Страница 11 от 81 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1212
Like Tree307Одобрявам

Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #151

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Дай видео как поправят, че нещо не мога да намеря такова.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на its large
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    130
    #152

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Стига си писал глупости. Ето ти снимка на батерия на Тесла. Как точно ви обясниха, че се открива и подменя дефектирала 18650 клетка?
    Виж какво първо работя в голяма автомобилна фирма в България тази фирма плаща и изпраща на убочение всичките си служители!За всеки новоизлязъл автомобил едва ли ако не съм запознат с въпросен автомобил ще седна да се занимавам и дати давам обяснение.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #153

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    https://forums.tesla.com/forums
    Model 3 Owners Club

    TESLA Lithium Ion 18650 Battery 3kWh Smart car ForTwo Battery 22p 15s 53AH 55.5v



    Tesla Battery Degradation after 42k miles
    https://www.youtube.com/watch?v=z-2kf0EDgTY
    Tesla Model S battery degradation after almost 50k miles is discussed in this followup to my previous vlog post on Tesla battery degradation. But why is my battery now showing more range than 2 months ago?
    https://www.youtube.com/watch?v=ohyALwtxB0A
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 28-08-16 в 20:59.
    kokovox одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #154

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Tesla Unveils the World’s Fastest Production Car: 0 to 60 in 2.5 Seconds - Bloomberg
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    kokovox одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #155

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Цитат Първоначално публикувано от its large Виж публикацията
    Виж какво първо работя в голяма автомобилна фирма в България тази фирма плаща и изпраща на убочение всичките си служители!За всеки новоизлязъл автомобил едва ли ако не съм запознат с въпросен автомобил ще седна да се занимавам и дати давам обяснение.

    Пич, изобщо не си в час и с батериите и терминологията и с правописа дори. Жалко за парите дето са похарчили за теб. Обяснение и да искаш не можеш да ми дадеш, защото си гола вода! И го доказа с небивалиците дето написа дотук. Та ти не можеш да различиш Ni-Mh от Li-ion батерия. Трагикомедия някаква. И такива като теб ще ни ремонтират колите, майко мила.
    justify одобрява това.

  7. Junior Member Аватара на its large
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    130
    #156

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Недей дамисе правиш на съдник кой какво може и дали може.За 15год,стаж даме държат има защо за да правя на такива измислени хибридни Пе----ди таралясниците

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #157

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Не зная за каква "подмяна на клетки на батерии" се говори, когато в Източна Европа Тесла изобщо нямат сервизи за обслужване на автомобилите си, а в Западна и Централна Европа сервизите им работят със закъснение от няколко месеца...

  10. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #158

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    как става елиминирането на дефектирала клетка при тесла?

    иначе ще мине време палавника докато оживи гигафабриката си - сега е празно кубче пълно с хора които се шляят и две куки да махат насам натам с празни ръчички за да симулират работа за пред пресата.
    построена е ок , сега да я накара да работи ....ъъъ още 10 години. и предполагам пак ще сглабя само клетки на панасоник лг или самсунг... докато не забърка собствена химия... "малките" китайски заводчета блъващи в момента ще го отнесат.
    това му е проблема на тесла и мега плана му - винаги изостава 2 до 5 години от предвиденото. едни две вдигащи врати колко ги правиха...

  11. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #159

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?


  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #160

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Това е постигнато, като десетте акумулаторни модула са монтирани в пода на колата. Литиево-йонни клетки са общо 288, имат капацитет от 60 киловатчаса и са изработени от LG Chem.

    LG Хемикъл дано са пооткраднали малко know-how, че като знам какви им бяха преди елементите няма да могат да дават 8 годишна гаранция като Тесла. Не напразно американците вземат батерии от Panasonic(Sanyo).

  13. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #161

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Да скачаме на електро-автобусите
    http://auto.offnews.bg/news/Eko_4/El...ane_16310.html

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #162

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    До преди няма и 10 години, карах Пасат Б4 на газ.
    Не си спомням вече колко точно беше голяма газовата бутилка на мястото на резервната гума, но на всеки 200-220 км трябваше да я презареждам. Никога не съм закъсвал за гориво, щото бензиновия резервоар винаги го държах доста пълен.
    Но така или иначе, карах основно на газ и често посещавах газостанциите - на всеки 200 км пробег, като правех по 20000км годишно.

    А сега, гледам по-горната статия, че Опел Ампера правил "само" по 400 км пробег с едно зареждане и ми се струва малко. ... разглезил съм се за тези 10 години

  16. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #163

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Като се замисля и аз съм на газ.... при това бутилката побира 20л. , които ми стигат за не повече от 300км (извънградско) или около 200 градско. Но това никога не ми е правило впечатление....

  17. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #164

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Със сегашната дизелова баничарка лятно време с едно зареждане минавам 1000-1100 км извънградско. Така беше и с предишните дизелов Форд-Ескорт и с дизелов Голф2, които ползвах преди Пасата.
    Както и да е, исках да кажа, че сега на хартия 400км пробег не ми изглеждат много, по-скоро ми изглеждат малко, което е странно предвид факта, че съм карал доста време с два пъти по-малък пробег с едно зареждане.

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #165

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Да, и аз това казвам, на хартия изглеждат малко, но на практика са напълно достатъчни. Особено пък за нашите малки разстояния.... 400 км са си почти цяла Б-я от край до край.
    kokovox одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 81 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Колко време изкара вашето LCD TV ?
    От Nikolai Vasilev Dimitrov във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 20-12-12, 18:08
  2. Колко ви е свободното време ?
    От obshtinska_mishka във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 46
    Последно: 02-07-10, 15:15
  3. Отговори: 27
    Последно: 03-03-04, 20:18
  4. Отговори: 4
    Последно: 23-01-04, 10:45
  5. За колко време става добавянето на нов сайт в....
    От saint056a във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-04, 01:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе