Вижте резултатите от анкетата: Споделете с нас какъв климатик имате у вас или в офиса.......

Гласували
672. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Airwell

    0 0%
  • Beko

    5 0.74%
  • Carrier

    7 1.04%
  • Chofu

    0 0%
  • Daikin

    52 7.74%
  • De'Longhi

    0 0%
  • Fujitsu

    63 9.38%
  • General

    24 3.57%
  • Haier

    73 10.86%
  • Hisense

    3 0.45%
  • Hitachi

    46 6.85%
  • Hyundai

    2 0.30%
  • Kelon

    2 0.30%
  • LG

    15 2.23%
  • Midea

    64 9.52%
  • Mitsubishi

    55 8.18%
  • Nippon

    14 2.08%
  • Panasonic

    85 12.65%
  • Samsung

    15 2.23%
  • Sang

    5 0.74%
  • Sanyo

    16 2.38%
  • Sharp

    9 1.34%
  • Sogo

    1 0.15%
  • Toshiba

    32 4.76%
  • Toyo

    1 0.15%
  • Yetu

    0 0%
  • Chigo

    1 0.15%
  • Electra

    0 0%
  • Neo

    7 1.04%
  • Osaka

    36 5.36%
  • Emerson

    3 0.45%
  • ДРУГ ВИД

    32 4.76%
  • Alaska

    4 0.60%
Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 77
Like Tree11Одобрявам

Анкета - какъв климатик имам

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #1

    Анкета - какъв климатик имам

    Надявам се, че би било интересно и на другите да видят малко статистика за това как е разпределен пазарът на климатици сред участниците във форума.

    Нека фирмаджиите не си правят заключения, тъй като извадката НЕ е представителна.


    П.С.

    Ако съм пропуснал някоя марка, моля за извинение - не е нарочно - те не са 1 и 2

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    25
    #2

    Re: Моят климатик

    Мойте са два от различни марки, а мога да гласувам само за единия - как да стане да дам глас и за втория?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    Цитат Първоначално публикувано от Lyubo_Toshev
    Мойте са два от различни марки, а мога да гласувам само за единия - как да стане да дам глас и за втория?
    Не може избери този, който те кефи повече

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    25
    #4

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    Гласувах за Хайера, защото го ползвам от три години. От 1-2 седмици имам Нипон. Създадена по този начин анкетата не е никак коректна и вярна, защото, доколкото разбрах от поста на TazmaniaK, целта е да покаже това как е разпределен пазарът на клими сред участниците от форума въз основа на притежание на такава техника. По този начин не мога да включа Нипона, а го имам и би трябвало да мога да го включа и него. Така че нищо не правиме......, а анкетата дава право и на повече от един глас.
    Може би са рядкост, но може и да има собственици и на 4 клими и всяка от различна марка - какво? - само за тая дето го кефи ли да гласува?

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #5

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    Съгласен съм с това. Много мислих дали да сложа опция за повече гласове на 1 потребител, но като знам какви сме фенове ще има да пускат по 3-4-5 гласа за 1 и съща марка, което също би изопачило резултата. По мое мнение това е по-малкото зло.

  7. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    Имам Мидея на работата,още не са го монтирали.У нас имам Sumec,това е китайска сглобка с компресор Хитачи.Две лета и две зими съм с него и няма грешка,конвенционален е.

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    С Осака съм вече 5 година, не заради друго , ами защото кото купувах климатика тука още и дума не беше ставало за климатици. . Сега не бих си взел от тази марка.

    .....а като стана дума, днеска гледам капи от вътрешното тяло, отварям да видя - цялата пита в лед! Той и без това не работеше като в началото, (слабо охлажда и слабо топли), ама такива нмера не беше правил. Вдигнах му градусите и го оставих да се размрази, след което го изключих. Вярно че го бях оставил да охлажда целия апартамент, ама и преди съм го правил....
    От какво може да е това, само за инфо.... аз така или иначе се обадих в сервиза. Климатика е 12-ка инвертор.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #8

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    Osaka - евтин болклук, ама за толкова пари ...толкова.... Още като го купувах бях наясно с това.

  11. Member Аватара на gomor
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Гоце Делчев
    Мнения
    248
    #9

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    Осака...17.6 процента...уаау Аз имам и Хайер-кефят ме всичките ми машини,ама не щото са мои ...засега безпроблемна работа! Оппааа,грешка,по-малко са процентите...

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    С Осака съм вече 5 година, не заради друго , ами защото кото купувах климатика тука още и дума не беше ставало за климатици. . Сега не бих си взел от тази марка.

    .....а като стана дума, днеска гледам капи от вътрешното тяло, отварям да видя - цялата пита в лед! Той и без това не работеше като в началото, (слабо охлажда и слабо топли), ама такива нмера не беше правил. Вдигнах му градусите и го оставих да се размрази, след което го изключих. Вярно че го бях оставил да охлажда целия апартамент, ама и преди съм го правил....
    От какво може да е това, само за инфо.... аз така или иначе се обадих в сервиза. Климатика е 12-ка инвертор.
    Ако ти тртябва майсто само кажи. между дугото проверявн ли е фреона на този климатик някога. Старото БК е работило нон стоп цял ден и никога не е ставало в лед.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    нямам климатик - не ме кефи

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #12

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Ако ти тртябва майсто само кажи. между дугото проверявн ли е фреона на този климатик някога. Старото БК е работило нон стоп цял ден и никога не е ставало в лед.
    Благодаря, ако момчетата от сервиза се замотат много, тогава ще се обадя, а за фреона, ако някога е проверяван това е било единствено при самия монтаж. Спомням си само, че удължаваха тръбите с около 2м, но казаха че няма нужда от допълване.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    нямам климатик - не ме кефи
    Мазохист...

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #13

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    2 LG-та вкъщи, едното е от 4 години а другото от 2. Доволен съм, когато работят двата заедно съвсем спокойно охлаждат апартамент 80кв.м. Топлият режим обаче е по-слабичък, през зимата при 0 градуса навън трябва да работи постоянно за да държи не повече от 20 градуса в стая 20 кв.м.

  17. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,741
    #14

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Благодаря, ако момчетата от сервиза се замотат много, тогава ще се обадя, а за фреона, ако някога е проверяван това е било единствено при самия монтаж. Спомням си само, че удължаваха тръбите с около 2м, но казаха че няма нужда от допълване.
    Да разбирам ли че при монтирането е бил наличен монтажен кит,на който тръбите впоследствие са били удължени с 2м?

  18. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #15

    Re: Анкета - какъв климатик имам

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Да разбирам ли че при монтирането е бил наличен монтажен кит,на който тръбите впоследствие са били удължени с 2м?
    Я кажи при удължаване на тръбите от кита трябва ли да се допълни с фреон за да ги гледам тия мойте монтажници утре?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Анкета - какъв часовник носите?
    От roumen68 във форум Анкети
    Отговори: 98
    Последно: 21-03-17, 23:29
  2. Какъв климатик за 12 кв
    От go6o78 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 01-02-13, 17:54
  3. Какъв климатик?
    От babati във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 17-10-11, 21:44
  4. Имам слабо налягане на водата-какъв бойлер да поставя?
    От Venkov във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 42
    Последно: 13-03-11, 19:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе