Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Анкета Минно Поле

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #1

    Анкета Минно Поле

    Така маи това не съм го срещала тук.Затова ще питам направо.



    Какво харесвате у жените??Съответно ако сте жена у мъжете.





    <font color="orange">Edit by DoHKuXoT// Маи не се изразих правилно или вие не сте ме разбрали.Няма начин да нямате критерии за първо впечатление.Дали ше измисли оргинален начин да се запознае.Начина по които се смее или се обръща към вас.Дори начина по които тои изглежда - аз например не обичам детско кукленски момченца с исписани усни и големи мигли.Е може да сам тесногръда но отстоявам възгледите си.Защото както казва един мои приятел "Ако ти не се цениш никои няма да го направи".</font id="orange">

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #2

    Анкета Минно Поле

    И понеже съм първата отговорила.Аз съм фетишска на тема уши.незнам защо ама определено това е критерии за мен.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #3

    Анкета Минно Поле

    Може ли да добавиш още 2 отговора?

    Чувство за хумор

    Всичко от гореизброените

    []

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #4

    Анкета Минно Поле

    Ако ще и най-интелигентният красавец да е, няма ли ТЕМПЕРАМЕНТ не може да ми привлече вниманието, камо ли да го задържи.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Анкета Минно Поле

    Всичко изброено. Е разбирасе няма идеален човек но ако една жена притежава всички изброени качества без второто просто нестава. Хубави жени има много на интелигентни има малко.

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    Анкета Минно Поле

    <font color="blue">--- offtopic ---</font id="blue">

    Докер ... да си обръснеш ушите ...

    /Докера има триъгълни уши, като на елф ... много са елегантни .../

    <font color="blue">--- offtopic ---</font id="blue">



    @ДонКихот



    Хм ... ти на колко си години? /Риторичен въпрос/



    Явно опита ти липсва ...

    За това няма шаблони, доста хора ще са съгласни с мен.

    Айде сега харесвам всички дами с гърди еди каква си форма или размер.

    Или всички интелигентни, пък ако ще и да са "вълшебници" /като си вдигнат ръцете и гърдите им изчезват/.



    Та ако съм с най хубавите уши на света, а да съм прост като кройка за цвички, как ще я караме? [:D]



    То или се получава или не се получава. Или харесваш или не. Не става с кастинг. "Дайде да ви видя качествата които харесвам и тогава ще преценя."



    Има една приказка.

    <font color="red">"Няма грозни жени. Има мъже без фантазия."</font id="red">

    Обратното също важи.



    Та анкетата е добра, но не си я обмислила добре.

    Толкова е индивидуално това, че няма накъде повече.

    Като пример мога да дам мой колега и приятел, който дори да има всички по горе изброени качества, ако се дамата се епилира, всичко приключва дотам.



    По добре да беше направила тема в "Дъра Бъра" където всеки да си опише изискванията, защото точно това ще се случи тук, въпреки, че е анкета.[:D]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #7

    Анкета Минно Поле

    Първите три - останалото е фантазия ( абе и пластична хирургия )

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #8

    Анкета Минно Поле

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Първите три - останалото е фантазия...



    <div align="right">Originally posted by nikolin*-*30/05/2004*:* 00:18:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не е лошо да има наистина още отговори:

    1. Всичко горе-изброеното!

    2. Нищо от горе-изброеното!

    3. Мразя хората, хомофоб съм!


  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Анкета Минно Поле

    аз гласувах за интелигентността... не че другите не са важни, но с всяко от тях човек може да направи частичен компромис. обаче аз да й говоря, а тя да ме гледа като варено цвекло - работата става "аз съм за гъби, довиждане"

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #10

    Анкета Минно Поле

    Амиии мен ми харесват интелигентни жени, е не чак толкова че да ми говори само за важни и смислени работи, не държа толкова на външниа вид стига да не е някои дебела! Също супер много ме кефят леко надути момичета, такива които си знаят цената и знаят какво да искат и как да го пооискат, само че да не са от тиа кухите шматки дето си мислят че като носят дрехи за 300-400лв по тях и нямат равни и трябва мажете да им лазят в краката.. тиа обичам да ги базикам много... Най-добре е да е леко надута но с покритие, да знае какво струва и да не позволява да я правят на луда, защото един мъж усети ли че може да се държи както се иска сас жена си винаги се възползва малкото или много, колкото и кавалер да е. Кефят ме момичета които знаят как да се държат предизвикателно и дистанцирано, такива дето хем ти показват че ти показват че са много страстни и горещи хем те държат на разстояние от тях без да те режат обаче!.. да може да прави обстановката разгорещена [}]. Кефят ме момичета които могат да се държат хем сладко и невино, хем понякога да бъдат мръсници, които да обичат нежен и бавен секс, но от време на време и мръснишки ).

    Също така да знае как да се държи сред хората, когато изляза с нея да не се притеснявам че някои приятел ще ми заговори гаджето и после ще ми каже че е курва или шматка или нещо такова, да знае как да си завоюва уважението на хората около нея . Също когато сме сред познати да знае как да ме накара да се чуствам специален, примерно като сме на купон заедно да стои с мен, да не се заглежда много по други.. Като е сама да си прави каквото знае, но щом е с мен, трябва да е само с мен .



    Амиии май това е момичето идеал за мен - леко надута, да не се държи с теб като с завоевание, а като с някои от които има нужда и някои които обича...

    Можеби някои неща не се вързват и изглеждам мечтател, но има такива момичета![:D]


  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #11

    Анкета Минно Поле

    Хе хехе, много интересна анкета DoHKuXoT, и аз не съм я срещал досега.

    Естествено, че гласувах за "личностни качества", просто интелигентостта и чувството за хумор не са толкова важни ако се разбирате добре.... останалите неща на са от никакво значение (поне за мен).

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #12

    Анкета Минно Поле

    Няма и не може да има еднозначен отговор.

    Имаше един лаф – че сбора от пороците винаги е равен на константа. Може би и тук това важи.

    Няма модел, които да следвам и търся. Днес може да ми хареса някоя с големи очи, утре такава с малки... всяка жена е индивидуална...

    дори да ми намериш две еднакви момичета – аз мога да харесам едната, а другата не...

    и днес, ако харесвам например блондинки – това не значи че и утре ще...

    за какво да мисля и за оригинален начин за запознанство – добре печеля е веднага, а после... за това си пия бирата, аз съм си, не преигравам – и повярвай по-лесно е така...

    не гласувах...



    Malone, наздраве...


  16. Gadget
    Guest
    #13

    Анкета Минно Поле

    Аз съм пас също

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #14

    Анкета Минно Поле

    Просто го усещам като си харесам истински някоя :| То едно интересно ми става ........ Любовта е прекрасна!

  18. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #15

    Анкета Минно Поле

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Любовта е прекрасна!



    <div align="right">Originally posted by Tyan*-*30/05/2004*:* 17:03:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ... и много опасна!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Вредното електромагнитно поле....
    От hristoslav2 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 28-07-11, 19:54
  2. Отговори: 2
    Последно: 31-08-08, 00:01
  3. Картинка в адресното поле
    От Sitron във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 15
    Последно: 30-09-06, 13:34
  4. HTML help popup при маркиране на поле
    От spritable във форум Програмиране
    Отговори: 6
    Последно: 04-07-06, 09:49
  5. MySql :: Стойност на autoIncrement поле
    От fuoco във форум Програмиране
    Отговори: 22
    Последно: 02-01-06, 17:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе