Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 104
Like Tree75Одобрявам

Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #76

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Покажат или дадат копие, което той да даде на експертиза, макар и неофициална? Може ли само с гледане на екран да се оцени неговата автентичност? Или той трябва да вярва априори и да плаща?
    Ти сега на луд ли се правиш? В белите държави като тръгнеш по този път и вместо 200 евро ще платиш 2000 накрая. В пловдивският кат ти го пускат на компа на екрана да се видиш къв си джигит. Ти верно ли мислиш, че някаква чиновничка във видео контрола в кат сред десетките снимки които преглежда на ден, ще вземе да се прави на конспиратор и ще ти монтира твоят номер на друг нарушител ?!?!
    Yasen6275, espace, Shmi и 3 други харесват това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #77

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    ?..някаква чиновничка във видео контрола в кат сред десетките снимки които преглежда на ден, ще вземе да се прави на конспиратор и ще ти монтира твоят номер на друг нарушител ?!?!
    Там ги наемат след задължителен advanced курс по Photoshop...

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #78

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Аз описах моя случай по-горе. Платих си акта, независимо че съм абсолютно убеден във фалшификацията. Не го оспорвах, защото след като ми отказаха видеоматериала, знаех, че нямам никакви шансове да се защитя.
    Имам и втори такъв случай, който мисля че вече съм описвал тук. Ще го повторя накратко:
    Получавам призовка от КАТ в София. Акт от пазарджишката полиция за каране на магистралата с 175км/ч и не спиране на полицейска палка. Иска ми се глоба за превишена скорост и 6м без книжка за това, че не съм спрял. Гледам дата и часа на нарушението, защото знам, че никога не съм вдигал такава скорост с 15 годишния си Опел. Посочено е време, по което аз още не съм напуснал София. Пиша обяснение, никакъв резултат. Щях да платя акта за скоростта, но това без книжка не ми допадна и обжалвах. Имах свидетел (съдружника ми), който доказа, че по това време си пиехме кафето на бензиностанция в София (трябваше да му подпиша спешно един документ, тъй като заминавах на лечение в Девин за 10 дни). Наех си адвокат за да съм сигурен, че нещата ще се изпипат и пазарджишкия съд няма да играе в комбина с полицията. Още на второто заседание бях оневинен напълно, а на полицията и не и мина през главата даже да обжалва на следваща инстанция. Щяхме да ги направим за смях!
    Така че винаги "имайте едно на ум" когато ви представят доказателства от типа на посочената снимка!

    PS След време един приятел (пенсиониран полковник от КАТ) ми обясни какъв е номера. Радара засича и записва такива превишавания на скоростта и това трябва да се припише на някого. Най-вероятно ще да е бил някой баровец, а с баварка, а с мерцедес, който те не са смеели да пипнат и така аз съм го отнесъл.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #79

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Аз описах моя случай по-горе. Платих си акта, независимо че съм абсолютно убеден във фалшификацията. Не го оспорвах, защото след като ми отказаха видеоматериала, знаех, че нямам никакви шансове да се защитя.
    Я, пак?! Ти искаше да се защитиш извън съда ли?! Хайде малко по -сериозно!

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #80

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Я, пак?! Ти искаше да се защитиш извън съда ли?! Хайде малко по -сериозно!
    Да, разчитах на това. Капитана, при който се явих в КАТ София сам ми предложи, след като му обясних обстоятелствата да напиша възражение срещу акта до началника в Пазарджик. Подвел ли ме е? Аз се жалвам по каналния ред, сбъркал ли съм?

  7. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #81

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    От кога плащането на акт е равносилно на обжалване?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #82

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от Yasen6275 Виж публикацията
    От кога плащането на акт е равносилно на обжалване?
    Не знам дали въпроса е към мен, но моята практика е такава - има акт - плащам или обжалвам. В единия случай аз признавам, че съм извършил нарушението, за което съм санкциониран, в другия не и водя битката до дупка.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #83

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Лупус, ти наистина ли си правно толкова неграмотен или се опитваш всячески да оправдаеш издишащата си теза. Първо капитани и полковници в КАТ няма от десет години, а когато ги имаше радарите не бяха с памет и нямаше снимки, второ след като ти съставят акт, които ти твърдиш, че си подписал въпреки абсолютната си увереност, че е фалшификация и не си написал възражение щото не ти били дали оригиналният файл ?!?!?! и си нямал никакъв шанс за защита е меко казано- глупаво! След акта излиза наказателно постановление с което ти е наложена глобата, това НП се обжалва в съда, там е мястото където се представят доказателствата и ако е нужно се назначават експертизи. Такъв филм с твоя частна експертиза няма- това не би имало никаква стойност. Така, че твоите твърдения за "нeзaвиcимo чe cъм aбcoлютнo yбeдeн във фaлшифиĸaциятa. He гo ocпopвax, зaщoтo cлeд ĸaтo ми oтĸaзaxa видeoмaтepиaлa, знaex, чe нямaм ниĸaĸви шaнcoвe дa ce зaщитя." са просто ала бала. Когато експертизата докаже автентичността на фотоматериала, ти ако щеш докарай и десет твои приятеля да свидетелстват, че точно в тоя миг са яли и пили с теб, ако е така ще трябва да се сетиш кой е карал колата ти. Останалите ти лакърдии няма да ги коментирам щото са същите общи приказки като горните.
    Yasen6275, espace и Shmi харесват това.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #84

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Лупус, ти наистина ли си правно толкова неграмотен или се опитваш всячески да оправдаеш издишащата си теза. Първо капитани и полковници в КАТ няма от десет години, а когато ги имаше радарите не бяха с памет и нямаше снимки, второ след като ти съставят акт, които ти твърдиш, че си подписал въпреки абсолютната си увереност, че е фалшификация и не си написал възражение щото не ти били дали оригиналният файл ?!?!?! и си нямал никакъв шанс за защита е меко казано- глупаво! След акта излиза наказателно постановление с което ти е наложена глобата, това НП се обжалва в съда, там е мястото където се представят доказателствата и ако е нужно се назначават експертизи. Такъв филм с твоя частна експертиза няма- това не би имало никаква стойност. Така, че твоите твърдения за "нeзaвиcимo чe cъм aбcoлютнo yбeдeн във фaлшифиĸaциятa. He гo ocпopвax, зaщoтo cлeд ĸaтo ми oтĸaзaxa видeoмaтepиaлa, знaex, чe нямaм ниĸaĸви шaнcoвe дa ce зaщитя." са просто ала бала. Когато експертизата докаже автентичността на фотоматериала, ти ако щеш докарай и десет твои приятеля да свидетелстват, че точно в тоя миг са яли и пили с теб, ако е така ще трябва да се сетиш кой е карал колата ти. Останалите ти лакърдии няма да ги коментирам щото са същите общи приказки като горните.
    Ти май четеш написаното от мен като дявола евангелието! Бъркаш двата отделни случая. Съсредоточи се ако ти е възможно и чети внимателно! Оня дали беше капитан или не - ебалига! Имаше 4 звездички и една черта на пагона, а как се води това в полицията не ми дреме! Писал съм "пенсиониран полковник" за приятеля ми. След пенсиониране сменят ли им званието? "Капитана" беше обаче коректен и след като АЗ НЕ ПОДПИСАХ акта ми каза какъв е реда - обяснение до началника им. Което и направих. След време получих наказателното постановление, обжалвах в съда. Ама на теб като на полицай трябва всичко да ти се обяснява много дълго и напоително. Ако имаш още въпроси - питай!.
    PS Сега си погледнах в архива - имам копие от обяснението. То е от 15.12. 2008г. Обичам да пазя документи. Какъв му е бил чина на служителя в КАТ?
    Този пост е редактиран от Lupus; 03-07-15 в 15:12.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #85

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Лупус пак го увърташ като циганин, мани ги общите приказки за капитани и полковници ами обясни на аудиторията еи това съществено писание: "Πлaтиx cи aĸтa, нeзaвиcимo чe cъм aбcoлютнo yбeдeн във фaлшифиĸaциятa. He гo ocпopвax, зaщoтo cлeд ĸaтo ми oтĸaзaxa видeoмaтepиaлa, знaex, чe нямaм ниĸaĸви шaнcoвe дa ce зaщитя."
    Как така си бил абсолютно убеден, пък си платил? И как отказа да ти предоставят видеоматериала те лиши от шансовете да се защитиш?

    И щото пак се правиш на много умен ще ти кажа, че следният цитат от твоят пост е абсолютна измишльотина, твоят приятел пенсионер от КАТ или те изгъбаркал, или по-вероятното за мен си е твоя лична измислица : "РЅ Cлeд вpeмe eдин пpиятeл (пeнcиoниpaн пoлĸoвниĸ oт KAT) ми oбяcни ĸaĸъв e нoмepa. Paдapa зacичa и зaпиcвa тaĸивa пpeвишaвaния нa cĸopocттa и тoвa тpябвa дa ce пpипишe нa няĸoгo. Haй-вepoятнo щe дa e бил няĸoй бapoвeц, a c бaвapĸa, a c мepцeдec, ĸoйтo тe нe ca cмeeли дa пипнaт и тaĸa aз cъм гo oтнecъл. "

    Всички радари с памет имат време на изчакване от 10 секунди преди да запаметят информацията, за което време оператора може да прецени дали да изтрие показанието или да го остави да се запиши. Изтриването става с натискането само на един бутон, но даже и да приемем, че съвсем съзнателно са запаметили показания на някой който не са смеели да пипнат (това само по себе си е тъпизъм) в последствие, далеч по-лесно е, а е и практика да се запише в докладната, че показанието е на автомобил със специален режим на движение. Това да напишеш номера на друг автомобил, особенно пък такъв които не ти е минал пред очите е филм които никои не би си играл да прави- най-малкото защото ще ти е нужна справка на номера за марка модел и цвят на автомобила, а тази справка все още почти навсякъде се извършва през дежурната на КАТ......

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #86

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Лупус пак го увърташ като циганин, мани ги общите приказки за капитани и полковници ами обясни на аудиторията еи това съществено писание: "Πлaтиx cи aĸтa, нeзaвиcимo чe cъм aбcoлютнo yбeдeн във фaлшифиĸaциятa. He гo ocпopвax, зaщoтo cлeд ĸaтo ми oтĸaзaxa видeoмaтepиaлa, знaex, чe нямaм ниĸaĸви шaнcoвe дa ce зaщитя."
    Как така си бил абсолютно убеден, пък си платил? И как отказа да ти предоставят видеоматериала те лиши от шансовете да се защитиш?

    ......
    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Не те лъже впечатлението! На мен ми го изиграха този филм! Случая е следния, от преди 4-5 години.
    Имам строго установен начин на живот, особено в последните 10 години.
    Всеки понеделник около 10ч с колата минавам през центъра, през светофара на ДНА посока ЦУМ и се връщам обратно между 11.30-12ч през същия светофар. Там има камери и в двете посоки.
    Викат ме в КАТ един ден и ми показват видео точно от това време, понеделник снимана в посока центъра как тръгвам още на червено, Сетих се веднага как е станало - водехме някакъв разгорещен спор с жената и съм се отнесъл. Признах си като поп и си платих акта. Не мина и месец и пак ме викат - този път ми показват видео на същия светофар, но в обратната посока, правена във вторник към 8.30 сутринта. Пак тръгвам на червено. Ахнах от учудване - това е абсолютно невъзможно - аз във вторник, толкова рано да се движа от центъра към Младост, където живея. Просто би трябвало някакво чудо да се е случило, за да съм излязъл от къщи в този час, а камо ли вече и да се връщам! Но какво мога да направя при ясна снимка, на която се вижда колата, номера и собствената ми муцуна зад волана? Поисках копие от видеоматериала но ми отказаха категорично под предлог, че е с гриф "За служебно ползване". Подписах акта и в къщи като се размислих разбрах какво са направили - на реално заснети кадри са сменили цвета на светофара и за по-достоверно може би датата и часа на минаване (а може би те са останали от другия кадър, който са комбинирали с моя). Когато споделих случилото се с приятели и те споменаха за други подобни случай за които са чували. В нашата държава всичко е възможно!
    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Аз описах моя случай по-горе. Платих си акта, независимо че съм абсолютно убеден във фалшификацията. Не го оспорвах, защото след като ми отказаха видеоматериала, знаех, че нямам никакви шансове да се защитя.
    PS След време един приятел (пенсиониран полковник от КАТ) ми обясни какъв е номера. Радара засича и записва такива превишавания на скоростта и това трябва да се припише на някого. Най-вероятно ще да е бил някой баровец, а с баварка, а с мерцедес, който те не са смеели да пипнат и така аз съм го отнесъл.
    Какво неясно има пак?
    Не допускам приятеля ми да ме е излъгал. А защо полицаите са постъпили по един или друг начин? Аз лично понякога, а и сега, трудно си обяснявам полицейската глупост.
    Факт е че акта падна и те не обжалваха. Ако не си знаеха посрания задник, щяха да ме гонят до дупка, защото ги изобличихме открито в лъжа и съдията го прие.
    Апропо, същата пазарджишка катаджийска мафия години по късно я изловиха и уволниха от полицията.
    Този пост е редактиран от Lupus; 03-07-15 в 17:08.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #87

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Подписах акта и в къщи като се размислих разбрах какво са направили - на реално заснети кадри са сменили цвета на светофара и за по-достоверно може би датата и часа на минаване (а може би те са останали от другия кадър, който са комбинирали с моя). Когато споделих случилото се с приятели и те споменаха за други подобни случай за които са чували. В нашата държава всичко е възможно!

    Понеже не си се сетил за деня в които си минал на червено си създал най-невероятната история. Такава грандиозна манипулация на данни теоретически може и да е възможна, но на практика е абсурдна, първо защото тези които я ползват за да съставят фишовете нямат ниво на достъп което да им позволи повече от кропване и запис на кадри които стават за глоба- повечето не стават. Шефа на видео контрола в Пловдив също няма достъп до записите които да му позволява нещо повече освен преглеждане. Сървърите в които е записана тази информация (и не само тази) са под контрола на съвсем различна служба в МВР нямаща нищо общо с КАТ, но даже и те не могат да ровичкат без да има заповед, комисия, протокол и т.н.. Вероятно има хакери които биха могли от компютър в КАТ да проникнат и да манипулират информацията без да оставят следи по които да се установи служителя, но в МВР надали има и един такъв, а и да има защо да го прави, за да набута акт за 100 лева на някакъв си Лупус.



    П.П. За това какво става ясно от твоите писаници оставям на другите да преценят!

    - - - - - - - - - -

    Лупус, ама ти смяташ, че фалшифицираният файл със записа е толкова професионално манипулиран, че експертиза назначена от съда няма да го установи???
    Този пост е редактиран от blue1; 03-07-15 в 17:16.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #88

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Понеже не си се сетил за деня в които си минал на червено си създал най-невероятната история. Такава грандиозна манипулация на данни теоретически може и да е възможна, но на практика е абсурдна, първо защото тези които я ползват за да съставят фишовете нямат ниво на достъп което да им позволи повече от кропване и запис на кадри които стават за глоба- повечето не стават. Шефа на видео контрола в Пловдив също няма достъп до записите които да му позволява нещо повече освен преглеждане. Сървърите в които е записана тази информация (и не само тази) са под контрола на съвсем различна служба в МВР нямаща нищо общо с КАТ, но даже и те не могат да ровичкат без да има заповед, комисия, протокол и т.н.. Вероятно има хакери които биха могли от компютър в КАТ да проникнат и да манипулират информацията без да оставят следи по които да се установи служителя, но в МВР надали има и един такъв, а и да има защо да го прави, за да набута акт за 100 лева на някакъв си Лупус.



    П.П. За това какво става ясно от твоите писаници оставям на другите да преценят!

    - - - - - - - - - -
    1. Случая с манипулираната снимка беше в София пред ДНА, а не в Пловдив.
    2. Деня го проверих по датата от снимката, там на видеото се вижда и часа с точност до секунда!
    Между другото за делото с оня на магистралата се сетих за още един любопитен детайл. Отивайки за първото заседание с адвоката ми обсъждахме въпросите, които трябва да се зададат на катаджията. И самите ние си зададохме простичкия въпрос:
    "Абе тоя как е видял номера на прелитаща със 175км/ч кола, движеща се в най-лявата лента, в мрачен и дъждовен ден?" При разпита на катаджията адвоката ми му зададе тоя въпрос и той нищо не отговори. Бяхме готови, ако се запъне да искаме следствен експеримент. А за времето в този ден и часови пояс имахме вече официална справка от ХМС. Адвоката се сети за това и я ползва като аргумент, че човек на моите години, който кара при това с очила, трябва да е луд, за да кара с такава скорост в такова време
    .
    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Лупус, ама ти смяташ, че фалшифицираният файл със записа е толкова професионално манипулиран, че експертиза назначена от съда няма да го установи???
    Точно защото би го установила не го и получих. Ако работата беше опряла до съд, най-вероятно файла щеше да се загуби или да се окаже повреден. Полицайката, която ми го показваше вероятно се досети, че аз се съмнявам в нещо, защото я накарах три пъти да върне видеото, след което да го спре на стоп кадър и си записах всички данни, видими на екрана. А после и поисках копие от видеото.
    Този пост е редактиран от Lupus; 03-07-15 в 17:41.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #89

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Върви да изтрезнееш, за да можеш да четеш правилно написаното и да го интерпретираш логично.
    1. Случая с манипулираната снимка беше в София пред ДНА, а не в Пловдив.
    2. Деня го проверих по датата от снимката, там на видеото се вижда и часа с точност до секунда!
    Между другото за делото с оня на магистралата се сетих за още един любопитен детайл. Отивайки за първото заседание с адвоката ми обсъждахме въпросите, които трябва да се зададат на катаджията. И самите ние си зададохме простичкия въпрос:
    "Абе тоя как е видял номера на прелитаща със 175км/ч кола, движеща се в най-лявата лента, в мрачен и дъждовен ден?" При разпита на катаджията адвоката ми му зададе тоя въпрос и той нищо не отговори. Бяхме готови, ако се запъне да искаме следствен експеримент. А за времето в този ден и часови пояс имахме вече официална справка от ХМС. Адвоката се сети за това и я ползва като аргумент, че човек на моите години, който кара при това с очила, трябва да е луд, за да кара с такава скорост в такова време.
    Ауууууууу как само съм се объркал, те МВР-тата в България са различни във всички градове.....и службите са различни и оборудването е различно и методите на работата са различни и ползват различни база данни......
    И стига си го разтягал тоя локум с пазарджишките кататжии защото за него ти казах, че не е станало това което ти си мислиш за баровците и беемветата и нарочното ти набутване.
    За мен оплитането ти в собствените ти измишльотини е повече от категорично! Дали съм прав, всеки сам си преценя.

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #90

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    О, омръзна ми да ти обяснявам! Разбирам те, че защитаваш честа на пагона (бивше ченге няма!) но поне го прави интелигентно, че се оплете като патка в кълчища.
    Целта на постовете ми беше от личен опит да споделя, как съм се сблъсквал с фалшиви доказателства на катаджии, а не да навлизам в детайли отпреди 6 -7 години.
    Сетих се и за още един случай от по-отдавна.
    Прибирам се с жената и сина от една пицария, където вечеряхме. Стотина метра след това ме спира полицай:
    Документите за проверка! Давам му ги през прозореца, без да слизам от колата. Той ги поглежда на уличната лампа небрежно и казва:
    Слез от колата и върви при колегата в патрулката за проверка за алкохол. Отивам, оня стои вътре, прозореца отворен. Подава ми "дрегера" и аз го надувам. Пил съм една малка наливна бира с пицата. Апарата показва нещо от сорта 0,4 промила. Той го взема, поглежда го и казва: Тоя апарат нещо ме съмнява! Сигурно не си духал както трябва! И го слага някъде долу на коленете си, така че аз не го виждам. След малко ми го връща и казва : Я пак! Духам аз пак и о,чудо! 1.2! А той ми се хили мазно - нали ти казах! И сега какво прайм? Разбирах, че нещо ме лъже, но какво да правя? Семейството ме чака в колата а е вече 23ч. Без приказки бръкнах в джоба и му пуснах двайсет лева на коленете. Той взе парите и подвикна на колегата си: Дай му документите!
    Знам, че е "мръсен византийски номер" защото през целия ден не съм близвал нищо, ял съм обилно и няма как от малка бира да направя 1.2 промила ама какво да правя? Да ходя на кръвна проба? Ще утрепя ноща в разправии. Та колкото и да не обичам да "бутам" и да им пълня гушите, този път се наложи. После приятели ми казаха какъв е номера: Докато държи апарата долу ти натрива мундщука с памуче със спирт.. Това никаква експертиза не може да го докаже после, защото спирта се изпарява без следа. А ти доказвай, че не си камила!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Коригиране на снимка
    От ViK във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 22-08-07, 10:01
  2. как се обръща снимка с ...........
    От aHuY във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 27-09-06, 22:51
  3. Как да побликувам снимка
    От midjis във форум За Форума
    Отговори: 3
    Последно: 05-07-06, 08:52
  4. Снимка на Windows
    От Tores във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 04-04-05, 19:26
  5. Снимка
    От Brrrr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 12-09-03, 00:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе