Вижте резултатите от анкетата: Мислите ли , че е редно да участват деца в рекламите?

Гласували
63. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    34 53.97%
  • Не

    25 39.68%
  • Въздържал се

    4 6.35%
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. cvb
    cvb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    281
    #16

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

    най ме потриса като мазен политик се бута в деца по празник - саега по нова година и коледа като се истъпани некой мазник в детска градина с подаръци за които няма ама никви заслуги и увеси лига от кеф ми се драйфа яко

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #17

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

    По-скоро съм против реклами насочени към децата.
    Мисля че точно това, си имал в предвид.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #18

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

    Цитат Първоначално публикувано от cvb
    най ме потриса като мазен политик се бута в деца по празник - саега по нова година и коледа като се истъпани некой мазник в детска градина с подаръци за които няма ама никви заслуги и увеси лига от кеф ми се драйфа яко
    Така е, ама върви убеди PR агенциите в противното.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #19

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рек&#

    Цитат Първоначално публикувано от lada2107
    Интересно ми е, колко ли са му дали на оня дето разправя , че има проблеми с излитането на самолета ?
    Трябва да е адски много.
    Аз и за 10000000 не бих го изръсил тва в национален ефир
    аз примерно и с една по-малко, бих го казал!
    стига да има кой да ми ги даде !
    Както казва @Fear ME - "Толкова съм комерсиален , че за Пари и на работа тръгнах "

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #20

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

    Кажи баба тенк ю

  7. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #21

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

    Одобрявам.Зависи за каква реклама ги "използват".Ако е за такава в която ги карат да се целуват(като оня филм) съм твърдо не и мисля че автора има извратено чувство за реклама и трябва да си понесе последствията.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #22

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

    Няма лошо. Отговорността за това дали едно дете ще участва в реклама носят родителите му, които са отговорни за него до навършването на пълнолетието му и претенциите е правилно да се насочат към тях. Всъщност по-правилно е да се казва "участват", а не "използват", защото това участие не е безплатно. Проблемът го виждам такъв: не всяко дете става за реклама ( визия, поведение, излъчване ). Всъщност такива деца са единици и родителите на останалите проявяват елементарна човешка завист и раздразнение. Седи си майката, дундурлясва чедото си дето вече 4-5 часа реве и не иска да заспи, гледа усмихнатото жизнерадостно дете от екрана и се нерви, чувства се излъгана, прецакана...после, когато я попитат "редно ли е да участват деца в рекламите" - отговора е еднозначен. По същния начин би се раздразнил компютърен специалист ако 15 пъти дневно от екрана някой му казва и твърди как няма никакви проблеми с Windows, колко стабилна и прекрасна OS е това. Просто трябва да се приеме факта, че между реалността и виртуалността на рекламата няма нищо общо. Тогава се живее по спокойно. Аз специално чакам с нетърпение онази необходима опция при която срещу заплащане на такса да мога да избирам да НЕ гледам и слушам каквито и да са реклами...

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #23

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

    нямам нищо против деца в реклами

    имам против реклами насочени КЪМ децата!!! това е най-подлото нещо, което може да бъде използвано, защото за децата си и за здравето си човек е склонен да повярва и направи всякакви глупости (особено ако е тъп a'la 95% от населението).

    'ма с повече шоколадови вкусове, 'ма "само мой е", ма детски менюта и др. подобни - неслучайно директната реклама към децата е в т.нар. "мръсна дузина" на рекламните подходи, забранени в някои страни, ама кой ти гледа тук....

  11. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #24

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

    Категорично не! Мястото на децата е в училище, а лятото им е за игри. Детския мозък не трябва да се занимава с комерсиални цели. А и никак не се заблуждавам, че е лесно снимането на реклама. Представям си само как тормозят детенцето - усмихни се така, погледни натам, изправи се, завърти се, челна стойка направи... Малко ли са им какичките с напръщели силиконови устни, че взеха да закачат и децата за това...

    Колкото до рекламите за деца, в които кръвожадни режисьори атакуват детската психика с куп безумни подаръци-примамки и успешно им въздействат като им обещават да порастнат големи, силни и здрави, споменавайки наличието на витамини, минерали и т.п полезни съставки, а в същото време се оказва, че количеството в съдържанието е далеч под очакваното. Да не говорим, че огромна част от хранителните продукти не само, че не са толкова полезни, а са особено вредни за здравето. Децата прекарват голяма част от времето си пред телевизора, а хитрите медии се възползват от всяка свободна секунда, за да промият детския мозък и да му втълпят един съвършен начин на поведение, хранене и вкусове. После ти като родител иди и защитавай обратната теза, като веднъж вече детето ти си е създало един свят от чипс, желирани бонбони, напитки и шоколади...

  12. ilian_91
    Guest
    #25

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

    Нямам нищо против

  13. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #26

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?

    Цитат Първоначално публикувано от ilian_91
    Нямам нищо против
    Особено ако плащат добре, нали - дори може да помислиш и за участие?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #27

    Re: Одобрявате ли използването на деца в рекламите?




    За най-малките пакостници, интересно каква ли реклама ще измъдрят на това...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Можем ли да се отървем от ТВ рекламите?
    От thc444 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 14-10-14, 15:51
  2. Отговори: 104
    Последно: 16-03-09, 14:10
  3. Отговори: 21
    Последно: 15-12-05, 18:14
  4. Как да се спре използването на ICQ
    От radev13 във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 05-03-05, 13:25
  5. Идея как да разкарам рекламите от ICQ 2003b
    От Kayso във форум Общ - софтуер
    Отговори: 52
    Последно: 15-12-03, 21:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе