Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29
Like Tree9Одобрявам

Инфо за panasonic CF-J221C

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #16

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    Така, Алекси здравей ето и моделите на които обърнах внимание CSH-Ai227G ако не се лъжа това беше Корона, ето и Sharp AY-R22SSC, MIТSUBISHI SRK22ZG-W, това са другите 3 които така ми направиха по добро впечатление, сега влизам в Япония да прочета и аз какво дават за таях очаквам и твоето мнение. Предварително Благодаря

    - - - - - - - - - -

    Колкото и да не разбирам, панасоника май май си е най- добре до колкото успях да разгледам останалите модели, само мицуто като че ли е по мощно ама е 10 годишно или 2007 да беше. Та ще изчакам да си кажеш тежката дума и отивам да го капарирам.

    п.п. да си оправя Й че пак ще ми се карат
    Този пост е редактиран от pif4o; 01-12-14 в 11:30.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #17

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    Шарпа е интересен ,мощна машина с 33кг външно тяло но е доста по стар .. ти ще си прецениш какво точно ти трябва

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #18

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    Ок, става панасоника Мерси ще се похваля като го монтират

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #19

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    Такааа климатика вчера беше монтиран, машинката бачка тихичко и кротичко ама то сега е и топло. Иначе е като нов, външно- вътрешно тяло без забележки. Единствено което ме притеснява е че много странно си отваря от пред клапата, не както очакваш от горе да зяпне на долу а от долу прави салто и се обръща на горе, а притеснението ми е че и да я изпънеш максимално на горе може би пак ще духа на долу , ама ще видим лятото, би трябвало да са го измислили японците, ако не ще му слагам въздухозаборник хахах

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #20

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    честито .. той на охлаждане я отваря на обратно измислили са го както трябва да не те притеснява ..

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #21
    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    честито .. той на охлаждане я отваря на обратно измислили са го както трябва да не те притеснява ..
    Верно ли, ти ме уби, отивам да пробвам.
    П.п. тц, неможе на обратно, пак на долу но я вдига високо, на обратно коструктивно няма как да я врътне.
    Този пост е редактиран от pif4o; 07-12-14 в 09:25.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #22

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    Такаааа, изминаха около две седмици от както закачиха панасоника на стената и го ползвамее, и да си призная вече почвам да съжалявам, съжалявам що предните два пъти като си купувах климатик все гледах втора ръка и накрая си купувах нов. Ми то тоя си е съвсем друга машина нищо че е по нисък клас от двата нови дето имам, тоя има е гати "невидимото" присъствие в стаята, няма да пука да издава странни звуци и други маимунджолъци като двата нови клима дето имам в другите стаи, а за тях съм давал по 1500 лева, едното е Фуджи 12ЛВВ другото 12ЛДЦ. Немога да се оплача и от тях като работо но относно шумовете тоя не можеш го разбра кога работи, хем е в спалнята и нощем е много тихо и въобще не ми прави впеатление. Отделно това за 4 дни е изгорил 12 киловата ток, то верно че и температурите сега са добри за него, че и стаята си е топличка щото е вътрешна южна, ама ми харесват цифрите ще ги видим и в студа как са. Има някъв икономичен режим и като го включа на него, всъщност замерваането през тези 4 дни е на него и гледам сваля на 130-150 вата консумацията. Та така на първо четене съм много доволен от машинката и едва ли някога ще си купя нов климатик вече, всъщност това самоз а климатиците не го бях разбрал, отдавна оцених кви перални, миялки, и сушилни има далеч по истински от тези в магазина
    Още веднъж да Благодаря на колегата Алекси за всичките му съвети и помоща която ми оказаж, жив и здрав да си колега
    DUNDURMA, vadim и SPSt харесват това.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #23

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    е ,то има и нови за японския пазар като застудее пиши пак как се справя машинката

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #24

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    То нови има, ама цените са им едни, леко подкосяващи Ще пиша да, само да фане студ или от онова гадно време -2/3 градуса с мъгла много им е мъка тогава

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #25

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    сега какъв ти е съвета към слептиците за К2У-ИЗХВЪРЛЕНИТЕ
    vadim и SPSt харесват това.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #26

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    Цитат Първоначално публикувано от pif4o Виж публикацията
    То нови има, ама цените са им едни, леко подкосяващи Ще пиша да, само да фане студ или от онова гадно време -2/3 градуса с мъгла много им е мъка тогава
    зависи от модела .. има и скъпи има и евтини .. основно радва ниския минимум при японските ,трудно ще видиш минимум над 150-160 вата а не 300 като на повечето европейски пръчки .. също така пукане на пластмаси явно е недопустимо в япония
    SPSt одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #27

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    сега какъв ти е съвета към слептиците за К2У-ИЗХВЪРЛЕНИТЕ
    Ами съвет не мога да дам, тоест мога но не задължавам никои с него, ако си достатъчно богат да си купиш нов висок клас клима ок, но ако ще гледаш да минеш тънко то явно е по добре да купиш истински клима на няколко години от колкото нов кйтаиски боклук. Дори се чудя как някои си купува осака, хаиер, мидея климатик и кво очаква от него като за тея пари може да си купи някоя по истинска машина втора ръка. Все едно да предпочетеш нова дачия пред 4-5 годишен мерцедес От такава гледна точка Ок, ако не те бъркат 2 бона за нов климатик пак Ок Всеки се простира според чергата
    blue1, tony34al и mirandi харесват това.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #28

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    Здравейте отново, аз да си напиша резюмето след повече от година ползване, 14 месеца по късно машинката продължава да се държи отлично, тази година я налегнаха обаче студовете и понеже е монтиран точно над главата ми където спя взех да чувам външното тяло да бучи. Отворих форума и намерих решението-тампони! Речено сторено, почвам да търся къде продават като преди това се обаждам на един двама "приятели" дето монтират клими и получавам оферта за приятел 40 лева за 4 те с монтажа ))) широко се усмихвам те от змия вълна стригалили са е бати цената, още 10 мин в гугъл и намирам същите тампони с прекъсната връзка на цена 1,50 броиката, купувам монтирам за 10 мин и о чудо, и помен няма от звука в стаята. Честно не бях вярвал че могат да окажат такова влияние, сега и при -15 нищо не се чува вътре. Та така, хубава машинка се оказа да чукна на дърво а сега и безшумна, само не разбирам тея тампони що не ги слагат още при монтажа, сигурно за да може после да те издоят още 40 лева за тях.

  17. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #29

    Отговор: Инфо за panasonic CF-J221C

    Цитат Първоначално публикувано от pif4o Виж публикацията
    ... само не разбирам тея тампони що не ги слагат още при монтажа, сигурно за да може после да те издоят още 40 лева за тях.
    Тея тампони , от 1,50 лв/бр. като прегорят от слънцето след 1-2 години, климатикът се крепи на собствената си тежест, което от своя страна улеснява демонтажа( излиза с горните болтове)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Инфо: А/S-IPS vs H-IPS
    От TAHCY във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-02-11, 12:33
  2. Инфо за PS 2
    От aniv4o във форум Конзоли за игра
    Отговори: 14
    Последно: 08-02-10, 10:00
  3. Инфо за ....
    От ipnaid във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 17-06-06, 12:43
  4. Инфо за CD Key
    От Hicko във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 07-04-04, 14:54
  5. AGP, PCI, RAM инфо
    От pavkata във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 16-12-03, 14:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе