Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 89

Съвет за AV Reciever

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #16

    Re:Съвет за AV Reciever

    за 606 къде съм писал негативно ,даже писах че си заслужава ,ресивъра е много добър за парите си но ти говориш за 506 който е значително по орязан модел разликите между 2та са много големи нямат нищо общо

  2.  
     
  3. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #17

    Re:Съвет за AV Reciever

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    ......Този в Onkyo 606 е под всякаква критика.
    300-та лв отгоре си струват твърдо за 606, това ли е мнението ти ?
    Дори мисля, че неговото дистанционно е обучаващо се, ще проверя.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #18

    Re:Съвет за AV Reciever

    606 е много по евтин от конкурентите си и е доста хвален по форумите ресивър не знам лазарус какво не му харесва не е върха на сладоледа но има всичко необходимо ,аз мисля че ъпскейлинга така или иначе е простотия и рекламен трик все едно от МР3 да направиш WAV/Looseless ,невъзможно ... дали си струва 300 лв отгоре ти сам трябва да прецениш в зависимост за какво точно ще го ползваш ,на каква крайна цена ти го предлагат? това магазинче има ли сайт

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #19

    Re:Съвет за AV Reciever

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    606 е много по евтин от конкурентите си и е доста хвален по форумите ресивър не знам лазарус какво не му харесва не е върха на сладоледа но има всичко необходимо ,аз мисля че ъпскейлинга така или иначе е простотия и рекламен трик все едно от МР3 да направиш WAV/Looseless ,невъзможно ... дали си струва 300 лв отгоре ти сам трябва да прецениш в зависимост за какво точно ще го ползваш ,на каква крайна цена ти го предлагат? това магазинче има ли сайт
    Не казвам, че е лош ресийвър, а че ъпскелинга му е доста зле. Като входове/изходи, декодери, функционалност е най-доброто на пазара.
    Не знам обаче за колко се продава у нас. В нормалните държави е адски евтин - 400-450 евро. Тук сигурно е с 40-50% нагоре.

  6. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #20

    Re:Съвет за AV Reciever

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Не казвам, че е лош ресийвър, а че ъпскелинга му е доста зле. Като входове/изходи, декодери, функционалност е най-доброто на пазара.
    Не знам обаче за колко се продава у нас. В нормалните държави е адски евтин - 400-450 евро. Тук сигурно е с 40-50% нагоре.
    Тук е 1250 лева тоя Марац. Но и на мен ми стана интересно, как ресивър с Фаруджа процесор ъпскелва зле.
    Седях на Скобелев 1 час и ми текоха лигите от кеф да гледам подобряване на качеството на Булсатком пуснат през Денон 1909 със същия Фаруджа процесор.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #21

    Re:Съвет за AV Reciever

    Зависи с какво го сравняваш и към какъв телевизор го закачаш. Faroudja e хубаво нещо, но не значи атоматично, че резултата е добър, а и си има своите недостатъци
    Включи един PS3 и сравни ъпскелинга. Разликата е огромна.
    Ако ползваш телевизор с над средно ниво на ъпскелинг няма нужда ползваш този на ресийвъра.

  8.  
     
  9. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #22

    Re:Съвет за AV Reciever

    Alexi: Не знам дали има сайт, мене ми е наблизо и ходя пеша, ако искаш телефони...

    Съгласен съм с тебе, така или иначе ще взема цифров тв приемник, който ще има hdmi,
    но пак казвам, че първо ще сравня двата ресийвъра - с ъпскейл и без.
    606 мисля че е около 1000лв тук и така моята цена става 1700лв , които са ми доста вече...
    Утре ще напиша впечатления от 606.


  10. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #23

    Re:Съвет за AV Reciever

    hristobotev, интересно ми е кога си седял на скобелев да гледаш 1909 как ъпскелва булсатком и кой канал гледа на какъв телевизор?
    И кой ти пуска ?

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #24

    Re:Съвет за AV Reciever

    606 мисля че не е с тоя чип ,той се слага на по високия модел ... а за 1200+ лв ще ме извиняват това доста се доближава до Ямаха 863 .. на Ямаха цените са доста по адекватни и като цяло на техно веригите - нещо което твърдя отдавна но имам много опоненти ...

  12. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #25

    Re:Съвет за AV Reciever

    Цитат Първоначално публикувано от Evlampio
    hristobotev, интересно ми е кога си седял на скобелев да гледаш 1909 как ъпскелва булсатком и кой канал гледа на какъв телевизор?
    И кой ти пуска ?
    Миналия месец, само за не бъркам дали беше 1909 или 2308 ама ъпскелинга е еднакъв. Един доста любезен мъж (запален по винил) на около 50 години бе единия продавач. Льов телевизор имаше там (те други продават ли!?), ама канала не помня това ще да е последна грижа. Може пък ти да си бил
    В интерес на истината влязах за кабели там, ама утрепах 40-50 минути да гледам и съм впечатлен.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #26

    Re:Съвет за AV Reciever

    А защо реши, че си гледал булсатком, и по важната защо реши, че това, което гледаш е ъпскелнато от рисивъра?
    Ти ли прецени така или човека дето ти е пускал е казал - ето сега ще погледаме булсатком да видите как ъпскелва този рисивър?
    И пуснаха ли ти ъпскелнат и неъпскелнат сигнал.

  14.  
     
  15. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #27

    Re:Съвет за AV Reciever

    Ако си бил в магазина на денон, на тв-тата на Loewe там гледат цифрова тв по жица и гледат само Евроспорт, понеже той върви с високо качество.
    Довечера отивам и ще гледам нова тв на 506, на 606 с ъпскейл и без ъпскейл - ще ви кажа резултати.
    Малко се зачудвам дали да не взема 606 вече...

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #28

    Re:Съвет за AV Reciever

    Цитат Първоначално публикувано от get
    Ако си бил в магазина на денон, на тв-тата на Loewe там гледат цифрова тв по жица и гледат само Евроспорт, понеже той върви с високо качество.
    Довечера отивам и ще гледам нова тв на 506, на 606 с ъпскейл и без ъпскейл - ще ви кажа резултати.
    Малко се зачудвам дали да не взема 606 вече...
    Ще провериш ли дали предлагат модела Onkyo 576 и на каква цена.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #29

    Re:Съвет за AV Reciever

    @get - моля те да видиш и цената на Онкио 606.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #30

    Re:Съвет за AV Reciever

    мда пиши в темата че и аз се интересувам

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с DVD Reciever LG HT 303
    От apeiron във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 19-12-10, 02:59
  2. Продавам GPS Reciever
    От Colonelo във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 12-10-09, 13:29
  3. Искам да си взема AV Reciever
    От SongBird във форум Аудиотехника
    Отговори: 123
    Последно: 05-12-07, 00:21
  4. INFRARED RECIEVER/TRANSMITTER
    От lightmaster във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 09-10-02, 10:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе