от телевизора. Важно да се добави, че не можете да гледате 3D на новите телевизори със стари очила от предната C серия.

    Произвеждат с в Китай - Shenzhen Seg Samsung Glass Co Ltd (SSG)
    http://www.ssg.com.cn/

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    8
    #180

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте,имам желание да си подменя телевизора.Бях се спрял на 2 модела на Panasonic но са изчерпани.
    Значи телевизора ще се използва основно като монитор за ТВ и филми,ТВ е сателитно през Dreambox HD .Предпочитам от 46' на горе бюджета е около 2500 лв.Искам добра картина и 3D другото не е толкова важно.Към кои модели бихте ме насочили? Аз се спрях на http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-46d6500 и http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UNG-UE-46D6530 .
    Вашето мнение? Приемам и предложения.
    Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 156 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе