Вижте резултатите от анкетата: Използвате ли посредници при покупка/продажба и/или наемане/отдаване на имот/и?

Гласували
10. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, спестяват ми значително ангажименти и рискувам по-малко.

    3 30.00%
  • Да - нямам избор, винаги те ми се обаждат, като че ли хората ги мързи да се оправят сами.

    0 0%
  • Стремя се да ги избягвам, когато мога.

    3 30.00%
  • Не, върша си работата сам, комисионните им са прекалено високи.

    1 10.00%
  • Не, нахалството им ме отблъсква, а и комисионните им не са малки.

    2 20.00%
  • Не ми се е налагало да имам вземане-даване в сферата на недвижимите имоти.

    0 0%
  • Не, важното е човек да не чака до последния момент и тогава може да се справи сам.

    1 10.00%
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19
Like Tree7Одобрявам

Използвате ли посредници при покупка/продажба и/или наемане/отдаване на имот/и?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #16

    Отговор: Използвате ли посредници при покупка/продажба и/или наемане/отдаване на имот/и?

    Малко съм продавал и купувал, още по-малко съм бил участник в съдебни процеси (предимно свидетел), но имам много лоши спомени, относно почтеността на адвокатите ни. Дано никога не ми се наложи да опирам до тях. Знам че както във всеки един бранш има черни и бели, то какъв ли би бил критерия ми за избор, просто не проумявам.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #17

    Отговор: Използвате ли посредници при покупка/продажба и/или наемане/отдаване на имот/и?

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    .. хората не искат дори 20-на лева да дадат за обява във вестника. В интернет дори има доста сайтове в които е безплатно ...
    И 20 стотинки не са нужни от хората, а само един час време. А иначе "брокерите" твърдят, че "рекламират" имота,a всъщност това са обяви на фирменият им сайт и сайтовете за безплатни обяви. Т.е. инвестиция = 0. Под рекламиране аз разбирам поне цакване за челно място на обявата в сайтовете, по голям шрифт, различен цвят и т.н.; някое винилче на стена или ограждение, нещо различно от листчетата А4 на фасадата на офиса.

    Веднъж похортувах с един посредник - обърна ми представите за пазарна икономика. Убеждаваше ме да съм си работел само с една фирма (да разбирам неговата) и колко било вредно и неефективно човек да работи с различни агенции, т.к. се създавала конкуренция между тях.
    Този пост е редактиран от kalcheff1; 10-07-15 в 02:38.

  4. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #18

    Отговор: Използвате ли посредници при покупка/продажба и/или наемане/отдаване на имот/и?

    Не използвам посредници и не смятам да ползвам-в момента продавам 1 имот и си въртя сам всичко-обяви по сайтовете,огледи,вдигам телефона и те така.Но понякога ми се струва,че купувачите не оценяват това,което се прави за тях и по-точно това,което им се спестява-те искат единствено ниска цена,другото-разкарване,губене на време,като че ли не се забелязва.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #19

    Отговор: Използвате ли посредници при покупка/продажба и/или наемане/отдаване на имот/и?

    Ако не си на зор, гониш цена. Ако си на зор, гониш клиенти. Та така....
    kalcheff1 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Наемане на багер
    От Yasen6275 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 09-07-15, 15:14
  2. Една и съща температура на отдаване ли имат 9-ка и 18-ка?
    От titan_83 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 3
    Последно: 15-11-08, 09:26
  3. Отговори: 25
    Последно: 26-04-07, 20:11
  4. Отговори: 2
    Последно: 05-09-03, 17:11
  5. Кои драйвери използвате за GF4?
    От medunski във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 25-02-03, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе