Вижте резултатите от анкетата: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

Гласували
86. Не можете да гласувате в тази анкета
  • ГЕРБ

    32 37.21%
  • ДСБ

    10 11.63%
  • АТАКА

    11 12.79%
  • БСП

    8 9.30%
  • ВМРО

    4 4.65%
  • НФСБ

    3 3.49%
  • СДС

    3 3.49%
  • България на гражданите

    2 2.33%
  • Нова алтернатива

    1 1.16%
  • Глас Народен

    3 3.49%
  • РЗС

    0 0%
  • Либерален алианс

    0 0%
  • ГОРД

    0 0%
  • НДСВ

    0 0%
  • Зелените

    0 0%
  • ДПС

    0 0%
  • Модерна България

    0 0%
  • Друг

    1 1.16%
  • Няма да гласувам

    9 10.47%
Отговори на анкетата
Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 200
Like Tree51Одобрявам

За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #31

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    доказателства за въпросното пренасочване от сдс->бсп ?
    за коя единствена партия да се гласува?
    а както беше доскоро една-единствена партия да има неразмита отговорност?

    не че ти си виновен за нещо, но наистина не схващам смисъла на поста ти...

    (1. бсп са лоши
    2. /очевидно/ да гласуваме за някой друг, ама не казваш кой)

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #32

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    ...и коя да е тая партия? - аз предлагам да е БСП - ти ще гласуваш ли за нея?

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #33

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Наистина труден въпрос. Тройната коалиция се издъни здраво. Но като се замисля, май при нея бях много по-добре, отколкото при гробарите. За тях със сигурност няма да гласувам. Както винаги, трябва да избирам между по-малкото и по-голямото зло. Писна ми.
    VeleV.Klima одобрява това.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #34

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    FEAR ME +1 Ха сега де!?! Ами ако трябва ще има и 2-ри ще има и 3-ти избори ...Ако искате пък да ги забраним тези избори

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #35

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Ако ще и 10 пъти да гласуваме все тая, като няма за КОГО да се гласува. При сегашното положение ясно е че ще е една от трите (БСП, Герб, ДПС) - ами за мен са един дол дренки и не ме "кефи" нито едната от тях. И сто пъти да гласуваме след като са само стари курви, не виждам как ще си спретнем нов бардак.

    Само с коренна промяна на цялата система България ще тръгне по нов път, иначе ще си играем на избори и ще ни "връткат" едни и същи!

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,347
    #36

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    доказателства за въпросното пренасочване от сдс->бсп ?
    Преди години по една от телевизиите имаше едно предаване, в което един от сътрудниците на БСП изпя далаверата, после по друга телевизия се появи кратко интервю с един от двамата програмисти /скрит/ който потвърди. За съжаление прокуратурата не се задейства, а и нямаше как при условие, че главни прокурори бяха Татарчев и Филчев...
    За коя партия...според мен, тази която най-бързо ще достигне необходимият брой гласове за да създаде самостоятелно правителство, а като гледам резултатите от анкетите в нета - остава ГЕРБ.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-04-13 в 20:25.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #37

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Абе вече казах, ама да повторя:
    Логиката ми показва, че трябва да се гласува за партия, която има някакъв шанс да влезе в парламента, но която няма да влезе в коалиция нито с БСП, нито с ГЕРБ. Единствената такава, която за сега виждам е НФСБ. Не бива в никакъв случай да сте стигне до някоя безпринципна коалиция и правителство "Тюрлю гювеч". Защото ни чака не "триглава ламя", а "седмоглав петохуйник".
    В шаха има такава тактика - когато нямаш полезен ход играеш така, че максимално да пречиш на противника да си развива неговата тактика.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #38

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev Виж публикацията
    Наистина труден въпрос. Тройната коалиция се издъни здраво. Но като се замисля, май при нея бях много по-добре, отколкото при гробарите. За тях със сигурност няма да гласувам. Както винаги, трябва да избирам между по-малкото и по-голямото зло. Писна ми.
    A замисляш ли се защо при 3к си бил по добре. То е повече от ясно - всички бяхме по добре, просто икономическата ситуация беше такава. Банките даваха пари за каквото се сетиш, което поддържаше финансовия оборот и всички живеехме с идеята, че нищо лошо няма да се случи. Доста измамна ситуация и етествено в един момент ни издърпаха килимчето.
    Тройната коалиция няма заслуга нито за икономическия растеж, нито за кризата след това. Те обаче в края на всяка година си разпределяха, за 15 дни едни 1.5-2.0 млрд лева, и напълниха гушите яко. Сега кранчето е затворено и станаха доста нервни. Това не ме интересува, но това, че са готови на всичко за да се върнат на кранчето, вкл да докарат страната до хаос, безредици и пълна анархия не ми харесва, меко казано. Така че няма как да гласувам за тях. При сегашната криза те могат да изкарват пари само от ***** и затова са се хванали там като удавник за сламка и искат да строят Белене, Мелене и т.н. За да стане обаче трябва да са на власт и жална ни майка тогава.

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #39

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    ... Просто Станишев е в паника и това е хитър ход да се оправдае за загубата. Той знае, че ще загуби, защото е противен и хората го мразят. Така, ще има наглостта да каже, че изборите са фалшифицирани. Иначе и БСП и ГЕРБ купуват гласове, така че са много наясно каква е далаверата. Разбира се главната борба е за циганския глас, най-лесен и най-евтин е.

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #40

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    A замисляш ли се защо при 3к си бил по добре...
    Да, пълнеха си гушите. Но увеличаваха всяка години пенсия и заплати. А гробарите да не би да стояха гладни? Гладни оставиха хората. Средният бизнес също замря. Познавам доста хора, които разпродадоха всичко и си скриха парите в банките, но не заради кризата, а заради умното управление на боко. То, още Алеко го е казал, всички са маскари. Ама да те свалят от власт, защото си довел народа до просешка тояга и да си мислиш, че можеш още 4 години да си развяваш байрака, ето това е наглост. И ако го позволим, то хак да ни е.
    Не казвам, че харесвам бсп. Напротив. По-горе съм го написал:
    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev Виж публикацията
    ...Както винаги, трябва да избирам между по-малкото и по-голямото зло...
    avenger одобрява това.

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #41

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    ...Трудно ще е,много трудно!Че всички са блажили яко е факт,на мен ми е много чудно по какъв критерий се определя"най много крадяха тройната коалиция"!?Да не би герберите да са по назад?Сега е любопитно кога ще лъсне това,което Емо Фаса е изповядал пред нотариус в бяла държава,а,че то е страшно е факт-незабавно го оставиха на мира и името му не се споменава никъде!!Едновременно с това наглоста на ББ минава всякакви граници!Той и онзи лъжец-Цв.Цв.,се държат така ,сякаш не тях преди месец-два народа изхвърли от парламента!Но и хората са страшно объркани!Кой е полезния ход,правилния ход?...Щуротиите от типа на "смяна на системата" и "нова конституция" е повече от ясно,че са за галене на ушите!Е,някои младоци пообикаляха малко телевизиите сутрин,поупражняваха се в риторика и сънуваха сладки сънища как дават интервюта в кулоарите на НС обкръжени от рояк засукани репортерки!...И дотам!...Мисля си ,че това от което всички се страхуват като дявол от тамян е да не би случайно да получат пълно мнозинство!После няма с кого да се оправдават и да си мият осраните задници!И в този ред на мисли,като,че ли единствения възможен НАКАЗАТЕЛЕН ВОТ е ,ако дадена партия,примерно герберите получи 51 процента!Мисля,че само за месец хората ще сринат парламента и ОКОНЧАТЕЛНО ще ги изметат от политическата сцена!Естествено това може да се случи и с БСП,но това е правилния ход според мен!Избори до дупка не работи,то в дупката са пак тия,до болка втръснали муцуни!....И "Орлов мост",нали не мислите насериозно,че могат да управляват държава!!Най лошия вариант е този в който двете големи формации събират 18/22 процента или нещо такова,следват ДПС и Атака,иКунева-Пръмова ако я огрее естествено!...И ако пуяка ББ има два три процента над Станишев,"победата"ще е по велика от Шипченската епопея!..И свинщините ще продължат РАЗМИТИ от нови явни и тайни коалиции и съюзи!...Така,че 51 проц за Борисов и ...да сърба чорбата!Знам,че това е в сферата на нереалното,но примерно ДПС могат да му спретнат такъв номер с дисциплинирания си електорат,че ще му се замае главата!Па тогава да види"кон боб яде ли"!!!!!!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #42

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    @dimkaraganchev - ти сериозно ли мислиш, че на майка ми и пука когато пенсията и стане от 167 -> 189 лв при необходими поне 400лв за да не умре от глад след комуналните? Златният фонд на пенсионната система не е там в някое министерство, а това сме ние децата на родителите си, които плащаме разликата между мизерията и що годе нормалното им съществуване. Но през последните години и златния фонд взе да се пропуква и това е големия проблем. Оцеляването на пенсионерите никога не е било проблем на държавата. Държавата на всеки 100лв пенсия си прибира обратно 20лв като ДДС. Като увеличи пенсията на два пъти годишно с по 10% все едно ти е преотстъпила ДДС-то, което обаче пак си го прибира вече с поскъпналите стоки и услуги -> тока се вдигнал, водата, данъците, храната, лекарствата....Хайде да не дъвчим тая дъвка колко убаво било по преме на тройката, че ми се драйфа. Убаво ама все мизерия. Поне тогава младите докарвахме хубави пари с които подпомагахме и родителите си, ама БСП с пет лева не ми е помогнала за нищо. Както и което и да е било правителство. Икономическата ситуация беше такава и то в световен мащаб, а не щото СерГей или Доганчо са направили нещо за това.

    С две думи, ако трябва изобщо да се гласува за някой, то това трябва да е за този който ще раздвижи икономиката а не който ще обещае повече социални привилегии които няма да спази в последствие. Иначе съм на мнение да им таковаме майката на всички и на никой да не му стъпи крачето до урните.
    Ко стана пак? Не на статуквото - хайде пак същите ще ни клатят. Тока Тока долу, този долу онзи долу, ха сега от 1 юли между 10-20% отгоре....

    След като искате да се сложи край на това статукво - никакво гласуване.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 14-04-13 в 13:52.

  16. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #43

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    А кой ще раздвижи икономиката и най вече-КАК!?......

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #44

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    ...БСП с пет лева не ми е помогнала за нищо. Както и което и да е било правителство...

    ...Иначе съм на мнение да им таковаме майката на всички и на никой да не му стъпи крачето до урните...
    ...След като искате да се сложи край на това статукво - никакво гласуване.
    всичкото това го приказвам от маса време, ама хората като са рекли "гласувай, та гласувай", какво да им кажа повече!?

    "кой" и "как" ще раздвижи икономиката е изключително интересен въпрос, върху който отново съм писал, катo всеки път съм се опитвал по различен начин да описвам едно и също. ето поредният ми опит:

    в сегашния изчанчен свят под "раздвижване на икономиката" винаги се разбира "увеличаване на консумацията, съпроводено от увеличаване на количеството пари в обръщение".

    никой обаче не се замисля какво стои зад тези привидно смислени фрази

    - увеличаването на консумацията се основава не на задоволяване на потребностите, а на създаване на фалшиви такива
    - увеличаването на парите означава или инфлация (когато не е подкрепено от същото увеличаване на стоките и услугите на пазара), или стимулиране на безсмислената консумация. за съжаление и в двата случая е съпроводено от лихва, което усложнява още финансовия натиск върху реалната икономика

    по света в момента никой не се развива. дау джоунс успя да се качи над 13 000, а наскоро и над 14 000, но това са празни думи в една празна икономика. 3 количествени улеснение не доведоха да никакъв положителен резултат, освен до поредното увеличаване на най-големия в света бюджетен дефицит (на "великата" щатска икономика)

    и понеже това привидно няма нищо общо с темата и България, хвърлям свързващата нишка - статуквото в България не се различава по нищо от статуквото в света. неработеща икономика, свито потребление, застаряваща западна цивилизация, откачени разбирания за морал, етика, икономика, здраве, образование. сбъркана ценностна система. ширеща се глупост, издигана в култ

    няма загниваща структура в цялата човешка история, която да бъда срината или реформирана отвътре-навън. всеки колос с глинени крака се е срутвал от външно въздействие. при тази глобализация, която е изцяло в полза на статуквото, разклащащият импулс може да дойде само от неасимилираните региони на света, а по-конкретно далечния изток или южна америка

    ще видим какво ще се случи днес във венецуела. ще видим какви поредни циркове ще се разиграят на корейския полуостров

    малоумието на човечеството явно е непоклатимо, след като се хваща на една и съща лъжа поколения наред. всички знаят, че заливът на прасетата (заливът тонкин) е фарс, но няма последици. всички знаят, че бойко е започнал с фалшиви цигари в "тео интернационал", но няма последици. всички знаят, че разговорът му с Михаил Михов е истински, но няма последици. всички знаят, че... всички знаят, че... но няма последици

    освен, че някои се запалиха за 300 лева сметка за ток

    и пак няма да има последици


    неслучайно в един скорошен мой пост повдигнах въпроса за възможността всеки един избор да може да бъде обявяван за недействителен, като в самата интегрална бюлетина има опцийка "гласувам за НИКОЙ от изброените"

    само така е възможна мирна и безкръвна промяна и поне частично изтласкване на политическата клика от властта
    това или референдуми за всичко! тъп бил народът? да, тъп е, но всички видяха каква беше активността в референдума за АЕЦ-а. като няма цветно флумастерче, съобразно което да гласува раята, се видя, че гласуваха по-малко, но далеч по-образовани хора... и гарантирано с по-силна и обоснована позиция от средностатистическия мангал, който за 20 лева ще пусне глас ако щете и за мусолини, без да знае, че той е леко поумрял

  18. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #45

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    След като искате да се сложи край на това статукво - никакво гласуване.
    Това е възможно най-неразумното нещо което избирателя може да направи, тъй като този твой/ваш(с FEAR ME) "призив" със сигурност няма да бъде изпълнен от твърдите привърженици на ГЕРБ, БСП, ДПС и ATAKA и ... изборите ще ги спечелят точно те, защото твърдите им избиратели ще гласуват, така изборите и парламента ще бъдат превзети от партиите с твърди ядра от привърженици, защото обикновенния човек няма да гласува...
    На вас оставям да прецените дали това за което призовате е разумно ... Имам една доста полезна и реално законодателно изпълнима идея(за случите когат народа желае да изхвърли старите муцуни от политиката), чрез промяна в Конституцията или направо приемането на нова Конституция на РБ, но не й е мястото тука.
    Този пост е редактиран от justify; 14-04-13 в 16:22.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 24
    Последно: 26-04-16, 12:47
  2. Кои бяха Реал Мадрид ?
    От stenly във форум Спорт
    Отговори: 37
    Последно: 02-05-12, 11:21
  3. Asus- отдавна не са това което бяха !
    От Mr.TECHNO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 17-04-07, 12:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе